Uniview OEU-301S-HMKA pozivna jednica
Na lageru - isporuka 2-5 dana
49,980.00рсд| Proizvođač | UNIVIEW |
|---|---|
| Namena | Univerzalna montaža |
| Tip | IP, RFID |
| Tehnologija | MIFARE 13,56 MHz |
Uniview OEU-202S-HMK4 RFID pozivna jednica
Na lageru - isporuka 2-5 dana
32,840.00рсд| Proizvođač | UNIVIEW |
|---|---|
| Namena | Univerzalna montaža |
| Tip | IP, RFID |
| Tehnologija | MIFARE 13,56 MHz |
Uniview OEU-202S-HMK2 RFID pozivna jednica
Na lageru - isporuka 2-5 dana
29,990.00рсд| Proizvođač | UNIVIEW |
|---|---|
| Namena | Univerzalna montaža |
| Tip | IP, RFID |
| Tehnologija | MIFARE 13,56 MHz |
Hikvision DS-KV6133-WME1 pozivna jednica
Na lageru - isporuka 2-5 dana
26,900.00рсд| Proizvođač | HIKVISION |
|---|---|
| Namena | Univerzalna montaža |
| Tip | IP, RFID |
| Tehnologija | MIFARE 13,56 MHz |
Hikvision DS-KV6114-WBE1 pozivna jednica
Na lageru - isporuka 2-5 dana
31,100.00рсд| Proizvođač | HIKVISION |
|---|---|
| Namena | Univerzalna montaža |
| Tip | IP, RFID |
| Tehnologija | MIFARE 13,56 MHz |
Hikvision DS-K1T809MX SAMOSTALNI šifrator RFID
Na lageru - isporuka 2-5 dana
8,500.00рсд| Tehnologija | MIFARE 13,56 MHz |
|---|---|
| Namena | Spoljašnja montaža |
| Proizvođač | HIKVISION |
Samostalna kontrola pristupa H4-FP WiFi
Na lageru - isporuka 2-5 dana
9,900.00рсд| Tehnologija | EM 125 kHz, MIFARE 13,56 MHz |
|---|---|
| Proizvođač | inOUT |
| Namena | Spoljašnja montaža |
Samostalna kontrola pristupa H4 WiFi
Na lageru - isporuka 2-5 dana
8,500.00рсд| Tehnologija | EM 125 kHz, MIFARE 13,56 MHz |
|---|---|
| Proizvođač | inOUT |
| Namena | Spoljašnja montaža |
Samostalna kontrola pristupa HF3-WIFI EM+MF
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 13,824.00рсд.12,400.00рсдТренутна цена је: 12,400.00рсд.| Tehnologija | EM 125 kHz, MIFARE 13,56 MHz |
|---|---|
| Proizvođač | No Name |
| Namena | Spoljašnja montaža |
Hikvision DS-K1T805MX čitač kontrole pristupa
Na lageru - isporuka 2-5 dana
20,590.00рсд| Proizvođač | HIKVISION |
|---|---|
| Namena | Spoljašnja montaža |
| Zaštita | IK08, IP68 |
| Tehnologija | MIFARE 13,56 MHz |
Hikvision DS-K1T805MBFWX čitač kontrole pristupa
Na lageru - isporuka 2-5 dana
27,210.00рсд| Proizvođač | HIKVISION |
|---|---|
| Namena | Spoljašnja montaža |
| Zaštita | IK08, IP68 |
| Tehnologija | MIFARE 13,56 MHz, Otisak prsta |
Hikvision DS-KD9203-FE6 pozivna jednica
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 79,920.00рсд.63,940.00рсдТренутна цена је: 63,940.00рсд.| Namena | Univerzalna montaža |
|---|---|
| Tip | IP, Otisak prsta, RFID |
| Proizvođač | HIKVISION |
| Tehnologija | MIFARE 13,56 MHz, Otisak prsta, Prepoznavanje lica |
Hikvision DS-K1T502DBWX-C terminal za kontrolu pristupa
Na lageru - isporuka 2-5 dana
38,590.00рсд| Proizvođač | HIKVISION |
|---|---|
| Tehnologija | MIFARE 13,56 MHz |
| Namena | Univerzalna montaža |
| Zaštita | IK09, IP65 |
| Tip | IP |
Hikvision DS-KD9203-E6 pozivna jednica
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 70,416.00рсд.56,330.00рсдТренутна цена је: 56,330.00рсд.| Namena | Univerzalna montaža |
|---|---|
| Tip | IP, RFID |
| Proizvođač | HIKVISION |
| Tehnologija | MIFARE 13,56 MHz, Prepoznavanje lica |
Hikvision DS-KV8413-WME1 RFID pozivna jednica
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 38,304.00рсд.30,600.00рсдТренутна цена је: 30,600.00рсд.| Proizvođač | HIKVISION |
|---|---|
| Namena | Univerzalna montaža |
| Tip | IP, RFID |
| Tehnologija | MIFARE 13,56 MHz |
Hikvision DS-KV8213-WME1 RFID pozivna jednica
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 35,568.00рсд.28,500.00рсдТренутна цена је: 28,500.00рсд.| Proizvođač | HIKVISION |
|---|---|
| Namena | Univerzalna montaža |
| Tip | IP, RFID |
| Tehnologija | MIFARE 13,56 MHz |











AKCIONE KAMERE
OPREMA ZA AKCIONE KAMERE

