-
Želite kompletnu ulugu?
Pored prodaje, u saradnji sa SMIT MEDIA, nudimo stručnu montažu sistema: video nadzor, alarm, video interfon, motori za kapije, segmentna garažna vrata, automatske rampe, punjači za E vozila.
-
Montaža na teritoriji Vojvodine
Novi Sad, Subotica i okolina.
-
Kontakt
Pozovite nas na 062 300 840 za ponudu i informacije o ceni ili nam pišite na office@provision.rs
Dahua HAC-HDW1200TRQ-0280B-S6 do 30 metara
- 2MP HDCVI kamera u eyeball kućištu 4 u 1 TVI/AHD/CVI/CVBS režim.
- 2MP CMOS sa progresivnim skeniranjem.
- Color: 0.01Lux @F2.0.
- Maksimalna rezolucija 1920×1080.
- Fiksna optika 2.8mm.
- Nivo zaštite IP50. DWDR.
- Domet IC dioda do 30 metara.
- Napajanje 12VDC.
- Odgovarajuća dozna je PFA13G.
- Nosač za banderu je PFA152-E.
- Zidni nosač je PFB205W-E.
- Materijal: Plastika
3,890.00рсд
-
Isporuka proizvoda
Isporuka se vrši kurirskom službom BEX. Očekivani rok isporuke je 3 do 5 radnih dana. Za određene proizvode za kojima nije tolko velika potražnja, rok isporuke može biti i duži.
-
Troškovi isporuke
Snosi ih kupac, naplaćuju se po cenovniku kurirske službe. Kalkulator troškova možete da pronađete na sajtu BEX-a i izračunate okvirnu cenu isporuke.
- NAPOMENA:
Kako bismo izbegli neprijatne situacije povraćaja robe, otkazivanje porudžbine koja je već poslata, plaćanje duplih troškova dostave, a Vama pružili iskustvo dobre kupovine, molimo Vas da pre Vaše porudžbine pročitate informacije na stranici Isporuka i plaćanje.
Dahua Technology Lite serija predstavlja pouzdano i pristupačno rešenje za video nadzor, idealno za kuće i manje poslovne objekte. Ove kamere nude dobar kvalitet slike, stabilan rad i osnovne funkcije poput noćnog snimanja i detekcije pokreta, uz odličan odnos cene i performansi.
| Proizvođač | DAHUA TECHNOLOGY |
|---|---|
| Model i Serija proizvoda | HAC-HDW1200TRQ, LITE serija |
| Optika | 2.8 mm, H: 102°; V: 60°; D: 129° |
| Domet IR rasvete | 30m |
| Opcije | D WDR |
| Zaštita | IP50 Unutrašnja montaža |
| Kućište | plastika |
| Model kućišta | Turret |
| Rezolucija | 2 Mp |
| Tehnologija | 4u1 |
| Dimenzije | Φ97.1 mm × 93.0 mm, težina 0,14kg |
| Domet IR rasvete | 30 metara |
|---|---|
| Namena | Unutrašnja montaža |
| Optika | 2,8mm |
| Rezolucija | 2 Mpix |
| Tip kućišta | Turret |
| Proizvođač | DAHUA TECHNOLOGY |
Slični proizvodi
Hikvision DS-2CE56D0T-IT3F 4u1
Trenutno nema na lageru
Hikvision DS-2CE17D0T-IT5F
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Hikvision DS-2CE76U1T-ITMF 4K
Na lageru - isporuka 2-5 dana











AKCIONE KAMERE
OPREMA ZA AKCIONE KAMERE




