-
Želite kompletnu ulugu?
Pored prodaje, u saradnji sa SMIT MEDIA, nudimo stručnu montažu sistema: video nadzor, alarm, video interfon, motori za kapije, segmentna garažna vrata, automatske rampe, punjači za E vozila.
-
Montaža na teritoriji Vojvodine
Novi Sad, Subotica i okolina.
-
Kontakt
Pozovite nas na 062 300 840 za ponudu i informacije o ceni ili nam pišite na office@provision.rs
Uniview IPC328SB-ADF28K-I0 8MP Network Camera
- 8MP HD Intelligent IR Fixed Dome Network Camera
- High quality image with 8MP, 1/2.7″CMOS sensor 8MP (3840*2160)@20fps; 5MP (3072*1728)@30/25fps; 4MP (2560*1440)@30/25fps; 2MP (1920*1080) @30/25fps
- Ultra 265, H.265, H.264, MJPEG
- Intelligent perimeter protection, include cross line, intrusion,enter area, leave area detection
- Based on target classification, smart intrusion prevention significantly reduce false alarm caused by leaves, birds and lights etc., accurately focus on human and, motor vehicle and non-motor vehicle
- Intelligent People Flow Counting and Crowd Density Monitoring
- 120dB true WDR technology enables clear image in strong light scene
- Support 9:16 Corridor Mode
- Alarm:1 in/1 out, Audio: 1 in/1 out
- Built-in Mic
- Smart IR, up to 30m (98ft) IR distance
- Supports 256 G Micro SD card
- IK10 vandal resistant and IP67 protection
27,270.00рсд
-
Isporuka proizvoda
Isporuka se vrši kurirskom službom BEX. Očekivani rok isporuke je 3 do 5 radnih dana. Za određene proizvode za kojima nije tolko velika potražnja, rok isporuke može biti i duži.
-
Troškovi isporuke
Snosi ih kupac, naplaćuju se po cenovniku kurirske službe. Kalkulator troškova možete da pronađete na sajtu BEX-a i izračunate okvirnu cenu isporuke.
- NAPOMENA:
Kako bismo izbegli neprijatne situacije povraćaja robe, otkazivanje porudžbine koja je već poslata, plaćanje duplih troškova dostave, a Vama pružili iskustvo dobre kupovine, molimo Vas da pre Vaše porudžbine pročitate informacije na stranici Isporuka i plaćanje.
| Proizvođač | Uniview |
|---|---|
| Model i Serija proizvoda | IPC328SB-ADF28-IO, PRIMEI serija |
| Optika | 2.8 mm |
| Domet IR rasvete | 30m |
| Opcije | 2D/3D Dnr, D WDR |
| Zaštita | IP67, Spoljna/unutrašnja montaža |
| Kućište | metal |
| Model kućišta | Dome |
| Rezolucija | 8 Mp |
| Tehnologija | UNV LightHunter |
| Dimenzije | 109 mm x 83 mm, težina 430 g |
Slični proizvodi
Hikvision DS-2CD2443G2-IW WiFi kamera
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Hikvision DS-2CD1327G2H-LIU Hybrid Light
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Hikvision DS-2CD2083G2-LI2U 4K SmartHybrid Light
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Ajax DomeCam Mini (5MP/2.8mm) IP kamera za video nadzor
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Hikvision DS-2CD2623G2-IZS
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Ajax BulletCam (8MP/2.8mm) IP kamera za video nadzor
Na lageru - isporuka 2-5 dana











AKCIONE KAMERE
OPREMA ZA AKCIONE KAMERE




