Hikvision DS-2CD1047G2H-LIU ColorVu 4 megapixela
Na lageru - isporuka 2-5 dana
20,000.00рсд| Domet IR rasvete | 30 metara |
|---|---|
| Namena | Univerzalna montaža |
| Optika | 2,8mm |
| Rezolucija | 4 Mpix |
| Tip kućišta | Bullet |
| Zaštita | IP67 |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| Vrsta osvetljenja | ColorVu – slika u boji 24h, Smart Hybrid Light |
| Proizvođač | HIKVISION |
Hikvision DS-2CD1347G3H-LIU 4 MP ColorVu 3.0
Na lageru - isporuka 2-5 dana
22,600.00рсд| Domet IR rasvete | 30 metara |
|---|---|
| Namena | Univerzalna montaža |
| Optika | 2,8mm |
| Rezolucija | 4 Mpix |
| Tip kućišta | Turret |
| Zaštita | IP67 |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| Vrsta osvetljenja | ColorVu – slika u boji 24h |
| Proizvođač | HIKVISION |
Hikvision DS-2CD1047G3H-LIU 4 MP ColorVu 3.0
Na lageru - isporuka 2-5 dana
22,600.00рсд| Domet IR rasvete | 30 metara |
|---|---|
| Namena | Univerzalna montaža |
| Optika | 2,8mm |
| Rezolucija | 4 Mpix |
| Tip kućišta | Bullet |
| Zaštita | IP67 |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| Vrsta osvetljenja | ColorVu – slika u boji 24h |
| Proizvođač | HIKVISION |
Ezviz HB90 Dual Kit 2K+/2K+ WiFi kamera
Na lageru - isporuka 2-5 dana
27,600.00рсд| Proizvođač | EZVIZ |
|---|---|
| Rezolucija | 4 Mpix |
| Domet IR rasvete | 30 metara |
| Tip kućišta | Pan-Tilt |
| Namena | Univerzalna montaža |
| Povezivanje | WiFi |
| Napajanje | Baterija/Solarni panel |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| Ugrađen zvučnik | DA |
| MICRO SD kartica | DA |
Hikvision DS-2CD2T46G2H-4I 4MP Powered by Darkfighter
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 37,152.00рсд.29,800.00рсдТренутна цена је: 29,800.00рсд.| Namena | Univerzalna montaža |
|---|---|
| Optika | 2,8mm |
| Rezolucija | 4 Mpix |
| Tip kućišta | Bullet |
| Zaštita | IP67 |
| Domet IR rasvete | 80 metara |
| Vrsta osvetljenja | Smart Hybrid Light |
| MICRO SD kartica | DA |
| Proizvođač | HIKVISION |
Uniview IPC2124LB-AF28K-A2 4MP Network Camera
Na lageru - isporuka 2-5 dana
10,280.00рсд| Domet IR rasvete | 30 metara |
|---|---|
| Namena | Univerzalna montaža |
| Optika | 2,8mm |
| Rezolucija | 4 Mpix |
| Tip kućišta | Bullet |
| Zaštita | IP67 |
| Proizvođač | UNIVIEW |
| MICRO SD kartica | DA |
| Ugrađen mikrofon | DA |
Hikvision DS-2CD1043G2-LIU Hybrid Light BLACK IP kamera 4MP
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 14,112.00рсд.11,300.00рсдТренутна цена је: 11,300.00рсд.| Namena | Univerzalna montaža |
|---|---|
| Optika | 4mm |
| Rezolucija | 4 Mpix |
| Tip kućišta | Bullet |
| Zaštita | IP67 |
| Domet IR rasvete | 30 metara |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| Vrsta osvetljenja | Smart Hybrid Light |
| Proizvođač | HIKVISION |
Hikvision DS-2CD1343G2-LIU Hybrid Light BLACK IP kamera 4MP
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 14,112.00рсд.11,300.00рсдТренутна цена је: 11,300.00рсд.| Domet IR rasvete | 30 metara |
|---|---|
| Namena | Univerzalna montaža |
| Optika | 2,8mm |
| Rezolucija | 4 Mpix |
| Tip kućišta | Turret |
| Zaštita | IP67 |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| Vrsta osvetljenja | Smart Hybrid Light |
| Proizvođač | HIKVISION |
| MICRO SD kartica | DA |
Uniview IPC324LB-SF28-A 4MP Network Camera
Na lageru - isporuka 2-5 dana
9,710.00рсд| Domet IR rasvete | 30 metara |
|---|---|
| Namena | Univerzalna montaža |
| Optika | 2,8mm |
| Rezolucija | 4 Mpix |
| Zaštita | IK10, IP67 |
| Proizvođač | UNIVIEW |
| Tip kućišta | Dome |
Uniview IPC2124LE-ADF28KMC-WL 4MP ColorHunter Network Camera
Na lageru - isporuka 2-5 dana
15,700.00рсд| Domet IR rasvete | 30 metara |
|---|---|
| Namena | Univerzalna montaža |
| Optika | 2,8mm |
| Rezolucija | 4 Mpix |
| Tip kućišta | Bullet |
| Zaštita | IP67 |
| Proizvođač | UNIVIEW |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| MICRO SD kartica | DA |
Uniview IPC2314LE-ADF28KM-WP 4MP ColorHunter Network Camera
Na lageru - isporuka 2-5 dana
15,280.00рсд| Domet IR rasvete | 30 metara |
|---|---|
| Namena | Univerzalna montaža |
| Optika | 2,8mm |
| Rezolucija | 4 Mpix |
| Tip kućišta | Bullet |
| Zaštita | IP67 |
| Proizvođač | UNIVIEW |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| MICRO SD kartica | DA |
Uniview IPC3624LE-ADF28K-WP 4MP ColorHunter Network Camera
Na lageru - isporuka 2-5 dana
15,280.00рсд| Domet IR rasvete | 30 metara |
|---|---|
| Namena | Univerzalna montaža |
| Optika | 2,8mm |
| Rezolucija | 4 Mpix |
| Tip kućišta | Turret |
| Zaštita | IP67 |
| Proizvođač | UNIVIEW |
| Ugrađen mikrofon | DA |
Dahua IPC-PDW3849-A180-E2-AS-PV TiOC Duo 2x4MP mrežna kamera
Na lageru - isporuka 2-5 dana
69,120.00рсд| Domet IR rasvete | 25 metara |
|---|---|
| Namena | Univerzalna montaža |
| Optika | 2,8mm |
| Rezolucija | 4 Mpix |
| Tip kućišta | Turret |
| Proizvođač | DAHUA TECHNOLOGY |
| Vrsta osvetljenja | Smart Dual Light |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| MICRO SD kartica | DA |
| Ugrađen zvučnik | DA |
Dahua IPC-HDW2449TM-S-IL Smart Dual Light mrežna kamera 4MP Full Color BLACK
Na lageru - isporuka 2-5 dana
29,370.00рсд| Domet IR rasvete | 30 metara |
|---|---|
| Namena | Univerzalna montaža |
| Optika | 2,8mm |
| Rezolucija | 4 Mpix |
| Tip kućišta | Turret |
| Proizvođač | DAHUA TECHNOLOGY |
| Vrsta osvetljenja | Smart Dual Light |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| MICRO SD kartica | DA |
Dahua IPC-HDW2449TM-S-IL Smart Dual Light mrežna kamera 4MP Full Color
Na lageru - isporuka 2-5 dana
29,370.00рсд| Domet IR rasvete | 30 metara |
|---|---|
| Namena | Univerzalna montaža |
| Optika | 2,8mm |
| Rezolucija | 4 Mpix |
| Tip kućišta | Turret |
| Proizvođač | DAHUA TECHNOLOGY |
| Vrsta osvetljenja | Smart Dual Light |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| MICRO SD kartica | DA |
Dahua IPC-HDW1439V-A-IL-0280B Smart Dual Light mrežna kamera 4MP BLACK
Na lageru - isporuka 2-5 dana
14,830.00рсд| Domet IR rasvete | 30 metara |
|---|---|
| Namena | Univerzalna montaža |
| Optika | 2,8mm |
| Rezolucija | 4 Mpix |
| Tip kućišta | Turret |
| Proizvođač | DAHUA TECHNOLOGY |
| Vrsta osvetljenja | Smart Dual Light |
| Ugrađen mikrofon | DA |











AKCIONE KAMERE
OPREMA ZA AKCIONE KAMERE

