-
Želite kompletnu ulugu?
Pored prodaje, u saradnji sa SMIT MEDIA, nudimo stručnu montažu sistema: video nadzor, alarm, video interfon, motori za kapije, segmentna garažna vrata, automatske rampe, punjači za E vozila.
-
Montaža na teritoriji Vojvodine
Novi Sad, Subotica i okolina.
-
Kontakt
Pozovite nas na 062 300 840 za ponudu i informacije o ceni ili nam pišite na office@provision.rs
Insta360 X4 Air Starter Bundle
- 8K 360° video: Snimajte svaki detalj u neverovatnoj rezoluciji.
- Ultralaka konstrukcija: Savršena za duge avanture bez opterećenja.
- Napredna stabilizacija: Glatki snimci čak i u najdinamičnijim situacijama.
- Vodootpornost: Bez brige snimajte pod vodom ili po kiši.
53,390.00рсд – 53,490.00рсдРаспон цена: од 53,390.00рсд до 53,490.00рсд
-
Porudžbina po zahtevu
Ovaj proizvod se nabavlja po porudžbini. Plaćanje se vrši avansno po predračunu.
-
Isporuka proizvoda
Isporuka se vrši kurirskom službom BEX. Očekivani rok isporuke je 3 do 5 radnih dana. Za određene proizvode za kojima nije tolko velika potražnja, rok isporuke može biti i duži.
-
Troškovi isporuke
Snosi ih kupac, naplaćuju se po cenovniku kurirske službe. Kalkulator troškova možete da pronađete na sajtu BEX-a i izračunate okvirnu cenu isporuke.
- NAPOMENA:
Kako bismo izbegli neprijatne situacije povraćaja robe, otkazivanje porudžbine koja je već poslata, plaćanje duplih troškova dostave, a Vama pružili iskustvo dobre kupovine, molimo Vas da pre Vaše porudžbine pročitate informacije na stranici Isporuka i plaćanje.
| Senzor i objektiv | |
| Veličina senzora | 1/1,8 inča |
| Otvor blende | f/1,95 |
| Ogniskna daljina | 6,4 mm |
| Video | |
| Maksimalna rezolucija 360° videa | 8K (7680×3840) pri 30 fps |
| Rezolucija videa sa jednim objektivom | 4K: 3840×2160 (16:9 do 60 fps / 9:16 do 30 fps) 2.7K: 2720×1536 (do 60 fps) 1080p: 1920×1080 (do 120 fps) |
| Režimi videa | Video, Aktivni HDR, InstaFrame, Timelapse, TimeShift, Snimanje u petlji, Režim puta |
| Kodeci videa | H.264 H.265 |
| Maksimalni bitrate | 180 Mbps |
| Profili boja | Živopisno Standardno Ravno |
| Fotografije | |
| Rezolucija fotografija | približno 29 MP (7680×3840) |
| Formati fotografija | INSP DNG |
| Režimi fotografija | Foto, HDR foto, Interval, Starlapse, Režim serijskog snimanja |
| Zvuk | |
| Režimi zvuka | Automatsko smanjenje šuma vetra Aktivno smanjenje šuma vetra Stereo Smerno snimanje |
| Format zvuka | 48 kHz, 16-bit, AAC |
| Mikrofoni | 4 ugrađena |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije (Š×V×D) | 46×113,8×37 mm |
| Masa | 165 g |
| Vodootpornost | do 15 m bez kućišta |
| Otpornost na hladnoću | do –20 °C |
| Baterija | |
| Kapacitet | 2010 mAh |
| Trajanje baterije | do 88 minuta pri 8K30fps (u režimu 360° videa) |
| Vreme punjenja | 80% za 36 minuta / 100% za 57 minuta (9 V 2 A) |
| Povezivanje | |
| Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Bluetooth | BLE 5.2 |
| USB | USB-C 3.0 |
| Slot za memorijsku karticu | MicroSD, UHS-I V30, exFAT, maksimalni kapacitet 1 TB |
| Senzori i montaža | |
| Žiroskop | 6-osni |
| Navoj za montažu | 1/4", sistem brzog otpuštanja |
| Kompatibilnost | |
| Mobilni uređaji | iOS: iPhone XS i noviji, iPad Air (2020+), iPad Pro Android: Snapdragon 855+, Kirin 990+, Exynos 2200+ (Android 10 i noviji, 64-bitni sistem) |
| Bluetooth slušalice | SENA, Cardo, Lexinmoto, Airide, Apple AirPods, Shokz |
| Proizvođač | Insta360 |
|---|---|
| Boja uređaja | BELA, CRNA |
| Vrsta kamere | 360 kamera |
Slični proizvodi
Insta360 GO Ultra Stand akciona kamera Black +Charge Base
Na lageru - isporuka 2-5 dana











AKCIONE KAMERE
OPREMA ZA AKCIONE KAMERE




