iDS-2CD7A46G0/P-IZHSY ANPR prepoznavanje reg. tablice
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 205,632.00рсд.164,500.00рсдТренутна цена је: 164,500.00рсд.| Domet IR rasvete | 50 metara |
|---|---|
| Namena | Univerzalna montaža |
| Optika | Varifokal 2.8-12mm |
| Rezolucija | 4 Mpix |
| Tip kućišta | Bullet |
| Zaštita | IK10, IP67 |
| Registarska tablica ANPR | DA |
| MICRO SD kartica | DA |
| Proizvođač | HIKVISION |
Reolink GO PLUS 4G kamera na baterije/solarni panel
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 33,840.00рсд.30,450.00рсдТренутна цена је: 30,450.00рсд.| Rezolucija | 4 Mpix |
|---|---|
| Domet IR rasvete | 10 metara |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| Ugrađen zvučnik | DA |
| Namena | Univerzalna montaža |
| Tip kućišta | Bullet |
| Napajanje | Baterija/Solarni panel |
| Povezivanje | 4G |
| Proizvođač | REOLINK |
Hikvision DS-2CD1347G2H-LIU Hybrid Light
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 19,008.00рсд.15,200.00рсдТренутна цена је: 15,200.00рсд.| Namena | Univerzalna montaža |
|---|---|
| Optika | 2,8mm |
| Tip kućišta | Turret |
| Rezolucija | 4 Mpix |
| Zaštita | IP67 |
| Domet IR rasvete | 30 metara |
| Vrsta osvetljenja | ColorVu – slika u boji 24h, Smart Hybrid Light |
| Proizvođač | HIKVISION |
| Ugrađen mikrofon | DA |
iDS-2CD7A46G0/H-IZHSY ANPR prepoznavanje reg. tablice
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 185,760.00рсд.148,600.00рсдТренутна цена је: 148,600.00рсд.| Domet IR rasvete | 50 metara |
|---|---|
| Namena | Univerzalna montaža |
| Optika | Varifokal 2.8-12mm |
| Rezolucija | 4 Mpix |
| Tip kućišta | Bullet |
| Zaštita | IK10, IP67 |
| Registarska tablica ANPR | DA |
| Proizvođač | HIKVISION |
iDS-2CD7A46G2/P-IZHS ANPR prepoznavanje reg. tablice
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 206,208.00рсд.165,000.00рсдТренутна цена је: 165,000.00рсд.| Domet IR rasvete | 60 metara |
|---|---|
| Namena | Univerzalna montaža |
| Optika | Varifokal 2.8-12mm |
| Rezolucija | 4 Mpix |
| Tip kućišta | Bullet |
| Zaštita | IK10, IP67 |
| Registarska tablica ANPR | DA |
| MICRO SD kartica | DA |
| Proizvođač | HIKVISION |
Hikvision DS-2CD2443G2-IW WiFi kamera
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 20,592.00рсд.16,500.00рсдТренутна цена је: 16,500.00рсд.| Domet IR rasvete | 10 metara |
|---|---|
| Namena | Unutrašnja montaža |
| Optika | 2,8mm |
| Proizvođač | HIKVISION |
| Rezolucija | 4 Mpix |
| Tip kućišta | Cube |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| Ugrađen zvučnik | DA |
| Povezivanje | WiFi |
| MICRO SD kartica | DA |
Hikvision DS-2CD2543G2-LIS2U Hybrid Light
Trenutno nema na lageru
| Domet IR rasvete | 30 metara |
|---|---|
| Namena | Univerzalna montaža |
| Optika | 2,8mm |
| Proizvođač | HIKVISION |
| Rezolucija | 4 Mpix |
| Tip kućišta | Mini Dome |
| Zaštita | IK08, IP67 |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| MICRO SD kartica | DA |
DS-TCG405-E kamera za prepoznavanje reg. tablice
Trenutno nema na lageru
| Domet IR rasvete | 10 metara |
|---|---|
| Namena | Spoljašnja montaža |
| Optika | Varifokal 3.1-6mm |
| Rezolucija | 4 Mpix |
| Tip kućišta | Bullet |
| Zaštita | IK10, IP67 |
| Registarska tablica ANPR | DA |
| Proizvođač | HIKVISION |
Reolink GO PT PLUS 4G kamera na baterije/solarni panel
Trenutno nema na lageru
| Rezolucija | 4 Mpix |
|---|---|
| Domet IR rasvete | 10 metara |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| Ugrađen zvučnik | DA |
| Namena | Univerzalna montaža |
| Tip kućišta | Pan-Tilt |
| Napajanje | Baterija/Solarni panel |
| Povezivanje | 4G |
| Proizvođač | REOLINK |
| Dostupnost | RASPRODAJA |











AKCIONE KAMERE
OPREMA ZA AKCIONE KAMERE

