-
Isporuka proizvoda
Isporuka se vrši kurirskom službom BEX. Očekivani rok isporuke je od 3 do 5 radnih dana! Za određene Comunello i Reolink modele za kojima nije toliko velika potražnja, rok isporuke može biti i duži, od 10 do 14 radnih dana.
-
Troškovi isporuke
Snosi ih kupac, naplaćuju se po cenovniku kurirske službe. Kalkulator troškova možete da pronađete na sajtu BEX-a i izračunate okvirnu cenu isporuke.
Reolink P850 4K PTZ PoE Kamera sa 16x Optičkim Zoomom
Reolink P850 je napredna 8MP 4K PTZ kamera sa 16x optičkim zoomom koja omogućava detaljan nadzor velikih površina. Zahvaljujući automatskom praćenju objekata, inteligentnoj detekciji osoba, vozila i životinja, kao i horizontalnom i vertikalnom okretanju, pruža vrhunsku bezbednost i preglednost u svim uslovima rada.
51,700.00рсд
| Proizvođač | Reolink |
|---|---|
| Model i Serija proizvoda | RLC-823S2 |
| Optika | 5.3-86mm |
| Domet IR rasvete | 80m |
| Opcije | microSD do 512GB, Time Laps |
| Zaštita | IP67, Spoljna/unutrašnja montaža |
| Kućište | metal |
| Model kućišta | Bullet |
| Rezolucija | 3840x2160(8 Megapixels)@25FPS |
| Tehnologija | PoE |
| Dimenzije | 373*177*140mm, težina 2340 grama |
Povezani proizvodi
Hikvision DS-2CD1023G2-LIU Hybrid Light
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Hikvision DS-2CD1347G2H-LIU Hybrid Light
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Hikvision DS-2CD1343G2-LIU Hybrid Light
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Ajax BulletCam (8MP/2.8mm) IP kamera za video nadzor
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Hikvision DS-2CD1143G2-LIU Hybrid Light
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Hikvision DS-2CD2443G2-IW WiFi kamera
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Hikvision DS-2CD1123G2-LIU Hybrid Light
Na lageru - isporuka 2-5 dana











AKCIONE KAMERE
OPREMA ZA AKCIONE KAMERE




