ELKA
Nemački proizvođač visokokalitetnih parking barijera!
Visok kvalitet i sigurnost
Jednostavno upravljanje
Testirano i sertifikovano
Ažurnost i pouzdanost
ELKA-Torantriebe GmbH je kompanija koja se nalazi u Nemačkoj i već 40 godina svo svoje poslovanje je usmerila na proizvodnju automatskih barijera i sistema za otvaranje kapija, a njihovi proizvodi se distribuiraju u preko 80 zemalja širom sveta. Savršene performanse rada, postignute elektronskom kontrolom brzine i optimizovanom mehanikom, štite motor i zupčanik. Efikasan koncept pogona sa moćnim BLDC zupčanikom od 24 V i robusnim komponentama obezbeđuju intenzivan rad sa 100% radnim ciklusom.
ELKA automatske rampe 100% Made in Germany i podležu strogoj kontroli kvaliteta: Poseduju deklaracije o usklađenosti prema direktivi o mašinama i o performansama prema Regulativi o građevinskim proizvodima i TUV sertifikat prema Evropskim standardima. Rampe su podeljene u kategorije i razlikuju se po njihovoj nameni:
- ELKA automatske rampe serije "PARKING" su namenjene za kontrolu pristupa parking garažama i parkiralištima.
- ELKA automatske rampe serije "TOLL" su namenjene i dizajnirane za montažu na naplatnim stanicama.
- ELKA automatske rampe serije "INDUSTRIAL" , serija S su dizajnirane za zaštitu industrijskih ulaza do 8m širine.
- ELKA automatske rampe serije "KOLOSS" su dizajnirane za zaštitu industrijskih ulaza do 12m širine.
ELKA AUTOMATSKE RAMPE
ELKA proizvodi predstavljaju izdržljivost, visok kvalitet i lako rukovanje. Svaki proizvod je detaljno testiran na kvalitet, sigurnost i pouzdanost.
Robustna mehanika
Mehanika za intenzivnu upotrebu do 100% radnog ciklusa. Brzo, tiho, glatko.
Čvrsto kućište
Napravljeno od aluminijuma, IP54, RAL 5012 (plava) za poklopac i RAL 9010 (bela) za telo).
Perfektne performanse
Precizno kretanje ruke barijere putem elektronske kontrole brzine rotacije.
Ruka rampe
Od aluminijuma sa crvenim reflektujućim trakama, prethodno sastavljene.
Serija PARKING
Namenjene za kontrolu pristupa parking garažama i parkiralištima.
Serija INDUSTRIAL
Serija S, ruka rampe se montira na sredini kućišta, do 8 metara širine.
Serija KOLOSS
Namenjene za zaštitu ulaza u industrijske objekte, do 12 metara širine.
ELKA automatske rampe PARKING
ELKA barijere serije PARKING - serija P su dizajnirane za kontrolu pristupa parking garažama i parkiralištima. Savršene performanse rada, postignute elektronskom kontrolom brzine i optimizovanom mehanikom, štite motor i zupčanik. Efikasan koncept uštede energije sa snažnim 24V BLDC motorom i robusnim komponentama od pocinkovanog čelika obezbeđuju intenzivan rad sa 100% radnim ciklusom.
ELKA nudi izbor od 5 različita tipa barijera ove serije sa različitim efektivnim dužinama ruke i vremenima rada, kao i odgovarajućim priborom za različite namene.
- Kućište od aluminijuma, Standardna boja RAL 5012 za poklopac, RAL 9010 za kućište
- Ruka rampe se isporučuje sastavljena sa crvenim reflektujućim trakama
- Nije moguće postaviti zaštitne zavese
- Moguća ugradnja LED trake na ruku rampe
- Integrisane 3 induktivne petlje
P 2500
| Dužina ruke | 2500 mm |
|---|---|
| Efektivna dužina ruke | 2280 mm |
| Vreme otvaranja | 0.9 do 2.5 s |
| Intenzitet korišćenja | 100% |
| Težina kućišta bez ruke | 57 kg |
| Dimenzije kućišta | 360 x 300 x 1100 mm |
| Težina ruke rampe | 3.8 kg |
P 3000
| Dužina ruke | 3000 mm |
|---|---|
| Efektivna dužina ruke | 2780 mm |
| Vreme otvaranja | 1.3 do 2.5s |
| Intenzitet korišćenja | 100% |
| Težina kućišta bez ruke | 58 kg |
| Dimenzije kućišta | 360 x 300 x 1100 mm |
| Težina ruke rampe | 4.5 kg |
P 3500
| Dužina ruke | 3500 mm |
|---|---|
| Efektivna dužina ruke | 3280 mm |
| Vreme otvaranja | 1.8 do 3.8s |
| Intenzitet korišćenja | 100% |
| Težina kućišta bez ruke | 58 kg |
| Dimenzije kućišta | 360 x 300 x 1100 mm |
| Težina ruke rampe | 5.0 kg |
P 4000
| Dužina ruke | 4000 mm |
|---|---|
| Efektivna dužina ruke | 3780 mm |
| Vreme otvaranja | 2.8 do 4.5s |
| Intenzitet korišćenja | 100% |
| Težina kućišta bez ruke | 59 kg |
| Dimenzije kućišta | 360 x 300 x 1100 mm |
| Težina ruke rampe | 5.8 kg |
P 5000
| Dužina ruke | 5000 mm |
|---|---|
| Efektivna dužina ruke | 4780 mm |
| Vreme otvaranja | 3.8 do 5.5s |
| Intenzitet korišćenja | 100% |
| Težina kućišta bez ruke | 60 kg |
| Dimenzije kućišta | 360 x 300 x 1100 mm |
| Težina ruke rampe | 10 kg |
ELKA automatske rampe INDUSTRIAL
ELKA barijere serije INDUSTRIAL - serija S su dizajnirane za zaštitu industrijskih ulaza i mogu se koristiti sa preklopnim zavesama i preklopnim gornjim i donjim zavesama. Savršene performanse rada, postignute elektronskom kontrolom brzine i optimizovanom mehanikom, štite motor i zupčanik. Efikasan koncept uštede energije sa snažnim 24V BLDC motorom i robusnim komponentama od pocinkovanog čelika obezbeđuju intenzivan rad sa 100% radnim ciklusom.
ELKA nudi izbor od 3 različita tipa barijera ove serije sa različitim efektivnim dužinama ruke i vremenima rada, kao i odgovarajućim priborom za različite namene.
- Kućište od aluminijuma, Standardna boja RAL 5012 za poklopac, RAL 9010 za kućište
- Ruka rampe se isporučuje sastavljena sa crvenim reflektujućim trakama
- Zaštitne zavese HG75, HG150 i SG150
- Moguća ugradnja LED trake na ruku rampe
- Integrisane 3 induktivne petlje
S 5000
| Dužina ruke | 5000 mm |
|---|---|
| Efektivna dužina ruke | 5170 mm |
| Vreme otvaranja | 4 do 7 s |
| Intenzitet korišćenja | 100% |
| Težina kućišta bez ruke | 121 kg |
| Dimenzije kućišta mm | 400 x 450 x 1073 |
| Težina ruke rampe | 10 kg |
S 6000
| Dužina ruke | 6000 mm |
|---|---|
| Efektivna dužina ruke | 6170 mm |
| Vreme otvaranja | 5 do 8s |
| Intenzitet korišćenja | 100% |
| Težina kućišta bez ruke | 129 kg |
| Dimenzije kućišta mm | 400 x 450 x 1073 |
| Težina ruke rampe | 16 kg |
S 8000
| Dužina ruke | 8000 mm |
|---|---|
| Efektivna dužina ruke | 8170 mm |
| Vreme otvaranja | 7 do 10 s |
| Intenzitet korišćenja | 100% |
| Težina kućišta bez ruke | 134 kg |
| Dimenzije kućišta mm | 400 x 450 x 1073 |
| Težina ruke rampe | 22 kg |
ELKA automatske rampe KOLOSS
ELKA barijere serije KOLOSS su dizajnirane za zaštitu komercijalnih ulaza širine do 12m i mogu se koristiti sa preklopnim ili gornjim i donjim ZAVESAMA. Savršene radne karakteristike, postignute elektronski nadgledanim sekvencama pokreta i koordinisanim mehanizmom, štite motor i zupčanik. Efikasan koncept pogona i robusne komponente obezbeđuju intenzivan rad sa dugim radnim ciklusom.
ELKA nudi izbor od 2 različita tipa barijera ove serije sa različitim efektivnim dužinama ruke i vremenima rada, kao i odgovarajućim priborom za različite namene.
- Kućište od aluminijuma, Standardna boja RAL 5012 za poklopac, RAL 9010 za kućište
- Ruka rampe se isporučuje sastavljena sa crvenim reflektujućim trakama
- Zaštitne zavese HG75, HG150 i SG150
- Moguća ugradnja LED trake na ruku rampe
- Integrisane 3 induktivne petlje
KOLOSS 90
| Dužina ruke | 9000 mm |
|---|---|
| Efektivna dužina ruke | 9180 mm |
| Vreme otvaranja | 9 s |
| Max. ciklusa na sat | 100 |
| Intenzitet korišćenja | 100% |
| Težina kućišta bez ruke | 450 kg |
| Dimenzije kućišta mm | 656 x 720 x 1250 |
| Težina ruke rampe | 58 kg |
KOLOSS 120
| Dužina ruke | 12000 mm |
|---|---|
| Efektivna dužina ruke | 12180 mm |
| Vreme otvaranja | 12 s |
| Max. ciklusa na sat | 75 |
| Intenzitet korišćenja | 100% |
| Težina kućišta bez ruke | 475 kg |
| Dimenzije kućišta mm | 656 x 720 x 1250 |
| Težina ruke rampe | 71.5 kg |
Zatražite Vašu ponudu
Zainteresovani ste za ELKA automatsku rampu i želite istu da vidite na ulazu u svoj parking, industrijski objekat, hotel, stambeni kompleks? Želite Nemački kvalitet koji se i po ceni i po savršenoj preciznosti i pouzdanosti razlikuje od drugih? Pošaljite nam upit, a naš tim će Vam odgovoriti u što kraćem roku i pružiti tražene informacije.
NAPOMENA
Naši montažeri vrše montažu rampi u Vojvodini u sledećim gradovima i njihovoj užoj okolini: Srbobran, Subotica, Bačka Topola, Mali Iđoš, Sombor, Kula, Vrbas, Senta, Bečej, Ada, Mol, Temerin, Novi Sad, Ruma, Inđija, Zrenjanin, Kikinda, Bačka Palanka, Futog, Veternik.











AKCIONE KAMERE
OPREMA ZA AKCIONE KAMERE

