Hikvision DS-2CD1123G2-LIU Hybrid Light
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 12,096.00рсд.9,670.00рсдТренутна цена је: 9,670.00рсд.| Domet IR rasvete | 30 metara |
|---|---|
| Namena | Univerzalna montaža |
| Optika | 2,8mm |
| Rezolucija | 2 Mpix |
| Tip kućišta | Dome |
| Zaštita | IK10, IP67 |
| Vrsta osvetljenja | Smart Hybrid Light |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| Proizvođač | HIKVISION |
Hikvision DS-2CD1343G2-LIU Hybrid Light
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 14,112.00рсд.11,300.00рсдТренутна цена је: 11,300.00рсд.| Domet IR rasvete | 30 metara |
|---|---|
| Namena | Univerzalna montaža |
| Optika | 2,8mm |
| Rezolucija | 4 Mpix |
| Tip kućišta | Turret |
| Zaštita | IP67 |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| Vrsta osvetljenja | Smart Hybrid Light |
| Proizvođač | HIKVISION |
| MICRO SD kartica | DA |
Hikvision DS-2CD1327G2H-LIU Hybrid Light
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 13,824.00рсд.11,060.00рсдТренутна цена је: 11,060.00рсд.| Domet IR rasvete | 30 metara |
|---|---|
| Namena | Univerzalna montaža |
| Optika | 2,8mm |
| Rezolucija | 2 Mpix |
| Tip kućišta | Turret |
| Zaštita | IP67 |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| Vrsta osvetljenja | ColorVu – slika u boji 24h, Smart Hybrid Light |
| Proizvođač | HIKVISION |
Hikvision DS-2CD1323G2-LIU Hybrid Light
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 11,088.00рсд.8,870.00рсдТренутна цена је: 8,870.00рсд.| Domet IR rasvete | 30 metara |
|---|---|
| Namena | Univerzalna montaža |
| Optika | 2,8mm |
| Rezolucija | 2 Mpix |
| Tip kućišta | Turret |
| Zaštita | IP67 |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| Vrsta osvetljenja | Smart Hybrid Light |
| Proizvođač | HIKVISION |
| MICRO SD kartica | DA |
Hikvision DS-2CE78H8T-IT3F
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 11,808.00рсд.10,040.00рсдТренутна цена је: 10,040.00рсд.| Namena | Univerzalna montaža |
|---|---|
| Optika | 2,8mm |
| Rezolucija | 5 Mpix |
| Tip kućišta | Turret |
| Zaštita | IP66 |
| Domet IR rasvete | 60 metara |
| Proizvođač | HIKVISION |
Hikvision DS-2CE76D0T-LMFS Hybrid Light
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 4,750.00рсд.4,000.00рсдТренутна цена је: 4,000.00рсд.| Domet IR rasvete | 30 metara |
|---|---|
| Namena | Univerzalna montaža |
| Optika | 2,8mm |
| Rezolucija | 2 Mpix |
| Tip kućišta | Turret |
| Zaštita | IP67 |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| Vrsta osvetljenja | Smart Hybrid Light |
| Proizvođač | HIKVISION |
Hikvision DS-2CE76K0T-LMFS Hybrid Light
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 6,336.00рсд.5,400.00рсдТренутна цена је: 5,400.00рсд.| Domet IR rasvete | 30 metara |
|---|---|
| Namena | Univerzalna montaža |
| Optika | 2,8mm |
| Rezolucija | 5 Mpix |
| Tip kućišta | Turret |
| Zaštita | IP67 |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| Vrsta osvetljenja | Smart Hybrid Light |
| Proizvođač | HIKVISION |
Hikvision DS-2CE17U0T-LF Hybrid Light
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 10,512.00рсд.9,000.00рсдТренутна цена је: 9,000.00рсд.| Domet IR rasvete | 40 metara |
|---|---|
| Namena | Univerzalna montaža |
| Optika | 2,8mm |
| Rezolucija | 8 Mpix |
| Tip kućišta | Bullet |
| Zaštita | IP67 |
| Vrsta osvetljenja | Smart Hybrid Light |
| Proizvođač | HIKVISION |
Hikvision DS-2CE72DF3T-LFS ColorVu 4u1
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 9,936.00рсд.8,450.00рсдТренутна цена је: 8,450.00рсд.| Domet IR rasvete | 40 metara |
|---|---|
| Namena | Univerzalna montaža |
| Optika | 2,8mm |
| Rezolucija | 2 Mpix |
| Tip kućišta | Turret |
| Zaštita | IP68 |
| Vrsta osvetljenja | ColorVu – slika u boji 24h, Smart Hybrid Light |
| Tehnologija | 4u1 |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| Proizvođač | HIKVISION |
Hikvision DS-2CE76U0T-LMF Hybrid Light
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 8,496.00рсд.7,220.00рсдТренутна цена је: 7,220.00рсд.| Domet IR rasvete | 30 metara |
|---|---|
| Namena | Univerzalna montaža |
| Optika | 2,8mm |
| Rezolucija | 8 Mpix |
| Tip kućišta | Turret |
| Zaštita | IP67 |
| Vrsta osvetljenja | Smart Hybrid Light |
| Proizvođač | HIKVISION |
Reolink TrackMix WiFi kamera 4K 8MP
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 35,850.00рсд.28,000.00рсдТренутна цена је: 28,000.00рсд.| Rezolucija | 8 Mpix |
|---|---|
| Domet IR rasvete | 30 metara |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| Ugrađen zvučnik | DA |
| Namena | Univerzalna montaža |
| Napajanje | 12V d.c. |
| Povezivanje | WiFi |
| Optika | 2,8mm, 8mm |
| Tip kućišta | PTZ |
| Proizvođač | REOLINK |
| MICRO SD kartica | DA |
Hikvision DS-2CE76U1T-ITMF 4K
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 8,490.00рсд.6,800.00рсдТренутна цена је: 6,800.00рсд.| Domet IR rasvete | 30 metara |
|---|---|
| Namena | Univerzalna montaža |
| Optika | 2,8mm |
| Proizvođač | HIKVISION |
| Tip kućišta | Turret |
| Rezolucija | 8 Mpix |
| Zaštita | IP67 |
| Dostupnost | DOK TRAJU ZALIHE |
Ajax TurretCam (5MP/2.8mm) IP kamera za video nadzor
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 27,648.00рсд.24,880.00рсдТренутна цена је: 24,880.00рсд.| Rezolucija | 5 Mpix |
|---|---|
| Optika | 2,8mm |
| Domet IR rasvete | 35 metara |
| Povezivanje | Žičano |
| Boja uređaja | BELA, CRNA |
| Tip kućišta | Turret |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| MICRO SD kartica | DA |
| Proizvođač | AJAX |
Ajax BulletCam (8MP/2.8mm) IP kamera za video nadzor
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 37,296.00рсд.33,570.00рсдТренутна цена је: 33,570.00рсд.| Rezolucija | 8 Mpix |
|---|---|
| Optika | 2,8mm |
| Domet IR rasvete | 35 metara |
| Povezivanje | Žičano |
| Boja uređaja | BELA, CRNA |
| Tip kućišta | Bullet |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| MICRO SD kartica | DA |
| Proizvođač | AJAX |
Ajax BulletCam (5MP/2.8mm) IP kamera za video nadzor
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 27,648.00рсд.24,880.00рсдТренутна цена је: 24,880.00рсд.| Rezolucija | 5 Mpix |
|---|---|
| Optika | 2,8mm |
| Domet IR rasvete | 35 metara |
| Povezivanje | Žičano |
| Boja uređaja | BELA, CRNA |
| Tip kućišta | Bullet |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| MICRO SD kartica | DA |
| Proizvođač | AJAX |
Hikvision DS-2CD1347G2H-LIU Hybrid Light
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 19,008.00рсд.15,200.00рсдТренутна цена је: 15,200.00рсд.| Namena | Univerzalna montaža |
|---|---|
| Optika | 2,8mm |
| Tip kućišta | Turret |
| Rezolucija | 4 Mpix |
| Zaštita | IP67 |
| Domet IR rasvete | 30 metara |
| Vrsta osvetljenja | ColorVu – slika u boji 24h, Smart Hybrid Light |
| Proizvođač | HIKVISION |
| Ugrađen mikrofon | DA |











AKCIONE KAMERE
OPREMA ZA AKCIONE KAMERE

