Hikvision DS-2CD1027G3-LIU 2MP ColorVu 3.0
Na lageru - isporuka 2-5 dana
14,540.00рсд| Domet IR rasvete | 30 metara |
|---|---|
| Namena | Univerzalna montaža |
| Optika | 2,8mm |
| Rezolucija | 2 Mpix |
| Tip kućišta | Bullet |
| Zaštita | IP67 |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| Vrsta osvetljenja | ColorVu – slika u boji 24h |
| Proizvođač | HIKVISION |
Hikvision DS-2CD1047G2H-LIU ColorVu 4 megapixela
Na lageru - isporuka 2-5 dana
20,000.00рсд| Domet IR rasvete | 30 metara |
|---|---|
| Namena | Univerzalna montaža |
| Optika | 2,8mm |
| Rezolucija | 4 Mpix |
| Tip kućišta | Bullet |
| Zaštita | IP67 |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| Vrsta osvetljenja | ColorVu – slika u boji 24h, Smart Hybrid Light |
| Proizvođač | HIKVISION |
Hikvision DS-2CD1027G2H-LIU ColorVu 2 megapixela
Na lageru - isporuka 2-5 dana
14,540.00рсд| Domet IR rasvete | 30 metara |
|---|---|
| Namena | Univerzalna montaža |
| Optika | 2,8mm |
| Rezolucija | 2 Mpix |
| Tip kućišta | Bullet |
| Zaštita | IP67 |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| Vrsta osvetljenja | ColorVu – slika u boji 24h, Smart Hybrid Light |
| Proizvođač | HIKVISION |
Hikvision DS-2CE12KF0T-LTS ColorVu 3K
Na lageru - isporuka 2-5 dana
10,940.00рсд| Domet IR rasvete | 40 metara |
|---|---|
| Namena | Univerzalna montaža |
| Optika | 2,8mm |
| Rezolucija | 5 Mpix |
| Tip kućišta | Bullet |
| Zaštita | IP67 |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| Vrsta osvetljenja | ColorVu – slika u boji 24h, Smart Hybrid Light |
| Proizvođač | HIKVISION |
| Ugrađen zvučnik | DA |
Hikvision DS-2CE10KF0T-LTS ColorVu 3K
Na lageru - isporuka 2-5 dana
10,080.00рсд| Domet IR rasvete | 30 metara |
|---|---|
| Namena | Univerzalna montaža |
| Optika | 2,8mm |
| Rezolucija | 5 Mpix |
| Tip kućišta | Bullet |
| Zaštita | IP67 |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| Vrsta osvetljenja | ColorVu – slika u boji 24h, Smart Hybrid Light |
| Proizvođač | HIKVISION |
| Ugrađen zvučnik | DA |
Hikvision DS-2CD1047G3H-LIU 4 MP ColorVu 3.0
Na lageru - isporuka 2-5 dana
22,600.00рсд| Domet IR rasvete | 30 metara |
|---|---|
| Namena | Univerzalna montaža |
| Optika | 2,8mm |
| Rezolucija | 4 Mpix |
| Tip kućišta | Bullet |
| Zaštita | IP67 |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| Vrsta osvetljenja | ColorVu – slika u boji 24h |
| Proizvođač | HIKVISION |
Ezviz H3C WiFi kamera 2MP za spoljašnju upotrebu
Na lageru - isporuka 2-5 dana
4,800.00рсд| Proizvođač | EZVIZ |
|---|---|
| Rezolucija | 2 Mpix |
| Domet IR rasvete | 30 metara |
| Tip kućišta | Bullet |
| Namena | Univerzalna montaža |
| Povezivanje | WiFi |
| Napajanje | 12V d.c. |
| Optika | 4mm |
Hikvision DS-2CD2T46G2H-4I 4MP Powered by Darkfighter
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 37,152.00рсд.29,800.00рсдТренутна цена је: 29,800.00рсд.| Namena | Univerzalna montaža |
|---|---|
| Optika | 2,8mm |
| Rezolucija | 4 Mpix |
| Tip kućišta | Bullet |
| Zaštita | IP67 |
| Domet IR rasvete | 80 metara |
| Vrsta osvetljenja | Smart Hybrid Light |
| MICRO SD kartica | DA |
| Proizvođač | HIKVISION |
Uniview UAC-B122-AF28-W ColorHunter Full HD 2 megapixela
Na lageru - isporuka 2-5 dana
4,280.00рсд| Domet IR rasvete | 40 metara |
|---|---|
| Namena | Univerzalna montaža |
| Optika | 2,8mm |
| Rezolucija | 2 Mpix |
| Tip kućišta | Bullet |
| Zaštita | IP67 |
| Proizvođač | UNIVIEW |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| Boja uređaja | BELA, CRNA |
UNIVIEW Uniarch Uho-B1R WiFi kamera za spoljašnju upotrebu
Na lageru - isporuka 2-5 dana
6,150.00рсд| Domet IR rasvete | 30 metara |
|---|---|
| Namena | Univerzalna montaža |
| Rezolucija | 2 Mpix |
| Tip kućišta | Bullet |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| MICRO SD kartica | DA |
| Povezivanje | WiFi, Žičano |
| Napajanje | 5V d.c. |
| Proizvođač | UNIVIEW |
| Optika | 2,8mm |
Uniview IPC2125SB-ADF28KM-I0 5MP LightHunter Network Camera
Na lageru - isporuka 2-5 dana
19,990.00рсд| Domet IR rasvete | 40 metara |
|---|---|
| Namena | Univerzalna montaža |
| Optika | 2,8mm |
| Rezolucija | 5 Mpix |
| Tip kućišta | Bullet |
| Zaštita | IP67 |
| Proizvođač | UNIVIEW |
| MICRO SD kartica | DA |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| Boja uređaja | BELA, CRNA |
Uniview IPC2124LB-AF28K-A2 4MP Network Camera
Na lageru - isporuka 2-5 dana
10,280.00рсд| Domet IR rasvete | 30 metara |
|---|---|
| Namena | Univerzalna montaža |
| Optika | 2,8mm |
| Rezolucija | 4 Mpix |
| Tip kućišta | Bullet |
| Zaštita | IP67 |
| Proizvođač | UNIVIEW |
| MICRO SD kartica | DA |
| Ugrađen mikrofon | DA |
Uniview IPC2122LB-AF28WK-G WiFi kamera 2 megapixela
Na lageru - isporuka 2-5 dana
9,200.00рсд| Domet IR rasvete | 30 metara |
|---|---|
| Namena | Univerzalna montaža |
| Optika | 2,8mm |
| Rezolucija | 2 Mpix |
| Tip kućišta | Bullet |
| Zaštita | IP67 |
| Proizvođač | UNIVIEW |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| Napajanje | 12V d.c. |
| Povezivanje | WiFi |
| Boja uređaja | BELA, CRNA |
Hikvision DS-2CD1043G2-LIU Hybrid Light BLACK IP kamera 4MP
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 14,112.00рсд.11,300.00рсдТренутна цена је: 11,300.00рсд.| Namena | Univerzalna montaža |
|---|---|
| Optika | 4mm |
| Rezolucija | 4 Mpix |
| Tip kućišta | Bullet |
| Zaštita | IP67 |
| Domet IR rasvete | 30 metara |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| Vrsta osvetljenja | Smart Hybrid Light |
| Proizvođač | HIKVISION |
UNIVIEW komplet video nadzora 2MP – 8 KAMERA
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 76,120.00рсд.68,500.00рсдТренутна цена је: 68,500.00рсд.| Broj kamera | 8 |
|---|---|
| Proizvođač | UNIVIEW |
| Rezolucija | 2 Mpix |
| Tip kućišta | Bullet, Turret |
UNIVIEW komplet video nadzora 2MP – 4 KAMERE
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 46,340.00рсд.41,700.00рсдТренутна цена је: 41,700.00рсд.| Broj kamera | 4 |
|---|---|
| Proizvođač | UNIVIEW |
| Rezolucija | 2 Mpix |
| Tip kućišta | Bullet, Turret |











AKCIONE KAMERE
OPREMA ZA AKCIONE KAMERE

