Hörmann motor za krilnu kapiju RotaMatic PL 2
Dostupno po porudžbini
Оригинална цена је била: 123,900.00рсд.117,000.00рсдТренутна цена је: 117,000.00рсд.| Proizvođač | HÖRMANN |
|---|---|
| Težina kapije | 220KG |
| Širina krila kapije | 2.5m |
| Napajanje | 24V d.c. |
| Potisak | 2200N |
| Zaštita | IP44 |
| Vrsta motora | Teleskopski motor |
Comunello HYRON 500/24 set motora za krilnu kapiju
Na lageru - isporuka 2-5 dana
85,680.00рсд| Širina krila kapije | 5m |
|---|---|
| Zaštita | IP44 |
| Naizmeničan rad | Intenzivna upotreba |
| Vrsta motora | Teleskopski motor |
| Napajanje | 24V d.c. |
| Potisak | 2000N |
| Snaga motora | 110W |
| Težina kapije | 220KG |
| Proizvođač | COMUNELLO AUTOMATION |
Hörmann motor za JEDNOKRILNU kapiju RotaMatic 1
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 70,940.00рсд.67,000.00рсдТренутна цена је: 67,000.00рсд.| Proizvođač | HÖRMANN |
|---|---|
| Težina kapije | 220KG |
| Širina krila kapije | 2.5m |
| Napajanje | 24V d.c. |
| Potisak | 2200N |
| Zaštita | IP44 |
| Vrsta motora | Teleskopski motor |
Hörmann motor za krilnu kapiju RotaMatic 2
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 92,890.00рсд.88,000.00рсдТренутна цена је: 88,000.00рсд.| Proizvođač | HÖRMANN |
|---|---|
| Težina kapije | 220KG |
| Širina krila kapije | 2.5m |
| Napajanje | 24V d.c. |
| Potisak | 2200N |
| Zaštita | IP44 |
| Vrsta motora | Teleskopski motor |











AKCIONE KAMERE
OPREMA ZA AKCIONE KAMERE

