Hikvision C6 PRO auto kamera
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Распон цена: од 16,000.00рсд до 20,000.00рсд| Proizvođač | HIKVISION |
|---|---|
| Rezolucija | 4 Mpix |
| MICRO SD kartica | kamera + microSD 128GB, kamera + microSD 64GB, kamera bez microSD kartice |
Hikvision DS-2CD2343G2-LI2U Acusense Smart Hybrid Light
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 27,504.00рсд.22,000.00рсдТренутна цена је: 22,000.00рсд.| Namena | Univerzalna montaža |
|---|---|
| Optika | 2,8mm |
| Rezolucija | 4 Mpix |
| Tip kućišta | Turret |
| Zaštita | IP67 |
| Domet IR rasvete | 30 metara |
| MICRO SD kartica | DA |
| Proizvođač | HIKVISION |
| Vrsta osvetljenja | Smart Hybrid Light |
Hikvision DS-2CD1041G2-LIU Hybrid Light
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 10,800.00рсд.8,640.00рсдТренутна цена је: 8,640.00рсд.| Domet IR rasvete | 40 metara |
|---|---|
| Namena | Univerzalna montaža |
| Optika | 2,8mm, 4mm |
| Rezolucija | 4 Mpix |
| Tip kućišta | Bullet |
| Zaštita | IP67 |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| Vrsta osvetljenja | Smart Hybrid Light |
| Proizvođač | HIKVISION |
Ezviz H90 Dual 2K+ WiFi kamera
Na lageru - isporuka 2-5 dana
15,600.00рсд| Proizvođač | EZVIZ |
|---|---|
| Rezolucija | 4 Mpix |
| Domet IR rasvete | 30 metara |
| Tip kućišta | Pan-Tilt |
| Namena | Univerzalna montaža |
| Povezivanje | WiFi |
| Napajanje | 12V d.c. |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| Ugrađen zvučnik | DA |
Hikvision DS-2DE7A432IW-AEB(T5) AcuSense Powered by DarkFighter
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 165,888.00рсд.132,800.00рсдТренутна цена је: 132,800.00рсд.| Namena | Spoljašnja montaža |
|---|---|
| Proizvođač | HIKVISION |
| Rezolucija | 4 Mpix |
| Zaštita | IK10, IP66 |
| Tip kućišta | PTZ |
| Domet IR rasvete | 200 metara |
| Optika | 32x optički zum / 16x digitalni zum |
| MICRO SD kartica | DA |
Hikvision DS-2CD1341G2-LIU Hybrid Light
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 10,800.00рсд.8,640.00рсдТренутна цена је: 8,640.00рсд.| Domet IR rasvete | 40 metara |
|---|---|
| Namena | Univerzalna montaža |
| Optika | 2,8mm |
| Rezolucija | 4 Mpix |
| Tip kućišta | Turret |
| Zaštita | IP67 |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| Vrsta osvetljenja | Smart Hybrid Light |
| Proizvođač | HIKVISION |
ITC413-PW4D-IZ3 kamera za prepoznavanje reg. tablice
Na lageru - isporuka 2-5 dana
142,560.00рсд| Namena | Spoljašnja montaža |
|---|---|
| Optika | Varifokal 8-32mm |
| Rezolucija | 4 Mpix |
| Tip kućišta | Bullet |
| Zaštita | IK10, IP67 |
| Registarska tablica ANPR | DA |
| Proizvođač | DAHUA TECHNOLOGY |
Hikvision DS-2CD1043G2-LIU Hybrid Light
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 14,112.00рсд.11,300.00рсдТренутна цена је: 11,300.00рсд.| Namena | Univerzalna montaža |
|---|---|
| Optika | 4mm |
| Rezolucija | 4 Mpix |
| Tip kućišta | Bullet |
| Zaštita | IP67 |
| Domet IR rasvete | 30 metara |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| Vrsta osvetljenja | Smart Hybrid Light |
| Proizvođač | HIKVISION |
Hikvision DS-2CD1143G2-LIU Hybrid Light
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 14,976.00рсд.11,980.00рсдТренутна цена је: 11,980.00рсд.| Domet IR rasvete | 30 metara |
|---|---|
| Namena | Univerzalna montaža |
| Optika | 2,8mm |
| Rezolucija | 4 Mpix |
| Tip kućišta | Dome |
| Zaštita | IK10, IP67 |
| Vrsta osvetljenja | Smart Hybrid Light |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| Proizvođač | HIKVISION |
Hikvision DS-2CD1343G2-LIU Hybrid Light
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 14,112.00рсд.11,300.00рсдТренутна цена је: 11,300.00рсд.| Domet IR rasvete | 30 metara |
|---|---|
| Namena | Univerzalna montaža |
| Optika | 2,8mm |
| Rezolucija | 4 Mpix |
| Tip kućišta | Turret |
| Zaštita | IP67 |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| Vrsta osvetljenja | Smart Hybrid Light |
| Proizvođač | HIKVISION |
| MICRO SD kartica | DA |
DS-TCG406-E kamera za prepoznavanje reg. tablice
Na lageru - isporuka 2-5 dana
108,860.00рсд| Namena | Spoljašnja montaža |
|---|---|
| Optika | Varifokal 2.8-8mm |
| Rezolucija | 4 Mpix |
| Tip kućišta | Bullet |
| Zaštita | IK10, IP67 |
| Registarska tablica ANPR | DA |
| Proizvođač | HIKVISION |
Reolink TrackMix 4G LTE kamera 4MP
Dostupno po porudžbini
Оригинална цена је била: 54,570.00рсд.49,120.00рсдТренутна цена је: 49,120.00рсд.| Rezolucija | 4 Mpix |
|---|---|
| Domet IR rasvete | 15 metara |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| Ugrađen zvučnik | DA |
| Namena | Univerzalna montaža |
| Napajanje | Baterija/Solarni panel |
| Povezivanje | 4G |
| Optika | 2,8mm |
| Tip kućišta | PTZ |
| Proizvođač | REOLINK |
Hikvision DS-2XS2T47G1-LDH 4G solarna kamera
Dostupno po porudžbini
264,500.00рсд| Namena | Spoljašnja montaža |
|---|---|
| Optika | 4mm |
| Tip kućišta | Bullet |
| Rezolucija | 4 Mpix |
| Domet IR rasvete | 30 metara |
| Ugrađen zvučnik | DA |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| Dostupnost | PO NARUDŽBINI |
| MICRO SD kartica | DA |
| Proizvođač | HIKVISION |
Ezviz TY1 4MP 2K+ Wi-Fi kamera
Na lageru - isporuka 2-5 dana
5,400.00рсд| Proizvođač | EZVIZ |
|---|---|
| Rezolucija | 4 Mpix |
| Domet IR rasvete | 10 metara |
| Tip kućišta | Pan-Tilt |
| Namena | Unutrašnja montaža |
| Povezivanje | WiFi |
| Napajanje | 12V d.c. |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| Ugrađen zvučnik | DA |
Ajax IndoorCam WiFi kamera 4MP
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 44,496.00рсд.35,600.00рсдТренутна цена је: 35,600.00рсд.| Rezolucija | 4 Mpix |
|---|---|
| Domet IR rasvete | 8 metara |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| Ugrađen zvučnik | DA |
| Povezivanje | WiFi |
| Namena | Unutrašnja montaža |
| Tip kućišta | Cube |
| Boja uređaja | BELA, CRNA |
| Proizvođač | AJAX |
Hikvision DS-2XS2T41G1-ID/4G solarna kamera
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 66,096.00рсд.52,900.00рсдТренутна цена је: 52,900.00рсд.| Domet IR rasvete | 30 metara |
|---|---|
| Namena | Univerzalna montaža |
| Optika | 4mm |
| Rezolucija | 4 Mpix |
| Tip kućišta | Bullet |
| Zaštita | IK10, IP67 |
| Napajanje | Baterija/Solarni panel |
| MICRO SD kartica | DA |
| Proizvođač | HIKVISION |
| Dostupnost | DOK TRAJU ZALIHE |











AKCIONE KAMERE
OPREMA ZA AKCIONE KAMERE

