Reolink je počeo sa radom 2009. godine i od tada su posvećeni stvaranju najboljih bezbednosnih DIY proizvoda (Uradi Sam – Do It Yourself).
2017. godine Reolink predstavlja Argus, prvu samostalnu kameru na svetu koja radi na baterije sa rezolucijom 1080p. Ovaj pionirski proizvod je postavio Reolink među lidere kada su u pitanju bežične kamere. Odmah sledeće godine su predstavili Go seriju kamera i tako se postavili kao inovatori sa svojom 4G LTE povezivanjem. Kao prva na svetu kamera koja ima 1080p, 4G LTE i napajanje putem baterije, Go serija je postala jedan od Reolink proizvoda.
Posvećen jednostavnosti i pouzdanosti sigurnosnih rešenja za kuću i poslovanje, Reolink će osigurati korisnicima besprekorno iskustvo. Ono po čemu su prepoznatljivi su prenosne kamere, bežične i maksimalno jednostavne za korišćenje, instalaciju i postavljanje. Mogu se postaviti bilo gde u zatvorenom ili otvorenom prostoru. Možete odabrati baterijske WiFi kamere ili baterijske 4G kamere.
Reolinkova “Plug and Play” tehnologija donosi veliku praktičnost za “uradi sam” korisnike, bez ikakvih rekonfiguracija ili prilagođavanja.
Reolink P850 4K PTZ PoE Kamera sa 16x Optičkim Zoomom
Na lageru - isporuka 2-5 dana
51,700.00рсд| Domet IR rasvete | 80 metara |
|---|---|
| Namena | Spoljašnja montaža |
| Optika | 5.3-86mm |
| Rezolucija | 8 Mpix |
| Tip kućišta | PTZ |
| Zaštita | IP67 |
| Proizvođač | REOLINK |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| MICRO SD kartica | DA |
| Ugrađen zvučnik | DA |
Reolink E321 3MP rotirajuća WiFi kamera sa dvosmernim zvukom
Na lageru - isporuka 2-5 dana
4,600.00рсд| Rezolucija | 3 Mpix |
|---|---|
| Domet IR rasvete | 12 metara |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| Ugrađen zvučnik | DA |
| Namena | Unutrašnja montaža |
| Tip kućišta | Pan-Tilt |
| Povezivanje | WiFi |
| Napajanje | 12V d.c. |
| Proizvođač | REOLINK |
| MICRO SD kartica | DA |
Reolink P324 5MP PoE IP Turret Kamera sa AI Detekcijom
Na lageru - isporuka 2-5 dana
8,900.00рсд| Domet IR rasvete | 30 metara |
|---|---|
| Namena | Univerzalna montaža |
| Optika | 2,8mm |
| Rezolucija | 5 Mpix |
| Tip kućišta | Turret |
| Zaštita | IP67 |
| Proizvođač | REOLINK |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| MICRO SD kartica | DA |
Reolink P320 5MP PoE IP Bullet Kamera sa AI Detekcijom
Na lageru - isporuka 2-5 dana
8,900.00рсд| Domet IR rasvete | 30 metara |
|---|---|
| Namena | Univerzalna montaža |
| Optika | 2,8mm |
| Rezolucija | 5 Mpix |
| Tip kućišta | Bullet |
| Zaštita | IP67 |
| Proizvođač | REOLINK |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| MICRO SD kartica | DA |
Reolink Trackmix LTE Plus 2 kamera na baterije + solarni panel
Na lageru - isporuka 2-5 dana
100,000.00рсд| Rezolucija | 4 Mpix |
|---|---|
| Domet IR rasvete | 15 metara |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| Ugrađen zvučnik | DA |
| Namena | Spoljašnja montaža |
| Tip kućišta | Pan-Tilt |
| Napajanje | Baterija/Solarni panel |
| Povezivanje | 4G |
| Proizvođač | REOLINK |
| Optika | 2,8mm, 8mm |
| MICRO SD kartica | DA |
Reolink ARGUS 3 PRO WiFi kamera na baterije + solarni panel
Na lageru - isporuka 2-5 dana
15,000.00рсд| Rezolucija | 5 Mpix |
|---|---|
| Domet IR rasvete | 10 metara |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| Ugrađen zvučnik | DA |
| Namena | Univerzalna montaža |
| Tip kućišta | Mini Dome |
| Napajanje | Baterija/Solarni panel |
| Povezivanje | WiFi |
| Proizvođač | REOLINK |
| MICRO SD kartica | DA |
Reolink GO Ranger PT 4G kamera na baterije + solarni panel
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 34,410.00рсд.30,000.00рсдТренутна цена је: 30,000.00рсд.| Rezolucija | 8 Mpix |
|---|---|
| Domet IR rasvete | 10 metara |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| Ugrađen zvučnik | DA |
| Namena | Spoljašnja montaža |
| Tip kućišta | Pan-Tilt |
| Napajanje | Baterija/Solarni panel |
| Povezivanje | 4G |
| Proizvođač | REOLINK |
| MICRO SD kartica | DA |
Reolink pametno zvono WiFi
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 24,330.00рсд.21,900.00рсдТренутна цена је: 21,900.00рсд.| Rezolucija | 5 Mpix |
|---|---|
| Napajanje | PoE – Power Over Ethernet |
| Povezivanje | Žičano |
| Proizvođač | REOLINK |
Reolink pametno zvono PoE
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 20,880.00рсд.18,800.00рсдТренутна цена је: 18,800.00рсд.| Rezolucija | 5 Mpix |
|---|---|
| Napajanje | PoE – Power Over Ethernet |
| Povezivanje | Žičano |
| Proizvođač | REOLINK |
Reolink TrackMix WiFi kamera 4K 8MP
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 35,850.00рсд.28,000.00рсдТренутна цена је: 28,000.00рсд.| Rezolucija | 8 Mpix |
|---|---|
| Domet IR rasvete | 30 metara |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| Ugrađen zvučnik | DA |
| Namena | Univerzalna montaža |
| Napajanje | 12V d.c. |
| Povezivanje | WiFi |
| Optika | 2,8mm, 8mm |
| Tip kućišta | PTZ |
| Proizvođač | REOLINK |
| MICRO SD kartica | DA |
Reolink GO PLUS 4G kamera na baterije/solarni panel
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 33,840.00рсд.22,320.00рсдТренутна цена је: 22,320.00рсд.| Rezolucija | 4 Mpix |
|---|---|
| Domet IR rasvete | 10 metara |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| Ugrađen zvučnik | DA |
| Namena | Univerzalna montaža |
| Tip kućišta | Bullet |
| Napajanje | Baterija/Solarni panel |
| Povezivanje | 4G |
| Proizvođač | REOLINK |
| MICRO SD kartica | DA |
Reolink solarni panel
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 4,200.00рсд.3,600.00рсдТренутна цена је: 3,600.00рсд.| Proizvođač | REOLINK |
|---|
Reolink E1 Outdoor PTZ WiFi kamera
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 18,570.00рсд.15,120.00рсдТренутна цена је: 15,120.00рсд.| Rezolucija | 5 Mpix |
|---|---|
| Domet IR rasvete | 12 metara |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| Ugrađen zvučnik | DA |
| Namena | Univerzalna montaža |
| Tip kućišta | PTZ |
| Povezivanje | WiFi |
| Napajanje | 12V d.c. |
| Proizvođač | REOLINK |
| MICRO SD kartica | DA |
Reolink 4G PT kamera na baterije + solarni panel
Na lageru - isporuka 2-5 dana
22,900.00рсд| Rezolucija | 4 Mpix |
|---|---|
| Domet IR rasvete | 10 metara |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| Ugrađen zvučnik | DA |
| Namena | Univerzalna montaža |
| Tip kućišta | Pan-Tilt |
| Napajanje | Baterija/Solarni panel |
| Povezivanje | 4G |
| Proizvođač | REOLINK |
| MICRO SD kartica | DA |
Reolink ARGUS ECO WiFi kamera na baterije + solarni panel
Na lageru - isporuka 2-5 dana
12,240.00рсд| Rezolucija | 3 Mpix |
|---|---|
| Domet IR rasvete | 10 metara |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| Ugrađen zvučnik | DA |
| Namena | Univerzalna montaža |
| Tip kućišta | Bullet |
| Napajanje | Baterija/Solarni panel |
| Povezivanje | WiFi |
| Proizvođač | REOLINK |
| MICRO SD kartica | DA |
Reolink pametno zvono Battery
Trenutno nema na lageru
25,200.00рсд| Rezolucija | 5 Mpix |
|---|---|
| Napajanje | 24V d.c., Baterija |
| Povezivanje | Bežično |
| Proizvođač | REOLINK |











AKCIONE KAMERE
OPREMA ZA AKCIONE KAMERE

