Hikvision DS-2CD1043G2-LIU Hybrid Light
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 14,112.00рсд.11,300.00рсдТренутна цена је: 11,300.00рсд.| Domet IR rasvete | 30 metara |
|---|---|
| Namena | Univerzalna montaža |
| Optika | 2,8mm |
| Rezolucija | 4 Mpix |
| Tip kućišta | Bullet |
| Zaštita | IP67 |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| Vrsta osvetljenja | Smart Hybrid Light |
| Proizvođač | HIKVISION |
| MICRO SD kartica | DA |
Hikvision DS-2CD1343G2-LIU Hybrid Light
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 14,112.00рсд.11,300.00рсдТренутна цена је: 11,300.00рсд.| Domet IR rasvete | 30 metara |
|---|---|
| Namena | Univerzalna montaža |
| Optika | 2,8mm |
| Rezolucija | 4 Mpix |
| Tip kućišta | Turret |
| Zaštita | IP67 |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| Vrsta osvetljenja | Smart Hybrid Light |
| Proizvođač | HIKVISION |
| MICRO SD kartica | DA |
Hikvision DS-2CD2423G2-IW WiFi kamera
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 15,840.00рсд.12,670.00рсдТренутна цена је: 12,670.00рсд.| Domet IR rasvete | 10 metara |
|---|---|
| Namena | Unutrašnja montaža |
| Optika | 2,8mm |
| Proizvođač | HIKVISION |
| Rezolucija | 2 Mpix |
| Tip kućišta | Cube |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| Ugrađen zvučnik | DA |
| Povezivanje | WiFi |
| MICRO SD kartica | DA |
Hikvision DS-2DE2C400IWG/W WiFi kamera
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 21,024.00рсд.16,900.00рсдТренутна цена је: 16,900.00рсд.| Rezolucija | 4 Mpix |
|---|---|
| Domet IR rasvete | 30 metara |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| Ugrađen zvučnik | DA |
| Namena | Univerzalna montaža |
| Napajanje | 12V d.c. |
| Povezivanje | WiFi |
| Optika | 2,8mm |
| Tip kućišta | Pan-Tilt |
| Proizvođač | HIKVISION |
| MICRO SD kartica | DA |
Hikvision DS-2CV2041G2-IDW WiFi kamera
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 15,552.00рсд.12,500.00рсдТренутна цена је: 12,500.00рсд.| Rezolucija | 4 Mpix |
|---|---|
| Domet IR rasvete | 30 metara |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| Ugrađen zvučnik | DA |
| Namena | Univerzalna montaža |
| Napajanje | 12V d.c. |
| Povezivanje | WiFi |
| Optika | 2,8mm |
| Tip kućišta | Bullet |
| Proizvođač | HIKVISION |
| MICRO SD kartica | DA |
Hikvision DS-2CV2141G2-IDW WiFi kamera
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 22,032.00рсд.17,630.00рсдТренутна цена је: 17,630.00рсд.| Rezolucija | 4 Mpix |
|---|---|
| Domet IR rasvete | 30 metara |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| Ugrađen zvučnik | DA |
| Namena | Univerzalna montaža |
| Napajanje | 12V d.c. |
| Povezivanje | WiFi |
| Optika | 2,8mm |
| Tip kućišta | Dome |
| Proizvođač | HIKVISION |
| MICRO SD kartica | DA |
Hikvision DS-2CD2343G2-LI2U Acusense Smart Hybrid Light
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 27,504.00рсд.22,000.00рсдТренутна цена је: 22,000.00рсд.| Namena | Univerzalna montaža |
|---|---|
| Optika | 2,8mm |
| Rezolucija | 4 Mpix |
| Tip kućišta | Turret |
| Zaštita | IP67 |
| Domet IR rasvete | 30 metara |
| MICRO SD kartica | DA |
| Proizvođač | HIKVISION |
| Vrsta osvetljenja | Smart Hybrid Light |
Hikvision DS-2CD1041G2-LIU Hybrid Light
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 10,800.00рсд.8,640.00рсдТренутна цена је: 8,640.00рсд.| Domet IR rasvete | 40 metara |
|---|---|
| Namena | Univerzalna montaža |
| Optika | 2,8mm, 4mm |
| Rezolucija | 4 Mpix |
| Tip kućišta | Bullet |
| Zaštita | IP67 |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| Vrsta osvetljenja | Smart Hybrid Light |
| Proizvođač | HIKVISION |
Hikvision DS-2CD1341G2-LIU Hybrid Light
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 10,800.00рсд.8,640.00рсдТренутна цена је: 8,640.00рсд.| Domet IR rasvete | 40 metara |
|---|---|
| Namena | Univerzalna montaža |
| Optika | 2,8mm |
| Rezolucija | 4 Mpix |
| Tip kućišta | Turret |
| Zaštita | IP67 |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| Vrsta osvetljenja | Smart Hybrid Light |
| Proizvođač | HIKVISION |
Hikvision DS-2CD1321G2-LIU Hybrid Light
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 8,496.00рсд.6,800.00рсдТренутна цена је: 6,800.00рсд.| Domet IR rasvete | 20 metara |
|---|---|
| Namena | Univerzalna montaža |
| Optika | 2,8mm |
| Rezolucija | 2 Mpix |
| Tip kućišta | Turret |
| Zaštita | IP67 |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| Vrsta osvetljenja | Smart Hybrid Light |
| Proizvođač | HIKVISION |
Hikvision DS-2CD1143G2-LIU Hybrid Light
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 14,976.00рсд.11,980.00рсдТренутна цена је: 11,980.00рсд.| Domet IR rasvete | 30 metara |
|---|---|
| Namena | Univerzalna montaža |
| Optika | 2,8mm |
| Rezolucija | 4 Mpix |
| Tip kućišta | Dome |
| Zaštita | IK10, IP67 |
| Vrsta osvetljenja | Smart Hybrid Light |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| Proizvođač | HIKVISION |
Ajax TurretCam (8MP/2.8mm) IP kamera za video nadzor
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 37,296.00рсд.33,570.00рсдТренутна цена је: 33,570.00рсд.| Rezolucija | 8 Mpix |
|---|---|
| Optika | 2,8mm |
| Domet IR rasvete | 35 metara |
| Povezivanje | Žičano |
| Boja uređaja | BELA, CRNA |
| Tip kućišta | Turret |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| MICRO SD kartica | DA |
| Proizvođač | AJAX |
Ajax DomeCam Mini (5MP/2.8mm) IP kamera za video nadzor
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 27,648.00рсд.24,880.00рсдТренутна цена је: 24,880.00рсд.| Rezolucija | 5 Mpix |
|---|---|
| Optika | 2,8mm |
| Domet IR rasvete | 30 metara |
| Povezivanje | Žičano |
| Boja uređaja | BELA, CRNA |
| Tip kućišta | Mini Dome |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| MICRO SD kartica | DA |
| Proizvođač | AJAX |
Ajax DomeCam Mini (8MP/2.8mm) IP kamera za video nadzor
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 37,296.00рсд.33,570.00рсдТренутна цена је: 33,570.00рсд.| Rezolucija | 8 Mpix |
|---|---|
| Optika | 2,8mm |
| Domet IR rasvete | 30 metara |
| Povezivanje | Žičano |
| Boja uređaja | BELA, CRNA |
| Tip kućišta | Mini Dome |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| MICRO SD kartica | DA |
| Proizvođač | AJAX |
Hikvision DS-2CD1083G2-LIU Hybrid Light
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 16,704.00рсд.13,400.00рсдТренутна цена је: 13,400.00рсд.| Domet IR rasvete | 30 metara |
|---|---|
| Namena | Univerzalna montaža |
| Optika | 2,8mm |
| Rezolucija | 8 Mpix |
| Tip kućišta | Bullet |
| Zaštita | IP67 |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| Vrsta osvetljenja | Smart Hybrid Light |
| Proizvođač | HIKVISION |
Hikvision DS-2CD1383G2-LIU Hybrid Light
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 16,704.00рсд.13,400.00рсдТренутна цена је: 13,400.00рсд.| Domet IR rasvete | 30 metara |
|---|---|
| Namena | Univerzalna montaža |
| Optika | 2,8mm |
| Rezolucija | 8 Mpix |
| Tip kućišta | Turret |
| Zaštita | IP67 |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| Vrsta osvetljenja | Smart Hybrid Light |
| Proizvođač | HIKVISION |











AKCIONE KAMERE
OPREMA ZA AKCIONE KAMERE

