Ezviz H3C 2K+ Wi-Fi kamera COLOR
Na lageru - isporuka 2-5 dana
7,200.00рсд| Proizvođač | EZVIZ |
|---|---|
| Rezolucija | 4 Mpix |
| Domet IR rasvete | 30 metara |
| Tip kućišta | Bullet |
| Namena | Univerzalna montaža |
| Povezivanje | WiFi |
| Napajanje | 12V d.c. |
| Optika | 2,8mm |
Hikvision DS-2CD2T46G2P-ISU/SL Panoramic AcuSense
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 48,672.00рсд.39,000.00рсдТренутна цена је: 39,000.00рсд.| Namena | Univerzalna montaža |
|---|---|
| Optika | 2,8mm |
| Rezolucija | 4 Mpix |
| Tip kućišta | Bullet |
| Zaštita | IP67 |
| Domet IR rasvete | 40 metara |
| MICRO SD kartica | DA |
| Proizvođač | HIKVISION |
Hikvision DS-2CD1043G2-LIU Hybrid Light
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 14,112.00рсд.11,300.00рсдТренутна цена је: 11,300.00рсд.| Domet IR rasvete | 30 metara |
|---|---|
| Namena | Univerzalna montaža |
| Optika | 2,8mm |
| Rezolucija | 4 Mpix |
| Tip kućišta | Bullet |
| Zaštita | IP67 |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| Vrsta osvetljenja | Smart Hybrid Light |
| Proizvođač | HIKVISION |
| MICRO SD kartica | DA |
Hikvision DS-2CV2041G2-IDW WiFi kamera
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 15,552.00рсд.12,500.00рсдТренутна цена је: 12,500.00рсд.| Rezolucija | 4 Mpix |
|---|---|
| Domet IR rasvete | 30 metara |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| Ugrađen zvučnik | DA |
| Namena | Univerzalna montaža |
| Napajanje | 12V d.c. |
| Povezivanje | WiFi |
| Optika | 2,8mm |
| Tip kućišta | Bullet |
| Proizvođač | HIKVISION |
| MICRO SD kartica | DA |
Ezviz H5 4G kamera – Nema WiFi? Nema problema!
Na lageru - isporuka 2-5 dana
9,600.00рсд| Proizvođač | EZVIZ |
|---|---|
| Rezolucija | 3 Mpix |
| Domet IR rasvete | 30 metara |
| Tip kućišta | Bullet |
| Namena | Univerzalna montaža |
| Povezivanje | 4G, Žičano |
| Napajanje | 12V d.c. |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| Ugrađen zvučnik | DA |
Hikvision DS-2CE16U0T-LF Hybrid Light
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Registruj se da vidiš cenu!| Domet IR rasvete | 30 metara |
|---|---|
| Namena | Univerzalna montaža |
| Optika | 3,6mm |
| Rezolucija | 8 Mpix |
| Tip kućišta | Bullet |
| Zaštita | IP67 |
| Vrsta osvetljenja | Smart Hybrid Light |
| Proizvođač | HIKVISION |
Hikvision DS-2CE16D0T-LFS Hybrid Light
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 5,184.00рсд.4,400.00рсдТренутна цена је: 4,400.00рсд.| Domet IR rasvete | 30 metara |
|---|---|
| Namena | Univerzalna montaža |
| Optika | 3,6mm |
| Rezolucija | 2 Mpix |
| Tip kućišta | Bullet |
| Zaštita | IP67 |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| Vrsta osvetljenja | Smart Hybrid Light |
| Proizvođač | HIKVISION |
Hikvision DS-2CD1041G2-LIU Hybrid Light
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 10,800.00рсд.8,640.00рсдТренутна цена је: 8,640.00рсд.| Domet IR rasvete | 40 metara |
|---|---|
| Namena | Univerzalna montaža |
| Optika | 2,8mm, 4mm |
| Rezolucija | 4 Mpix |
| Tip kućišta | Bullet |
| Zaštita | IP67 |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| Vrsta osvetljenja | Smart Hybrid Light |
| Proizvođač | HIKVISION |
Ezviz CB3 kamera na baterije + solarni panel
Na lageru - isporuka 2-5 dana
9,000.00рсд| Proizvođač | EZVIZ |
|---|---|
| Rezolucija | 2 Mpix |
| Domet IR rasvete | 15 metara |
| Tip kućišta | Bullet |
| Namena | Univerzalna montaža |
| Povezivanje | Bežično |
| Napajanje | Baterija/Solarni panel |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| Ugrađen zvučnik | DA |
Hikvision DS-2CD1021G2-LIU Hybrid Light
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 8,496.00рсд.6,800.00рсдТренутна цена је: 6,800.00рсд.| Domet IR rasvete | 20 metara |
|---|---|
| Namena | Univerzalna montaža |
| Optika | 3,6mm |
| Rezolucija | 2 Mpix |
| Tip kućišta | Bullet |
| Zaštita | IP67 |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| Vrsta osvetljenja | Smart Hybrid Light |
| Proizvođač | HIKVISION |
ITC413-PW4D-IZ3 kamera za prepoznavanje reg. tablice
Na lageru - isporuka 2-5 dana
142,560.00рсд| Namena | Spoljašnja montaža |
|---|---|
| Optika | Varifokal 8-32mm |
| Rezolucija | 4 Mpix |
| Tip kućišta | Bullet |
| Zaštita | IK10, IP67 |
| Registarska tablica ANPR | DA |
| Proizvođač | DAHUA TECHNOLOGY |
Ezviz BC1C kamera na baterije + solarni panel
Na lageru - isporuka 2-5 dana
20,400.00рсд| Proizvođač | EZVIZ |
|---|---|
| Rezolucija | 2 Mpix |
| Domet IR rasvete | 15 metara |
| Tip kućišta | Bullet |
| Namena | Univerzalna montaža |
| Povezivanje | Bežično |
| Napajanje | Baterija/Solarni panel |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| Ugrađen zvučnik | DA |
Hikvision DS-2CD1043G2-LIU Hybrid Light
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Registruj se da vidiš cenu!| Namena | Univerzalna montaža |
|---|---|
| Optika | 4mm |
| Rezolucija | 4 Mpix |
| Tip kućišta | Bullet |
| Zaštita | IP67 |
| Domet IR rasvete | 30 metara |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| Vrsta osvetljenja | Smart Hybrid Light |
| Proizvođač | HIKVISION |
Hikvision DS-2CD1083G2-LIU Hybrid Light
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 16,704.00рсд.13,400.00рсдТренутна цена је: 13,400.00рсд.| Domet IR rasvete | 30 metara |
|---|---|
| Namena | Univerzalna montaža |
| Optika | 2,8mm |
| Rezolucija | 8 Mpix |
| Tip kućišta | Bullet |
| Zaštita | IP67 |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| Vrsta osvetljenja | Smart Hybrid Light |
| Proizvođač | HIKVISION |
DS-TCG406-E kamera za prepoznavanje reg. tablice
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Registruj se da vidiš cenu!| Namena | Spoljašnja montaža |
|---|---|
| Optika | Varifokal 2.8-8mm |
| Rezolucija | 4 Mpix |
| Tip kućišta | Bullet |
| Zaštita | IK10, IP67 |
| Registarska tablica ANPR | DA |
| Proizvođač | HIKVISION |
Hikvision DS-2CD1023G2-LIU Hybrid Light
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Registruj se da vidiš cenu!| Namena | Univerzalna montaža |
|---|---|
| Optika | 4mm |
| Rezolucija | 2 Mpix |
| Tip kućišta | Bullet |
| Zaštita | IP67 |
| Domet IR rasvete | 30 metara |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| Vrsta osvetljenja | Smart Hybrid Light |
| Proizvođač | HIKVISION |











AKCIONE KAMERE
OPREMA ZA AKCIONE KAMERE

