-
Želite kompletnu ulugu?
Pored prodaje, u saradnji sa SMIT MEDIA, nudimo stručnu montažu sistema: video nadzor, alarm, video interfon, motori za kapije, segmentna garažna vrata, automatske rampe, punjači za E vozila.
-
Montaža na teritoriji Vojvodine
Novi Sad, Subotica i okolina.
-
Kontakt
Pozovite nas na 062 300 840 za ponudu i informacije o ceni ili nam pišite na office@provision.rs
Comunello HYRON 500/24 set motora za krilnu kapiju
COMUNELLO HYRION 500, komplet za krilnu kapiju gde je jedno krilo širine do 5m i težine do 220 kg ili do 2m i 500 kg. Sa enkoderom i mehaničkim graničnim prekidačima Set se sastoji od:
- HYRION motor – 2 komada
- Centrala QUAD HP 24V – 1 komad
- Daljinski upravljač VICTOR RC – 2 komada
- Fotoćelije DART – 1 par
- Led signalna lampa SWIFT – 1 komad
- Nosači i dodaci za ugradnju – 1 set
- Znak da je kapija automatizovana – 1 komad
85,680.00рсд
-
Isporuka proizvoda
Isporuka se vrši kurirskom službom BEX. Očekivani rok isporuke je od 3 do 5 radnih dana! Za određene Comunello i Reolink modele za kojima nije toliko velika potražnja, rok isporuke može biti i duži, od 10 do 14 radnih dana.
-
Troškovi isporuke
Snosi ih kupac, naplaćuju se po cenovniku kurirske službe. Kalkulator troškova možete da pronađete na sajtu BEX-a i izračunate okvirnu cenu isporuke.
| Širina krila kapije | 5m |
|---|---|
| Zaštita | IP44 |
| Naizmeničan rad | Intenzivna upotreba |
| Vrsta motora | Teleskopski motor |
| Napajanje | 24V d.c. |
| Potisak | 2000N |
| Snaga motora | 110W |
| Težina kapije | 220KG |
| Proizvođač | COMUNELLO AUTOMATION |
Pogledajte i...
Comunello DART fotoćelije
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Daljinski upravljač VICTOR 2 SYNC
Trenutno nema na lageru
Comunello DART BATTERY fotoćelije
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Povezani proizvodi
Hörmann motor za krilnu kapiju RotaMatic P2
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Comunello ABACUS 300 SET motora za krlinu kapiju
Trenutno nema na lageru
Hörmann motor za krilnu kapiju VersaMatic 2
Dostupno po porudžbini











AKCIONE KAMERE
OPREMA ZA AKCIONE KAMERE




