-
Želite kompletnu ulugu?
Pored prodaje, u saradnji sa SMIT MEDIA, nudimo stručnu montažu sistema: video nadzor, alarm, video interfon, motori za kapije, segmentna garažna vrata, automatske rampe, punjači za E vozila.
-
Montaža na teritoriji Vojvodine
Novi Sad, Subotica i okolina.
-
Kontakt
Pozovite nas na 062 300 840 za ponudu i informacije o ceni ili nam pišite na office@provision.rs
DAHUA bežična alarmna tastatura ARK30T-W2
- Dahua bežična alarmna tastatura
- Unos šifre, IC kartica
- Do 32 korisnika
- Domet do 1600 m od centrale
- 4 x AA baterije , do 3 godine
- 146.0 mm × 82.0 mm × 22.6 mm
11,280.00рсд Оригинална цена је била: 11,280.00рсд.9,700.00рсдТренутна цена је: 9,700.00рсд.
-
Isporuka proizvoda
Isporuka se vrši kurirskom službom BEX. Očekivani rok isporuke je 3 do 5 radnih dana. Za određene proizvode za kojima nije tolko velika potražnja, rok isporuke može biti i duži.
-
Troškovi isporuke
Snosi ih kupac, naplaćuju se po cenovniku kurirske službe. Kalkulator troškova možete da pronađete na sajtu BEX-a i izračunate okvirnu cenu isporuke.
- NAPOMENA:
Kako bismo izbegli neprijatne situacije povraćaja robe, otkazivanje porudžbine koja je već poslata, plaćanje duplih troškova dostave, a Vama pružili iskustvo dobre kupovine, molimo Vas da pre Vaše porudžbine pročitate informacije na stranici Isporuka i plaćanje.
Dahua Technology bežična alarmna tastatura ARK30T-W2(868) namenjena je za jednostavno upravljanje Dahua alarmnim sistemom. Putem tastature korisnici mogu brzo aktivirati ili deaktivirati alarm, kao i upravljati različitim zonama zaštite u objektu.
Zahvaljujući bežičnoj komunikaciji na frekvenciji od 868 MHz, instalacija je jednostavna i ne zahteva dodatno kabliranje. Tastatura se lako montira na zid i omogućava brz pristup svim osnovnim funkcijama alarmnog sistema.
Moderan dizajn i intuitivno korišćenje čine ovu tastaturu praktičnim rešenjem za kuće, stanove i poslovne objekte. U kombinaciji sa Dahua alarmnom centralom i senzorima pruža pouzdano i jednostavno upravljanje kompletnim sistemom zaštite.
| Funkcija | Bežična numerička tastatura |
| Tip komunikacije | Bežičan, 868MHz, AES128 |
| Obaveštavanje | LED indikatori i zvučni alarm |
| Broj autorizovanih korisnika | Podrška do 32 korisnika |
| Domet bežične komunikacije | Do 1.600m (na otvorenom) |
| Dodatne funkcije | Tamper, 2-smerna komunikacija, Bazer, Detekcija jačine signala |
| Ostale osobine | 4 indikatora, 146 x 82 x 22.6 mm |
| Povezivanje | Bežično |
|---|---|
| Proizvođač | DAHUA TECHNOLOGY |
| Tip šifratora | LED |
Pogledajte i...
Hikvision DS-PR1-WE bežični pojačavač signala
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Hikvision DS-PS1-I-WE bežična unutrašnja sirena – Crvena
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Slični proizvodi
Bežični TAG čitač DS-PT1-WE
Na lageru - isporuka 2-5 dana
AJAX MotionProtect detektor pokreta
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Bežična tastatura sa RFID čitačem DS-PK1-LT-WE
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Bežična tastatura DS-PK1-E-WE
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Hikvision DS-PS1-I-WE bežična unutrašnja sirena
Na lageru - isporuka 2-5 dana











AKCIONE KAMERE
OPREMA ZA AKCIONE KAMERE




