Roger Technology KIT BH30/803 motor za kapije + GRATIS lampa i fotoćelije
Na lageru - isporuka 2-5 dana
80,400.00рсд| Brzina manevrisanja | 12m/min |
|---|---|
| Naizmeničan rad | Intenzivna upotreba |
| Napajanje | 24V d.c. |
| Potisak | 50-1000N |
| Snaga motora | 200W |
| Težina kapije | 1000KG |
| Zaštita | IP44 |
| Proizvođač | ROGER TECHNOLOGY |
KING GATES Dynamos 24/1000 motor za kliznu kapiju
Na lageru - isporuka 2-5 dana
67,000.00рсд| Brzina manevrisanja | 15m/min |
|---|---|
| Naizmeničan rad | 90% |
| Napajanje | 24V d.c. |
| Potisak | 800N |
| Snaga motora | 400W |
| Težina kapije | 1000KG |
| Zaštita | IP44 |
| Proizvođač | KING GATES |
Comunello FORT 1000 / 24V motor za kliznu kapiju
Na lageru - isporuka 2-5 dana
78,620.00рсд| Težina kapije | 1000KG |
|---|---|
| Brzina manevrisanja | 10.2m/min |
| Naizmeničan rad | Intenzivna upotreba |
| Napajanje | 24V d.c. |
| Snaga motora | 150W |
| Potisak | 900N |
| Proizvođač | COMUNELLO AUTOMATION |











AKCIONE KAMERE
OPREMA ZA AKCIONE KAMERE

