Reolink P324 5MP PoE IP Turret Kamera sa AI Detekcijom
Na lageru - isporuka 2-5 dana
8,900.00рсд| Domet IR rasvete | 30 metara |
|---|---|
| Namena | Univerzalna montaža |
| Optika | 2,8mm |
| Rezolucija | 5 Mpix |
| Tip kućišta | Turret |
| Zaštita | IP67 |
| Proizvođač | REOLINK |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| MICRO SD kartica | DA |
Reolink P320 5MP PoE IP Bullet Kamera sa AI Detekcijom
Na lageru - isporuka 2-5 dana
8,900.00рсд| Domet IR rasvete | 30 metara |
|---|---|
| Namena | Univerzalna montaža |
| Optika | 2,8mm |
| Rezolucija | 5 Mpix |
| Tip kućišta | Bullet |
| Zaštita | IP67 |
| Proizvođač | REOLINK |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| MICRO SD kartica | DA |
Reolink Trackmix LTE Plus 2 kamera na baterije + solarni panel
Na lageru - isporuka 2-5 dana
100,000.00рсд| Rezolucija | 4 Mpix |
|---|---|
| Domet IR rasvete | 15 metara |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| Ugrađen zvučnik | DA |
| Namena | Spoljašnja montaža |
| Tip kućišta | Pan-Tilt |
| Napajanje | Baterija/Solarni panel |
| Povezivanje | 4G |
| Proizvođač | REOLINK |
| Optika | 2,8mm, 8mm |
| MICRO SD kartica | DA |
Uniview IPC3618LE-ADF28K-G 8MP Network Camera
Na lageru - isporuka 2-5 dana
25,700.00рсд| Domet IR rasvete | 30 metara |
|---|---|
| Namena | Univerzalna montaža |
| Optika | 2,8mm |
| Rezolucija | 8 Mpix |
| Zaštita | IK10, IP67 |
| Proizvođač | UNIVIEW |
| Tip kućišta | Turret |
| MICRO SD kartica | DA |
| Ugrađen mikrofon | DA |
Uniview IPC328SB-ADF28K-I0 8MP Network Camera
Na lageru - isporuka 2-5 dana
27,270.00рсд| Domet IR rasvete | 30 metara |
|---|---|
| Namena | Univerzalna montaža |
| Optika | 2,8mm |
| Rezolucija | 8 Mpix |
| Zaštita | IK10, IP67 |
| Proizvođač | UNIVIEW |
| Tip kućišta | Dome |
| MICRO SD kartica | DA |
| Ugrađen mikrofon | DA |
Uniview IPC324LB-SF28-A 4MP Network Camera
Na lageru - isporuka 2-5 dana
9,710.00рсд| Domet IR rasvete | 30 metara |
|---|---|
| Namena | Univerzalna montaža |
| Optika | 2,8mm |
| Rezolucija | 4 Mpix |
| Zaštita | IK10, IP67 |
| Proizvođač | UNIVIEW |
| Tip kućišta | Dome |
Uniview IPC322LB-SF28-A 2MP Network Camera
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 8,140.00рсд.6,800.00рсдТренутна цена је: 6,800.00рсд.| Domet IR rasvete | 30 metara |
|---|---|
| Namena | Univerzalna montaža |
| Optika | 2,8mm |
| Rezolucija | 2 Mpix |
| Zaštita | IK10, IP67 |
| Proizvođač | UNIVIEW |
| Tip kućišta | Dome |
Uniview IPC2122LE-ADF28KMC-WL 2MP ColorHunter Network Camera
Na lageru - isporuka 2-5 dana
13,140.00рсд| Domet IR rasvete | 30 metara |
|---|---|
| Namena | Univerzalna montaža |
| Optika | 2,8mm |
| Rezolucija | 2 Mpix |
| Tip kućišta | Bullet |
| Zaštita | IP67 |
| Proizvođač | UNIVIEW |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| MICRO SD kartica | DA |
Uniview IPC2124LE-ADF28KMC-WL 4MP ColorHunter Network Camera
Na lageru - isporuka 2-5 dana
15,700.00рсд| Domet IR rasvete | 30 metara |
|---|---|
| Namena | Univerzalna montaža |
| Optika | 2,8mm |
| Rezolucija | 4 Mpix |
| Tip kućišta | Bullet |
| Zaštita | IP67 |
| Proizvođač | UNIVIEW |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| MICRO SD kartica | DA |
Uniview IPC2128SB-ADF28KMC-I0 8MP Tri-Guard Dual-Light
Na lageru - isporuka 2-5 dana
29,270.00рсд| Domet IR rasvete | 30 metara |
|---|---|
| Namena | Univerzalna montaža |
| Optika | 2,8mm |
| Rezolucija | 8 Mpix |
| Tip kućišta | Bullet |
| Zaštita | IP67 |
| Proizvođač | UNIVIEW |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| MICRO SD kartica | DA |
Uniview IPC2318LE-ADF28KM-WP 8MP ColorHunter Network Camera
Na lageru - isporuka 2-5 dana
24,990.00рсд| Domet IR rasvete | 30 metara |
|---|---|
| Namena | Univerzalna montaža |
| Optika | 2,8mm |
| Rezolucija | 8 Mpix |
| Tip kućišta | Bullet |
| Zaštita | IP67 |
| Proizvođač | UNIVIEW |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| MICRO SD kartica | DA |
Uniview IPC2314LE-ADF28KM-WP 4MP ColorHunter Network Camera
Na lageru - isporuka 2-5 dana
15,280.00рсд| Domet IR rasvete | 30 metara |
|---|---|
| Namena | Univerzalna montaža |
| Optika | 2,8mm |
| Rezolucija | 4 Mpix |
| Tip kućišta | Bullet |
| Zaštita | IP67 |
| Proizvođač | UNIVIEW |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| MICRO SD kartica | DA |
Uniview IPC2312LE-ADF28KM-WP 2MP ColorHunter Network Camera
Na lageru - isporuka 2-5 dana
11,780.00рсд| Domet IR rasvete | 30 metara |
|---|---|
| Namena | Univerzalna montaža |
| Optika | 2,8mm |
| Rezolucija | 2 Mpix |
| Tip kućišta | Bullet |
| Zaštita | IP67 |
| Proizvođač | UNIVIEW |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| MICRO SD kartica | DA |
Uniview IPC3615SS-ADF28K-I1 5MP LightHunter Network Camera
Na lageru - isporuka 2-5 dana
22,850.00рсд| Domet IR rasvete | 40 metara |
|---|---|
| Namena | Univerzalna montaža |
| Optika | 2,8mm |
| Rezolucija | 5 Mpix |
| Tip kućišta | Turret |
| Zaštita | IP67 |
| Proizvođač | UNIVIEW |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| MICRO SD kartica | DA |
Uniview IPC3624LE-ADF28K-WP 4MP ColorHunter Network Camera
Na lageru - isporuka 2-5 dana
15,280.00рсд| Domet IR rasvete | 30 metara |
|---|---|
| Namena | Univerzalna montaža |
| Optika | 2,8mm |
| Rezolucija | 4 Mpix |
| Tip kućišta | Turret |
| Zaštita | IP67 |
| Proizvođač | UNIVIEW |
| Ugrađen mikrofon | DA |
Dahua IPC-PDW3849-A180-E2-AS-PV TiOC Duo 2x4MP mrežna kamera
Na lageru - isporuka 2-5 dana
69,120.00рсд| Domet IR rasvete | 25 metara |
|---|---|
| Namena | Univerzalna montaža |
| Optika | 2,8mm |
| Rezolucija | 4 Mpix |
| Tip kućišta | Turret |
| Proizvođač | DAHUA TECHNOLOGY |
| Vrsta osvetljenja | Smart Dual Light |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| MICRO SD kartica | DA |
| Ugrađen zvučnik | DA |











AKCIONE KAMERE
OPREMA ZA AKCIONE KAMERE

