-
Isporuka proizvoda
Isporuka se vrši kurirskom službom BEX. Očekivani rok isporuke je od 3 do 5 radnih dana! Za određene Comunello i Reolink modele za kojima nije toliko velika potražnja, rok isporuke može biti i duži, od 10 do 14 radnih dana.
-
Troškovi isporuke
Snosi ih kupac, naplaćuju se po cenovniku kurirske službe. Kalkulator troškova možete da pronađete na sajtu BEX-a i izračunate okvirnu cenu isporuke.
Reolink P324 5MP PoE IP Turret Kamera sa AI Detekcijom
Reolink P320 je 5MP PoE sigurnosna kamera koja pruža oštru i detaljnu sliku uz naprednu detekciju osoba i vozila. Zahvaljujući PoE napajanju, IP66 zaštiti od vremenskih uslova i noćnom dometu do 30 metara, predstavlja pouzdano rešenje za spoljašnji i unutrašnji video nadzor.
8,900.00рсд
| Proizvođač | Reolink |
|---|---|
| Model i Serija proizvoda | RLC-510A |
| Optika | 2.8 mm, Horizontal: 110°, Vertical: 57° |
| Domet IR rasvete | 30m |
| Opcije | microSD do 512GB |
| Zaštita | IP67, Spoljna/unutrašnja montaža |
| Kućište | metal |
| Model kućišta | Bullet |
| Rezolucija | 2880x1616 (5.0 Megapixels) at 30 frames/sec |
| Tehnologija | PoE |
| Dimenzije | Φ68*63*188mm, težina 452.4 grama |
Povezani proizvodi
Hikvision DS-2CD2083G2-LI2U 4K SmartHybrid Light
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Hikvision DS-2CD1023G2-LIU Hybrid Light
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Hikvision DS-2DE7A232IW-AEB(T5) AcuSense Powered by DarkFighter
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Hikvision DS-2CD1043G2-LIU Hybrid Light
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Hikvision DS-2CD1343G2-LIU Hybrid Light
Na lageru - isporuka 2-5 dana
iDS-2CD7A46G0/P-IZHSY ANPR prepoznavanje reg. tablice
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Hikvision DS-2CD1383G2-LIU Hybrid Light
Na lageru - isporuka 2-5 dana











AKCIONE KAMERE
OPREMA ZA AKCIONE KAMERE




