Dahua IPC-HDW1439V-A-IL-0280B Smart Dual Light mrežna kamera 4MP
Na lageru - isporuka 2-5 dana
14,830.00рсд| Domet IR rasvete | 30 metara |
|---|---|
| Namena | Univerzalna montaža |
| Optika | 2,8mm |
| Rezolucija | 4 Mpix |
| Tip kućišta | Turret |
| Proizvođač | DAHUA TECHNOLOGY |
| Vrsta osvetljenja | Smart Dual Light |
| Ugrađen mikrofon | DA |
Dahua IPC-HFW1439TL1-A-IL-0280B Smart Dual Light mrežna kamera 4MP BLACK
Na lageru - isporuka 2-5 dana
14,830.00рсд| Domet IR rasvete | 30 metara |
|---|---|
| Namena | Univerzalna montaža |
| Optika | 2,8mm |
| Rezolucija | 4 Mpix |
| Tip kućišta | Bullet |
| Proizvođač | DAHUA TECHNOLOGY |
| Vrsta osvetljenja | Smart Dual Light |
| Ugrađen mikrofon | DA |
Dahua IPC-HFW1439TL1-A-IL-0280B Smart Dual Light mrežna kamera 4MP
Na lageru - isporuka 2-5 dana
14,830.00рсд| Domet IR rasvete | 30 metara |
|---|---|
| Namena | Univerzalna montaža |
| Optika | 2,8mm |
| Rezolucija | 4 Mpix |
| Tip kućišta | Bullet |
| Proizvođač | DAHUA TECHNOLOGY |
| Vrsta osvetljenja | Smart Dual Light |
| Ugrađen mikrofon | DA |
ITC413-PW4D-IZ1 kamera za prepoznavanje reg. tablice
Na lageru - isporuka 2-5 dana
120,240.00рсд| Namena | Spoljašnja montaža |
|---|---|
| Optika | Varifokal 2.8-12mm |
| Rezolucija | 4 Mpix |
| Tip kućišta | Bullet |
| Zaštita | IK10, IP67 |
| Registarska tablica ANPR | DA |
| Proizvođač | DAHUA TECHNOLOGY |
Uniview IPC2124LB-SF28-A 4MP Network Camera
Na lageru - isporuka 2-5 dana
9,710.00рсд| Domet IR rasvete | 30 metara |
|---|---|
| Namena | Univerzalna montaža |
| Optika | 2,8mm |
| Rezolucija | 4 Mpix |
| Tip kućišta | Bullet |
| Zaštita | IP67 |
| Proizvođač | UNIVIEW |
Uniview IPC3614LB-SF28-A 4MP Network Camera
Na lageru - isporuka 2-5 dana
9,710.00рсд| Domet IR rasvete | 30 metara |
|---|---|
| Namena | Univerzalna montaža |
| Optika | 2,8mm |
| Rezolucija | 4 Mpix |
| Tip kućišta | Turret |
| Zaštita | IP67 |
| Proizvođač | UNIVIEW |
Ezviz H3C 2K+ Wi-Fi kamera COLOR
Na lageru - isporuka 2-5 dana
7,200.00рсд| Proizvođač | EZVIZ |
|---|---|
| Rezolucija | 4 Mpix |
| Domet IR rasvete | 30 metara |
| Tip kućišta | Bullet |
| Namena | Univerzalna montaža |
| Povezivanje | WiFi |
| Napajanje | 12V d.c. |
| Optika | 2,8mm |
Hikvision DS-2CD2146G2H-ISU AcuSense Powered by DarkFighter
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 33,700.00рсд.27,000.00рсдТренутна цена је: 27,000.00рсд.| Domet IR rasvete | 30 metara |
|---|---|
| Namena | Univerzalna montaža |
| Optika | 2,8mm |
| Rezolucija | 4 Mpix |
| Tip kućišta | Dome |
| Zaštita | IK10, IP67 |
| MICRO SD kartica | DA |
| Proizvođač | HIKVISION |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| Boja uređaja | BELA, CRNA |
Hikvision K5 auto kamera
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Распон цена: од 7,900.00рсд до 11,900.00рсд| Proizvođač | HIKVISION |
|---|---|
| Rezolucija | 4 Mpix |
| MICRO SD kartica | kamera + microSD 128GB, kamera + microSD 64GB, kamera bez microSD kartice |
Hikvision DS-2CD2T46G2P-ISU/SL Panoramic AcuSense
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 48,672.00рсд.39,000.00рсдТренутна цена је: 39,000.00рсд.| Namena | Univerzalna montaža |
|---|---|
| Optika | 2,8mm |
| Rezolucija | 4 Mpix |
| Tip kućišta | Bullet |
| Zaštita | IP67 |
| Domet IR rasvete | 40 metara |
| MICRO SD kartica | DA |
| Proizvođač | HIKVISION |
Hikvision DS-2CD2346G2P-ISU/SL Panoramic AcuSense
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 45,360.00рсд.36,300.00рсдТренутна цена је: 36,300.00рсд.| Namena | Univerzalna montaža |
|---|---|
| Optika | 2,8mm |
| Rezolucija | 4 Mpix |
| Tip kućišta | Turret |
| Zaštita | IP67 |
| Domet IR rasvete | 30 metara |
| MICRO SD kartica | DA |
| Proizvođač | HIKVISION |
Hikvision DS-2CD1043G2-LIU Hybrid Light
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 14,112.00рсд.11,300.00рсдТренутна цена је: 11,300.00рсд.| Domet IR rasvete | 30 metara |
|---|---|
| Namena | Univerzalna montaža |
| Optika | 2,8mm |
| Rezolucija | 4 Mpix |
| Tip kućišta | Bullet |
| Zaštita | IP67 |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| Vrsta osvetljenja | Smart Hybrid Light |
| Proizvođač | HIKVISION |
| MICRO SD kartica | DA |
Hikvision DS-2CD1343G2-LIU Hybrid Light
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 14,112.00рсд.11,300.00рсдТренутна цена је: 11,300.00рсд.| Domet IR rasvete | 30 metara |
|---|---|
| Namena | Univerzalna montaža |
| Optika | 2,8mm |
| Rezolucija | 4 Mpix |
| Tip kućišta | Turret |
| Zaštita | IP67 |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| Vrsta osvetljenja | Smart Hybrid Light |
| Proizvođač | HIKVISION |
| MICRO SD kartica | DA |
Hikvision DS-2DE2C400IWG/W WiFi kamera
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 21,024.00рсд.16,900.00рсдТренутна цена је: 16,900.00рсд.| Rezolucija | 4 Mpix |
|---|---|
| Domet IR rasvete | 30 metara |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| Ugrađen zvučnik | DA |
| Namena | Univerzalna montaža |
| Napajanje | 12V d.c. |
| Povezivanje | WiFi |
| Optika | 2,8mm |
| Tip kućišta | Pan-Tilt |
| Proizvođač | HIKVISION |
| MICRO SD kartica | DA |
Hikvision DS-2CV2041G2-IDW WiFi kamera
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 15,552.00рсд.12,500.00рсдТренутна цена је: 12,500.00рсд.| Rezolucija | 4 Mpix |
|---|---|
| Domet IR rasvete | 30 metara |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| Ugrađen zvučnik | DA |
| Namena | Univerzalna montaža |
| Napajanje | 12V d.c. |
| Povezivanje | WiFi |
| Optika | 2,8mm |
| Tip kućišta | Bullet |
| Proizvođač | HIKVISION |
| MICRO SD kartica | DA |
Hikvision DS-2CV2141G2-IDW WiFi kamera
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 22,032.00рсд.17,630.00рсдТренутна цена је: 17,630.00рсд.| Rezolucija | 4 Mpix |
|---|---|
| Domet IR rasvete | 30 metara |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| Ugrađen zvučnik | DA |
| Namena | Univerzalna montaža |
| Napajanje | 12V d.c. |
| Povezivanje | WiFi |
| Optika | 2,8mm |
| Tip kućišta | Dome |
| Proizvođač | HIKVISION |
| MICRO SD kartica | DA |











AKCIONE KAMERE
OPREMA ZA AKCIONE KAMERE

