Hikvision iDS-7208HUHI-M1/T AcuSense
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 32,400.00рсд.25,920.00рсдТренутна цена је: 25,920.00рсд.| Rezolucija snimanja | 4K za prvi kanal, 5MP |
|---|---|
| Podržano HDD | 1xSATA HDD |
| Tehnologija | HD-TVI/AHD |
| Kapacitet HDD | 10TB |
| Proizvođač | HIKVISION |
| Broj podržanih kamera | 8 kamera |
Uniview NVR301-16S3 NVR
Na lageru - isporuka 2-5 dana
16,420.00рсд| Podržano HDD | 1xSATA HDD |
|---|---|
| Rezolucija snimanja | 2MP, 5MP, 8MP (4K) |
| Kapacitet HDD | 6TB |
| Proizvođač | UNIVIEW |
| Broj podržanih kamera | 16 kamera |
Uniview NVR301-08S3 NVR
Na lageru - isporuka 2-5 dana
14,280.00рсд| Podržano HDD | 1xSATA HDD |
|---|---|
| Rezolucija snimanja | 2MP, 5MP, 8MP (4K) |
| Kapacitet HDD | 6TB |
| Proizvođač | UNIVIEW |
| Broj podržanih kamera | 8 kamera |
Uniview NVR301-04S3 NVR
Na lageru - isporuka 2-5 dana
12,850.00рсд| Podržano HDD | 1xSATA HDD |
|---|---|
| Rezolucija snimanja | 2MP, 5MP, 8MP (4K) |
| Kapacitet HDD | 6TB |
| Proizvođač | UNIVIEW |
| Broj podržanih kamera | 4 kamere |
Uniview XVR301-08Q3 DVR
Na lageru - isporuka 2-5 dana
16,420.00рсд| Podržano HDD | 1xSATA HDD |
|---|---|
| Rezolucija snimanja | 2MP, 5MP |
| Kapacitet HDD | 8TB |
| Proizvođač | UNIVIEW |
| Broj podržanih kamera | 8 kamera |
Uniview XVR301-04Q3 DVR
Na lageru - isporuka 2-5 dana
11,420.00рсд| Podržano HDD | 1xSATA HDD |
|---|---|
| Rezolucija snimanja | 2MP, 5MP |
| Kapacitet HDD | 8TB |
| Proizvođač | UNIVIEW |
| Broj podržanih kamera | 4 kamere |
Dahua XVR5108HS-I3/T DVR snimač za 8 kamera
Na lageru - isporuka 2-5 dana
29,800.00рсд| Podržano HDD | 1xSATA HDD |
|---|---|
| Rezolucija snimanja | 5MP |
| Kapacitet HDD | 16TB |
| Proizvođač | DAHUA TECHNOLOGY |
| Broj podržanih kamera | 8 kamera |
Dahua XVR5104HS-I3/T DVR snimač za 4 kamere
Na lageru - isporuka 2-5 dana
16,990.00рсд| Podržano HDD | 1xSATA HDD |
|---|---|
| Rezolucija snimanja | 5MP |
| Kapacitet HDD | 16TB |
| Proizvođač | DAHUA TECHNOLOGY |
| Broj podržanih kamera | 4 kamere |
Hikvision iDS-7204HUHI-M1/T AcuSense
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 21,312.00рсд.17,000.00рсдТренутна цена је: 17,000.00рсд.| Tehnologija | HD-TVI/AHD |
|---|---|
| Rezolucija snimanja | 4K za prvi kanal, 5MP |
| Podržano HDD | 1xSATA HDD |
| Kapacitet HDD | 12TB |
| Proizvođač | HIKVISION |
| Broj podržanih kamera | 4 kamere |
Hikvision iDS-7204HQHI-M1/XT AcuSense
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 18,000.00рсд.14,400.00рсдТренутна цена је: 14,400.00рсд.| Tehnologija | HD-TVI/AHD |
|---|---|
| Rezolucija snimanja | 5MP |
| Podržano HDD | 1xSATA HDD |
| Kapacitet HDD | 10TB |
| Proizvođač | HIKVISION |
| Broj podržanih kamera | 4 kamere |
Hikvision iDS-7216HQHI-M2/XT AcuSense
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 42,624.00рсд.34,100.00рсдТренутна цена је: 34,100.00рсд.| Tehnologija | HD-TVI/AHD |
|---|---|
| Rezolucija snimanja | 5MP |
| Podržano HDD | 2xSATA HDD |
| Kapacitet HDD | 12TB |
| Proizvođač | HIKVISION |
| Broj podržanih kamera | 16 kamera |
Hikvision iDS-7208HUHI-M1/XT AcuSense
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 42,336.00рсд.33,870.00рсдТренутна цена је: 33,870.00рсд.| Rezolucija snimanja | 4K za prvi kanal, 5MP |
|---|---|
| Podržano HDD | 1xSATA HDD |
| Tehnologija | HD-TVI/AHD |
| Kapacitet HDD | 12TB |
| Proizvođač | HIKVISION |
| Broj podržanih kamera | 8 kamera |
Hikvision iDS-7204HUHI-M1/S AcuSense
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 24,624.00рсд.19,700.00рсдТренутна цена је: 19,700.00рсд.| Podržano HDD | 1xSATA HDD |
|---|---|
| Rezolucija snimanja | 4K za prvi kanal, 5MP |
| Tehnologija | HD-TVI/AHD |
| Kapacitet HDD | 10TB |
| Proizvođač | HIKVISION |
| Broj podržanih kamera | 4 kamere |
Hikvision iDS-7108HUHI-M1/S AcuSense
Trenutno nema na lageru
| Podržano HDD | 1xSATA HDD |
|---|---|
| Rezolucija snimanja | 5MP |
| Kapacitet HDD | 10TB |
| Proizvođač | HIKVISION |
| Broj podržanih kamera | 8 kamera |











AKCIONE KAMERE
OPREMA ZA AKCIONE KAMERE

