-
Želite kompletnu ulugu?
Pored prodaje, u saradnji sa SMIT MEDIA, nudimo stručnu montažu sistema: video nadzor, alarm, video interfon, motori za kapije, segmentna garažna vrata, automatske rampe, punjači za E vozila.
-
Montaža na teritoriji Vojvodine
Novi Sad, Subotica i okolina.
-
Kontakt
Pozovite nas na 062 300 840 za ponudu i informacije o ceni ili nam pišite na office@provision.rs
DAHUA ARA13-W2 bežična spoljašnja sirena
- Dahua bežična spoljašnja alarmna sirena
- Domet do 1600 m od centrale
- 4 x CR123A baterije ( do 3.5 godine )
- 200 mm × 200 mm × 52.5 mm
14,990.00рсд Оригинална цена је била: 14,990.00рсд.12,900.00рсдТренутна цена је: 12,900.00рсд.
-
Isporuka proizvoda
Isporuka se vrši kurirskom službom BEX. Očekivani rok isporuke je 3 do 5 radnih dana. Za određene proizvode za kojima nije tolko velika potražnja, rok isporuke može biti i duži.
-
Troškovi isporuke
Snosi ih kupac, naplaćuju se po cenovniku kurirske službe. Kalkulator troškova možete da pronađete na sajtu BEX-a i izračunate okvirnu cenu isporuke.
- NAPOMENA:
Kako bismo izbegli neprijatne situacije povraćaja robe, otkazivanje porudžbine koja je već poslata, plaćanje duplih troškova dostave, a Vama pružili iskustvo dobre kupovine, molimo Vas da pre Vaše porudžbine pročitate informacije na stranici Isporuka i plaćanje.
Bežična alarmna spoljašnja sirena predstavlja važan deo svakog alarmnog sistema. Njena funkcija je da u slučaju aktiviranja alarma emituje snažan zvučni signal koji upozorava na potencijalnu provalu ili neovlašćen ulazak u prostor.
Zahvaljujući bežičnoj komunikaciji, instalacija sirene je jednostavna i ne zahteva dodatno kabliranje. Zbog toga je pogodna za ugradnju u kućama, stanovima i poslovnim objektima gde je potrebno brzo i efikasno obezbediti prostor.
Kompaktan dizajn i pouzdan rad omogućavaju lako uklapanje u postojeći alarmni sistem, dok snažan zvučni signal doprinosi većoj sigurnosti i odvraćanju potencijalnih provalnika.
| Funkcija | Alarmna sirena |
| Tip komunikacije | Bežičan, 868MHz, AES128 |
| Obaveštavanje | Zvučni alarm i led indikatori |
| Domet bežične komunikacije | Do 1.600m (na otvorenom) |
| Ostale osobine | tamper, bazer, IP65, 200 x 200 x 52.5 mm |
| Proizvođač | DAHUA TECHNOLOGY |
|---|---|
| Povezivanje | WiFi |
| Boja strob svetla | Crvena, Plava |
Slični proizvodi
Hikvision DS-PDMCS-EG2-WE BLACK Bežični detektor otvaranja prozora/vrata
Na lageru - isporuka 2-5 dana
4,170.00рсдParadox SR230 bežična alarmna sirena
Na lageru - isporuka 2-5 dana
AJAX HomeSiren bežična unutrašnja sirena
Na lageru - isporuka 2-5 dana
AJAX Hub 2 alarmna centrala
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Hikvision DS-PDP15P-EG2-WE BLACK Bežični detektor pokreta
Na lageru - isporuka 2-5 dana
AJAX KeyPad bežična tastatura
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Hikvision DS-PDP15P-EG2-WE Bežični detektor pokreta
Na lageru - isporuka 2-5 dana
AJAX KeyPad Plus tastatura sa RFID
Na lageru - isporuka 2-5 dana











AKCIONE KAMERE
OPREMA ZA AKCIONE KAMERE




