Comunello HYRON 500/24 set motora za krilnu kapiju
Na lageru - isporuka 2-5 dana
85,680.00рсд| Širina krila kapije | 5m |
|---|---|
| Zaštita | IP44 |
| Naizmeničan rad | Intenzivna upotreba |
| Vrsta motora | Teleskopski motor |
| Napajanje | 24V d.c. |
| Potisak | 2000N |
| Snaga motora | 110W |
| Težina kapije | 220KG |
| Proizvođač | COMUNELLO AUTOMATION |
LIFE Optimo OP5 motor za JEDNOKRILNU kapiju
Na lageru - isporuka 2-5 dana
73,320.00рсд| Proizvođač | LIFE HOME INTEGRATION |
|---|---|
| Širina krila kapije | 5m |
| Vreme otvaranja do 90º | 28 sekundi |
| Snaga motora | 210W |
| Naizmeničan rad | 35% |
| Napajanje | 230V a.c. |
| Potisak | 2000N |
| Zaštita | IP54 |
| Težina krila kapije | 900KG |
| Vrsta motora | Štapni motor |
LIFE Sinuo 5 motor za krilne kapije
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 107,760.00рсд.102,000.00рсдТренутна цена је: 102,000.00рсд.| Vreme otvaranja do 90º | 19 sekundi |
|---|---|
| Širina krila kapije | 5m |
| Proizvođač | LIFE HOME INTEGRATION |
| Snaga motora | 220W |
| Naizmeničan rad | 35% |
| Napajanje | 230V a.c. |
| Potisak | 350N |
| Zaštita | IP44 |
| Težina krila kapije | 600KG |
| Vrsta motora | Zglobni motor |
LIFE Optimo OP5 motor za krilne kapije
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 83,520.00рсд.79,000.00рсдТренутна цена је: 79,000.00рсд.| Proizvođač | LIFE HOME INTEGRATION |
|---|---|
| Širina krila kapije | 5m |
| Vreme otvaranja do 90º | 28 sekundi |
| Snaga motora | 210W |
| Naizmeničan rad | 35% |
| Napajanje | 230V a.c. |
| Potisak | 2000N |
| Zaštita | IP54 |
| Težina krila kapije | 900KG |
| Vrsta motora | Štapni motor |











AKCIONE KAMERE
OPREMA ZA AKCIONE KAMERE

