Comunello je italijanska kompanija sa dugogodišnjom tradicijom u razvoju i proizvodnji sistema za automatizaciju kapija i automatskih parking rampi. Poznata po visokom kvalitetu, inovacijama i elegantnom dizajnu, Comunello nudi rešenja koja kombinuju vrhunsku tehnologiju i pouzdanost u svakodnevnoj upotrebi.
Njihovi motori za klizne i krilne kapije, kao i za automatske rampe, dizajnirani su za različite potrebe – od stambenih objekata do komercijalnih i industrijskih sistema. Kompaktni su, tihi u radu, otporni na vremenske uslove i jednostavni za instalaciju i održavanje. Pored toga, Comunello nudi i napredne sisteme kontrole kao što su bežični daljinski upravljači i smart uređaji, koji dodatno povećavaju sigurnost i udobnost korisnika.
Zahvaljujući visokom standardu kvaliteta i modernom pristupu dizajnu, Comunello se pozicionirao kao jedan od lidera u oblasti automatizacije kapija u Evropi i šire.
Comunello AC-950 WiFi modul
Na lageru - isporuka 2-5 dana
10,500.00рсд| Proizvođač | COMUNELLO AUTOMATION |
|---|
Comunello HYRON 300/24 set motora za krilnu kapiju
Na lageru - isporuka 2-5 dana
82,800.00рсд| Širina krila kapije | 3m |
|---|---|
| Zaštita | IP44 |
| Naizmeničan rad | Intenzivna upotreba |
| Vrsta motora | Teleskopski motor |
| Napajanje | 24V d.c. |
| Potisak | 2000N |
| Snaga motora | 110W |
| Težina kapije | 300KG |
| Proizvođač | COMUNELLO AUTOMATION |
Comunello HYRON 500/24 set motora za krilnu kapiju
Na lageru - isporuka 2-5 dana
85,680.00рсд| Širina krila kapije | 5m |
|---|---|
| Zaštita | IP44 |
| Naizmeničan rad | Intenzivna upotreba |
| Vrsta motora | Teleskopski motor |
| Napajanje | 24V d.c. |
| Potisak | 2000N |
| Snaga motora | 110W |
| Težina kapije | 220KG |
| Proizvođač | COMUNELLO AUTOMATION |
Automatska rampa Comunello LIMIT 800 8M sa R/G LED
Na lageru - isporuka 2-5 dana
244,600.00рсд| Proizvođač | COMUNELLO AUTOMATION |
|---|---|
| Dužina ruke rampe | 8 metara |
| Naizmeničan rad | Intenzivna upotreba |
| Vreme otvaranja do 90º | 9-29 sekundi |
Automatska rampa Comunello LIMIT 600 6M sa R/G LED
Na lageru - isporuka 2-5 dana
175,530.00рсд| Proizvođač | COMUNELLO AUTOMATION |
|---|---|
| Dužina ruke rampe | 6 metara |
| Vreme otvaranja do 90º | 3-6 sekundi |
| Naizmeničan rad | Intenzivna upotreba |
Automatska rampa Comunello LIMIT 500 5M sa R/G LED
Na lageru - isporuka 2-5 dana
169,200.00рсд| Proizvođač | COMUNELLO AUTOMATION |
|---|---|
| Dužina ruke rampe | 5 metara |
| Vreme otvaranja do 90º | 3-6 sekundi |
| Naizmeničan rad | Intenzivna upotreba |
Automatska rampa Comunello LIMIT 500 4M sa R/G LED
Na lageru - isporuka 2-5 dana
167,760.00рсд| Proizvođač | COMUNELLO AUTOMATION |
|---|---|
| Dužina ruke rampe | 4 metra |
| Vreme otvaranja do 90º | 3-6 sekundi |
| Naizmeničan rad | Intenzivna upotreba |
Automatska rampa Comunello BORDER 400 4M
Na lageru - isporuka 2-5 dana
117,360.00рсд| Proizvođač | COMUNELLO AUTOMATION |
|---|---|
| Dužina ruke rampe | 4 metra |
| Vreme otvaranja do 90º | 3-6 sekundi |
| Naizmeničan rad | Intenzivna upotreba |
Comunello MAST 50 stubić za fotoćeliju
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 4,600.00рсд.4,300.00рсдТренутна цена је: 4,300.00рсд.| Proizvođač | COMUNELLO AUTOMATION |
|---|
Comunello CONDOR 350/24V zglobni motor za krilne kapije
Dostupno po porudžbini
116,000.00рсд| Širina krila kapije | 3.5m |
|---|---|
| Snaga motora | 150W |
| Napajanje | 24V d.c. |
| Potisak | 200N |
| Zaštita | IP44 |
| Vrsta motora | Zglobni motor |
| Težina krila kapije | 350KG |
| Proizvođač | COMUNELLO AUTOMATION |
Daljinski upravljač VICTOR 2 RC
Na lageru - isporuka 2-5 dana
2,800.00рсд| Proizvođač | COMUNELLO AUTOMATION |
|---|
Comunello DART BATTERY fotoćelije
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 7,920.00рсд.7,300.00рсдТренутна цена је: 7,300.00рсд.| Proizvođač | COMUNELLO AUTOMATION |
|---|
Comunello DART fotoćelije
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 5,470.00рсд.5,180.00рсдТренутна цена је: 5,180.00рсд.| Proizvođač | COMUNELLO AUTOMATION |
|---|
Comunello FORT 1000 / 230V motor za kliznu kapiju
Na lageru - isporuka 2-5 dana
78,620.00рсд| Težina kapije | 1000KG |
|---|---|
| Brzina manevrisanja | 10.2m/min |
| Napajanje | 230V a.c. |
| Snaga motora | 340W |
| Potisak | 900N |
| Proizvođač | COMUNELLO AUTOMATION |
Comunello FORT 600 / 24V motor za kliznu kapiju
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 56,000.00рсд.53,000.00рсдТренутна цена је: 53,000.00рсд.| Težina kapije | 600KG |
|---|---|
| Brzina manevrisanja | 16.8m/min |
| Naizmeničan rad | Intenzivna upotreba |
| Napajanje | 24V d.c. |
| Snaga motora | 110W |
| Potisak | 550N |
| Proizvođač | COMUNELLO AUTOMATION |
Comunello metalna zupčasta letva
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 1,870.00рсд.1,730.00рсдТренутна цена је: 1,730.00рсд.| Proizvođač | COMUNELLO AUTOMATION |
|---|











AKCIONE KAMERE
OPREMA ZA AKCIONE KAMERE

