Roger Technology je italijanska kompanija je prepoznata po visokokvalitetnim i pouzdanim proizvodima, a njihovi uređaji su posebno popularni u industriji automatizacije kapija i sistema za sigurnost.
Roger Technology je poznat po proizvodima koji su visokog kvaliteta i dugotrajni, nudi širok spektar sistema za automatsko otvaranje kliznih i krilnih kapija, koriste napredne tehnologije. Mnogi proizvodi ovog brenda su dizajnirani tako da budu jednostavni za instalaciju, što ih čini popularnim među profesionalcima, ali i korisnicima koji žele jednostavna rešenja za svoje domove ili preduzetničke objekte.
Iako je italijanski brend, Roger Technology je prisutan na globalnom tržištu, sa mrežom distributera i servisnih centara širom sveta.
Roger Technology KIT BH30/606/HS Motor za kapije do 600kg 25m/min
Na lageru - isporuka 2-5 dana
70,400.00рсд| Naizmeničan rad | 25m/min, Intenzivna upotreba |
|---|---|
| Napajanje | 24V d.c. |
| Potisak | 50-500N |
| Snaga motora | 130W |
| Težina kapije | 600KG |
| Zaštita | IP44 |
| Proizvođač | ROGER TECHNOLOGY |
Automatska rampa WAY/004
Na lageru - isporuka 2-5 dana
138,000.00рсд| Dužina ruke rampe | 4 metra |
|---|---|
| Proizvođač | ROGER TECHNOLOGY |
| Naizmeničan rad | Intenzivna upotreba |
Daljinski upravljač E80/TX54R/2
Na lageru - isporuka 2-5 dana
3,000.00рсд| Proizvođač | ROGER TECHNOLOGY |
|---|
Roger Technology KIT BH30/803 motor za kapije
Na lageru - isporuka 2-5 dana
89,710.00рсд| Brzina manevrisanja | 12m/min |
|---|---|
| Naizmeničan rad | Intenzivna upotreba |
| Napajanje | 24V d.c. |
| Potisak | 50-1000N |
| Snaga motora | 200W |
| Težina kapije | 1000KG |
| Zaštita | IP44 |
| Proizvođač | ROGER TECHNOLOGY |
Roger Technology BE20 motor za krilne kapije + GRATIS lampa i fotoćelije
Na lageru - isporuka 2-5 dana
93,800.00рсд| Proizvođač | ROGER TECHNOLOGY |
|---|---|
| Širina krila kapije | 2.8m |
| Vreme otvaranja do 90º | 19-30 sekundi |
| Snaga motora | 200W |
| Napajanje | 24V d.c. |
| Naizmeničan rad | Intenzivna upotreba |
| Potisak | 100-2200N |
| Zaštita | IP43 |
| Vrsta motora | Štapni motor |
Roger Technology KIT BH30/600/HS Motor za kapije do 600kg 26m/min
Na lageru - isporuka 2-5 dana
88,700.00рсд| Brzina manevrisanja | 26m/min |
|---|---|
| Naizmeničan rad | Intenzivna upotreba |
| Napajanje | 24V d.c. |
| Potisak | 50-500N |
| Snaga motora | 130W |
| Težina kapije | 600KG |
| Zaštita | IP44 |
| Proizvođač | ROGER TECHNOLOGY |
Roger Technology KIT H30/645 za kapije do 600kg
Na lageru - isporuka 2-5 dana
51,480.00рсд| Brzina manevrisanja | 9.5m/min |
|---|---|
| Naizmeničan rad | 50% |
| Napajanje | 230V a.c. |
| Potisak | 300N |
| Snaga motora | 240W |
| Težina kapije | 600KG |
| Zaštita | IP44 |
| Proizvođač | ROGER TECHNOLOGY |
Automatska rampa BIONIK BI/008
Na lageru - isporuka 2-5 dana
374,400.00рсд| Dužina ruke rampe | 8 metara |
|---|---|
| Proizvođač | ROGER TECHNOLOGY |
| Vreme otvaranja do 90º | 10-18 sekundi |
| Naizmeničan rad | Super intenzivna upotreba |
Automatska rampa BIONIK BI/004
Na lageru - isporuka 2-5 dana
164,160.00рсд| Dužina ruke rampe | 4 metra |
|---|---|
| Proizvođač | ROGER TECHNOLOGY |
| Vreme otvaranja do 90º | 2-6 sekundi |
| Naizmeničan rad | Super intenzivna upotreba |
Automatska rampa BIONIK BI/006
Na lageru - isporuka 2-5 dana
249,120.00рсд| Dužina ruke rampe | 6 metara |
|---|---|
| Proizvođač | ROGER TECHNOLOGY |
| Vreme otvaranja do 90º | 4-8 sekundi |
| Naizmeničan rad | Super intenzivna upotreba |
Daljinski upravljač E80/TX52R/2
Na lageru - isporuka 2-5 dana
2,100.00рсд| Proizvođač | ROGER TECHNOLOGY |
|---|











AKCIONE KAMERE
OPREMA ZA AKCIONE KAMERE

