Hikvision DS-2CE17D0T-LFS Hybrid Light
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Registruj se da vidiš cenu!| Domet IR rasvete | 40 metara |
|---|---|
| Namena | Univerzalna montaža |
| Optika | 3,6mm |
| Rezolucija | 2 Mpix |
| Tip kućišta | Bullet |
| Zaštita | IP67 |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| Vrsta osvetljenja | Smart Hybrid Light |
| Proizvođač | HIKVISION |
Hikvision DS-2CE17U0T-LF Hybrid Light
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Registruj se da vidiš cenu!| Domet IR rasvete | 40 metara |
|---|---|
| Namena | Univerzalna montaža |
| Optika | 2,8mm |
| Rezolucija | 8 Mpix |
| Tip kućišta | Bullet |
| Zaštita | IP67 |
| Vrsta osvetljenja | Smart Hybrid Light |
| Proizvođač | HIKVISION |
Hikvision DS-2XS2T47G1-LDH 4G solarna kamera
Dostupno po porudžbini
Registruj se da vidiš cenu!| Namena | Spoljašnja montaža |
|---|---|
| Optika | 4mm |
| Tip kućišta | Bullet |
| Rezolucija | 4 Mpix |
| Domet IR rasvete | 30 metara |
| Ugrađen zvučnik | DA |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| Dostupnost | PO NARUDŽBINI |
| MICRO SD kartica | DA |
| Proizvođač | HIKVISION |
Hikvision DS-2XS2T41G1-ID/4G solarna kamera
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 66,096.00рсд.52,900.00рсдТренутна цена је: 52,900.00рсд.| Domet IR rasvete | 30 metara |
|---|---|
| Namena | Univerzalna montaža |
| Optika | 4mm |
| Rezolucija | 4 Mpix |
| Tip kućišta | Bullet |
| Zaštita | IK10, IP67 |
| Napajanje | Baterija/Solarni panel |
| MICRO SD kartica | DA |
| Proizvođač | HIKVISION |
| Dostupnost | DOK TRAJU ZALIHE |
iDS-2CD7A46G0/P-IZHSY ANPR prepoznavanje reg. tablice
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Registruj se da vidiš cenu!| Domet IR rasvete | 50 metara |
|---|---|
| Namena | Univerzalna montaža |
| Optika | Varifokal 2.8-12mm |
| Rezolucija | 4 Mpix |
| Tip kućišta | Bullet |
| Zaštita | IK10, IP67 |
| Registarska tablica ANPR | DA |
| MICRO SD kartica | DA |
| Proizvođač | HIKVISION |
Reolink GO PLUS 4G kamera na baterije/solarni panel
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 33,840.00рсд.30,450.00рсдТренутна цена је: 30,450.00рсд.| Rezolucija | 4 Mpix |
|---|---|
| Domet IR rasvete | 10 metara |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| Ugrađen zvučnik | DA |
| Namena | Univerzalna montaža |
| Tip kućišta | Bullet |
| Napajanje | Baterija/Solarni panel |
| Povezivanje | 4G |
| Proizvođač | REOLINK |
Ajax BulletCam (8MP/2.8mm) IP kamera za video nadzor
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 37,296.00рсд.33,570.00рсдТренутна цена је: 33,570.00рсд.| Rezolucija | 8 Mpix |
|---|---|
| Optika | 2,8mm |
| Domet IR rasvete | 35 metara |
| Povezivanje | Žičano |
| Boja uređaja | BELA, CRNA |
| Tip kućišta | Bullet |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| MICRO SD kartica | DA |
| Proizvođač | AJAX |
Ajax BulletCam (5MP/2.8mm) IP kamera za video nadzor
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 27,648.00рсд.24,880.00рсдТренутна цена је: 24,880.00рсд.| Rezolucija | 5 Mpix |
|---|---|
| Optika | 2,8mm |
| Domet IR rasvete | 35 metara |
| Povezivanje | Žičano |
| Boja uređaja | BELA, CRNA |
| Tip kućišta | Bullet |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| MICRO SD kartica | DA |
| Proizvođač | AJAX |
Hikvision DS-2CD2083G2-LI2U 4K SmartHybrid Light
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 35,424.00рсд.28,400.00рсдТренутна цена је: 28,400.00рсд.| Domet IR rasvete | 40 metara |
|---|---|
| Namena | Univerzalna montaža |
| Optika | 4mm |
| Rezolucija | 8 Mpix |
| Tip kućišta | Bullet |
| Zaštita | IP67 |
| MICRO SD kartica | DA |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| Proizvođač | HIKVISION |
iDS-2CD7A46G0/H-IZHSY ANPR prepoznavanje reg. tablice
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Registruj se da vidiš cenu!| Domet IR rasvete | 50 metara |
|---|---|
| Namena | Univerzalna montaža |
| Optika | Varifokal 2.8-12mm |
| Rezolucija | 4 Mpix |
| Tip kućišta | Bullet |
| Zaštita | IK10, IP67 |
| Registarska tablica ANPR | DA |
| Proizvođač | HIKVISION |
Reolink ARGUS ECO WiFi kamera na baterije/solarni panel
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 12,810.00рсд.11,540.00рсдТренутна цена је: 11,540.00рсд.| Rezolucija | 2 Mpix |
|---|---|
| Domet IR rasvete | 10 metara |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| Ugrađen zvučnik | DA |
| Namena | Univerzalna montaža |
| Tip kućišta | Bullet |
| Napajanje | Baterija/Solarni panel |
| Povezivanje | WiFi |
| Proizvođač | REOLINK |
Hikvision DS-2CD2623G2-IZS
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 36,432.00рсд.21,890.00рсдТренутна цена је: 21,890.00рсд.| Domet IR rasvete | 60 metara |
|---|---|
| Namena | Univerzalna montaža |
| Optika | Varifokal 2.8-12mm |
| Rezolucija | 2 Mpix |
| Tip kućišta | Bullet |
| Zaštita | IK10, IP66 |
| MICRO SD kartica | DA |
| Proizvođač | HIKVISION |
| Dostupnost | AKCIJSKA CENA |
iDS-2CD7A46G2/P-IZHS ANPR prepoznavanje reg. tablice
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 206,208.00рсд.165,000.00рсдТренутна цена је: 165,000.00рсд.| Domet IR rasvete | 60 metara |
|---|---|
| Namena | Univerzalna montaža |
| Optika | Varifokal 2.8-12mm |
| Rezolucija | 4 Mpix |
| Tip kućišta | Bullet |
| Zaštita | IK10, IP67 |
| Registarska tablica ANPR | DA |
| MICRO SD kartica | DA |
| Proizvođač | HIKVISION |
Hikvision DS-2CE17D0T-IT5F
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Registruj se da vidiš cenu!| Domet IR rasvete | 80 metara |
|---|---|
| Namena | Univerzalna montaža |
| Optika | 3,6mm |
| Rezolucija | 2 Mpix |
| Tip kućišta | Bullet |
| Zaštita | IP67 |
| Proizvođač | HIKVISION |
Hikvision DS-2CE17D0T-IT3F
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Registruj se da vidiš cenu!| Domet IR rasvete | 40 metara |
|---|---|
| Namena | Univerzalna montaža |
| Optika | 3,6mm |
| Rezolucija | 2 Mpix |
| Tip kućišta | Bullet |
| Zaštita | IP67 |
| Proizvođač | HIKVISION |
Hikvision DS-2CD2063G2-LI2U SmartHybrid Light 6 megapixela
Trenutno nema na lageru
Оригинална цена је била: 30,816.00рсд.24,650.00рсдТренутна цена је: 24,650.00рсд.| Domet IR rasvete | 40 metara |
|---|---|
| Namena | Univerzalna montaža |
| Optika | 4mm |
| Rezolucija | 6 Mpix |
| Tip kućišta | Bullet |
| Zaštita | IP67 |
| MICRO SD kartica | DA |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| Proizvođač | HIKVISION |











AKCIONE KAMERE
OPREMA ZA AKCIONE KAMERE

