-
Želite kompletnu ulugu?
Pored prodaje, u saradnji sa SMIT MEDIA, nudimo stručnu montažu sistema: video nadzor, alarm, video interfon, motori za kapije, segmentna garažna vrata, automatske rampe, punjači za E vozila.
-
Montaža na teritoriji Vojvodine
Novi Sad, Subotica i okolina.
-
Kontakt
Pozovite nas na 062 300 840 za ponudu i informacije o ceni ili nam pišite na office@provision.rs
Uniview UAC-T125-AF28LM-W ColorHunter Full HD 5 megapixela
- 5MP turret IC kamera 1920 x 1080 px
- Uniview ColorHunter je tehnologija video nadzora koja omogućava da kamera snima punu boju čak i pri vrlo slabom svetlu ili noću – umesto klasičnih crno-belih noćnih snimaka. 24/7 slika u boji.
- Optika: 2.8mm;
- Mikrofon
- Vidni ugao 111.5° horizontalno, 58.9° vertikalno
- Smart IC diode dometa 40m
- Kompatibilan pribor: TR-JB03-G-IN
5,700.00рсд
-
Isporuka proizvoda
Isporuka se vrši kurirskom službom BEX. Očekivani rok isporuke je 3 do 5 radnih dana. Za određene proizvode za kojima nije tolko velika potražnja, rok isporuke može biti i duži.
-
Troškovi isporuke
Snosi ih kupac, naplaćuju se po cenovniku kurirske službe. Kalkulator troškova možete da pronađete na sajtu BEX-a i izračunate okvirnu cenu isporuke.
- NAPOMENA:
Kako bismo izbegli neprijatne situacije povraćaja robe, otkazivanje porudžbine koja je već poslata, plaćanje duplih troškova dostave, a Vama pružili iskustvo dobre kupovine, molimo Vas da pre Vaše porudžbine pročitate informacije na stranici Isporuka i plaćanje.
| Proizvođač | Uniview |
|---|---|
| Model i Serija proizvoda | UAC-T125-AF28M-W, Whale serija |
| Optika | 2.8 mm |
| Domet IR rasvete | 40m |
| Opcije | 2D/3D Dnr, D WDR, Ugrađen mikrofon |
| Zaštita | IP67, Spoljna/unutrašnja montaža |
| Kućište | kombinacija plastike i metala |
| Model kućišta | Turret |
| Rezolucija | 5 Mp |
| Tehnologija | 4u1, UNV ColorHunter |
| Dimenzije | Φ 111mm x 96mm, težina 356 g |











AKCIONE KAMERE
OPREMA ZA AKCIONE KAMERE




