HIKVISION je najveći svetski snabdevač proizvoda koji čine sistem video nadzora. Takođe su vodeći svetski proizvođač inovativnih sigurnosnih proizvoda i rešenja. Kompanija Hangzhou Hikvision Digital Technology Co., Ltd. je specijalizovana za video nadzor tehnologiju, proizvodi punu liniju CCTV video nadzor opreme, a radi i na unapređenju suštinske tehnologije audio i video enkodiranja, obrade video snimaka i srodnih podataka, kao i napredne tehnologije kao što su cloud computing, big data i deep learning. Preko tri decenije iskustva u istraživanju i razvoju video tehnologije, sofisticcirana tehnologija, jednostavna upotreba, pouzdan servis nakon prodaje, čine Hikvision jednim od lidera u sigurnosnoj inustriji.
Proteklih nekoliko godina, Hikvision je produbio svoje znanje i iskustvo u ispunjenju zahteva klijenata unutar različitih vertikalnih tržišta, uključujući javnu bezbednost, prevoz, obrazovanje, zdravstvo, finansijske institucije, energetiku, kao i pametne zgrade. Kompanija pruža profesionalna i personalizovana rešenja kako bi ispunila zahteve raznolikog tržišta. Uz industriju video nadzora, Hikvision je proširio svoje poslovanje i na polje pametne kućne tehnologije, industrijske automatizacije i industrije automobilske elektronike – a sve zasnovano na tehnologiji video inteligencije – kako bi istražili kanale za održanje dugoročnog razvoja. Analogne HD-TVI kamere, IP kamere, DVR i NVR uređaji, PoW switch-evi, kućišta i nosači za kamere, analogni i IP video interfoni…samo su deo njihove ponude.
GARANCIJA NA HIKVISION PROIZVODE JE 24 MESECA!
Hikvision DS-2CD1027G3-LIU 2MP ColorVu 3.0
Na lageru - isporuka 2-5 dana
14,540.00рсд| Domet IR rasvete | 30 metara |
|---|---|
| Namena | Univerzalna montaža |
| Optika | 2,8mm |
| Rezolucija | 2 Mpix |
| Tip kućišta | Bullet |
| Zaštita | IP67 |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| Vrsta osvetljenja | ColorVu – slika u boji 24h |
| Proizvođač | HIKVISION |
Hikvision DS-2CD1047G2H-LIU ColorVu 4 megapixela
Na lageru - isporuka 2-5 dana
20,000.00рсд| Domet IR rasvete | 30 metara |
|---|---|
| Namena | Univerzalna montaža |
| Optika | 2,8mm |
| Rezolucija | 4 Mpix |
| Tip kućišta | Bullet |
| Zaštita | IP67 |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| Vrsta osvetljenja | ColorVu – slika u boji 24h, Smart Hybrid Light |
| Proizvođač | HIKVISION |
Hikvision DS-2CD1027G2H-LIU ColorVu 2 megapixela
Na lageru - isporuka 2-5 dana
14,540.00рсд| Domet IR rasvete | 30 metara |
|---|---|
| Namena | Univerzalna montaža |
| Optika | 2,8mm |
| Rezolucija | 2 Mpix |
| Tip kućišta | Bullet |
| Zaštita | IP67 |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| Vrsta osvetljenja | ColorVu – slika u boji 24h, Smart Hybrid Light |
| Proizvođač | HIKVISION |
Hikvision DS-2CE12KF0T-LTS ColorVu 3K
Na lageru - isporuka 2-5 dana
10,940.00рсд| Domet IR rasvete | 40 metara |
|---|---|
| Namena | Univerzalna montaža |
| Optika | 2,8mm |
| Rezolucija | 5 Mpix |
| Tip kućišta | Bullet |
| Zaštita | IP67 |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| Vrsta osvetljenja | ColorVu – slika u boji 24h, Smart Hybrid Light |
| Proizvođač | HIKVISION |
| Ugrađen zvučnik | DA |
Hikvision DS-2CE10KF0T-LTS ColorVu 3K
Na lageru - isporuka 2-5 dana
10,080.00рсд| Domet IR rasvete | 30 metara |
|---|---|
| Namena | Univerzalna montaža |
| Optika | 2,8mm |
| Rezolucija | 5 Mpix |
| Tip kućišta | Bullet |
| Zaštita | IP67 |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| Vrsta osvetljenja | ColorVu – slika u boji 24h, Smart Hybrid Light |
| Proizvođač | HIKVISION |
| Ugrađen zvučnik | DA |
Hikvision DS-2CD1347G3H-LIU 4 MP ColorVu 3.0
Na lageru - isporuka 2-5 dana
22,600.00рсд| Domet IR rasvete | 30 metara |
|---|---|
| Namena | Univerzalna montaža |
| Optika | 2,8mm |
| Rezolucija | 4 Mpix |
| Tip kućišta | Turret |
| Zaštita | IP67 |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| Vrsta osvetljenja | ColorVu – slika u boji 24h |
| Proizvođač | HIKVISION |
Hikvision DS-2CD1047G3H-LIU 4 MP ColorVu 3.0
Na lageru - isporuka 2-5 dana
22,600.00рсд| Domet IR rasvete | 30 metara |
|---|---|
| Namena | Univerzalna montaža |
| Optika | 2,8mm |
| Rezolucija | 4 Mpix |
| Tip kućišta | Bullet |
| Zaštita | IP67 |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| Vrsta osvetljenja | ColorVu – slika u boji 24h |
| Proizvođač | HIKVISION |
Hikvision DS-1LN5E-E/E UTP kabl CAT5E Cu 305m
Na lageru - isporuka 2-5 dana
13,115.00рсд| Kategorija | Cat5E |
|---|---|
| Proizvođač | HIKVISION |
Hikvision DS-2CD2T46G2H-4I 4MP Powered by Darkfighter
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 37,152.00рсд.29,800.00рсдТренутна цена је: 29,800.00рсд.| Namena | Univerzalna montaža |
|---|---|
| Optika | 2,8mm |
| Rezolucija | 4 Mpix |
| Tip kućišta | Bullet |
| Zaštita | IP67 |
| Domet IR rasvete | 80 metara |
| Vrsta osvetljenja | Smart Hybrid Light |
| MICRO SD kartica | DA |
| Proizvođač | HIKVISION |
Hikvision DS-2CD1043G2-LIU Hybrid Light BLACK IP kamera 4MP
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 14,112.00рсд.11,300.00рсдТренутна цена је: 11,300.00рсд.| Namena | Univerzalna montaža |
|---|---|
| Optika | 4mm |
| Rezolucija | 4 Mpix |
| Tip kućišta | Bullet |
| Zaštita | IP67 |
| Domet IR rasvete | 30 metara |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| Vrsta osvetljenja | Smart Hybrid Light |
| Proizvođač | HIKVISION |
Hikvision DS-2CD1343G2-LIU Hybrid Light BLACK IP kamera 4MP
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 14,112.00рсд.11,300.00рсдТренутна цена је: 11,300.00рсд.| Domet IR rasvete | 30 metara |
|---|---|
| Namena | Univerzalna montaža |
| Optika | 2,8mm |
| Rezolucija | 4 Mpix |
| Tip kućišta | Turret |
| Zaštita | IP67 |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| Vrsta osvetljenja | Smart Hybrid Light |
| Proizvođač | HIKVISION |
| MICRO SD kartica | DA |
Hikvision DS-KIS102-P/Surface video interfon komplet bez aplikacije
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 34,850.00рсд.31,600.00рсдТренутна цена је: 31,600.00рсд.| Proizvođač | HIKVISION |
|---|---|
| Monitor | 7″ |
| Tip | Analogni |
| Povezivanje | Žičano |
Hikvision DS-QAE0420G1-V zidni zvučnik
Na lageru - isporuka 2-5 dana
13,100.00рсд| Proizvođač | HIKVISION |
|---|---|
| Max. izlazna snaga | 20W |
| Namena | Univerzalna montaža |
Hikvision DS-QAZ0206G1-S IP plafonski zvučnik
Na lageru - isporuka 2-5 dana
8,780.00рсд| Proizvođač | HIKVISION |
|---|---|
| Max. izlazna snaga | 6W |
| Namena | Unutrašnja montaža |
Hikvision DS-QAE0206G1-V plafonski zvučnik
Na lageru - isporuka 2-5 dana
2,020.00рсд| Proizvođač | HIKVISION |
|---|---|
| Max. izlazna snaga | 6W |
| Namena | Unutrašnja montaža |
Hikvision DS-QAE0A60G1-VB analogno audio pojačalo
Na lageru - isporuka 2-5 dana
13,390.00рсд| Proizvođač | HIKVISION |
|---|











AKCIONE KAMERE
OPREMA ZA AKCIONE KAMERE

