Dahua HAC-ME1239TH-A-PV Smart Dual Light TiOC plavo/crveno svetlo + sirena
Na lageru - isporuka 2-5 dana
11,520.00рсд| Domet IR rasvete | 30 metara |
|---|---|
| Namena | Univerzalna montaža |
| Optika | 2,8mm |
| Rezolucija | 2 Mpix |
| Tip kućišta | Bullet |
| Proizvođač | DAHUA TECHNOLOGY |
| Ugrađen mikrofon | DA |
Dahua HAC-HFW1200T-A-0280B-S5 2 megapixela
Na lageru - isporuka 2-5 dana
5,600.00рсд| Domet IR rasvete | 30 metara |
|---|---|
| Namena | Univerzalna montaža |
| Optika | 2,8mm |
| Rezolucija | 2 Mpix |
| Tip kućišta | Bullet |
| Proizvođač | DAHUA TECHNOLOGY |
| Ugrađen mikrofon | DA |
Dahua HAC-HFW1200TLM-IL-A-0280B Full Collor 2 megapixela
Na lageru - isporuka 2-5 dana
5,760.00рсд| Domet IR rasvete | 40 metara |
|---|---|
| Namena | Univerzalna montaža |
| Optika | 2,8mm |
| Rezolucija | 2 Mpix |
| Tip kućišta | Bullet |
| Proizvođač | DAHUA TECHNOLOGY |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| Vrsta osvetljenja | Smart Dual Light |
Dahua HAC-HFW1200C-0280B-S6 2 megapixela
Na lageru - isporuka 2-5 dana
4,320.00рсд| Domet IR rasvete | 30 metara |
|---|---|
| Namena | Univerzalna montaža |
| Optika | 2,8mm |
| Rezolucija | 2 Mpix |
| Tip kućišta | Bullet |
| Proizvođač | DAHUA TECHNOLOGY |
Dahua HAC-HDW1200T-IL-A-0280B-S6 Smart Dual Light 2 megapixela
Na lageru - isporuka 2-5 dana
6,000.00рсд| Domet IR rasvete | 40 metara |
|---|---|
| Namena | Univerzalna montaža |
| Optika | 2,8mm |
| Rezolucija | 2 Mpix |
| Tip kućišta | Turret |
| Proizvođač | DAHUA TECHNOLOGY |
| Vrsta osvetljenja | Smart Dual Light |
| Ugrađen mikrofon | DA |
Dahua HAC-HDW1200TLM-IL-A-0280B-S6 Smart Dual Light 2 megapixela
Na lageru - isporuka 2-5 dana
5,000.00рсд| Domet IR rasvete | 20 metara |
|---|---|
| Namena | Univerzalna montaža |
| Optika | 2,8mm |
| Rezolucija | 2 Mpix |
| Tip kućišta | Turret |
| Proizvođač | DAHUA TECHNOLOGY |
| Boja uređaja | BELA, CRNA |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| Vrsta osvetljenja | Smart Dual Light |
Dahua HAC-HDW1200TLM-0280B 2 megapixela
Na lageru - isporuka 2-5 dana
4,750.00рсд| Domet IR rasvete | 30 metara |
|---|---|
| Namena | Univerzalna montaža |
| Optika | 2,8mm |
| Rezolucija | 2 Mpix |
| Tip kućišta | Turret |
| Proizvođač | DAHUA TECHNOLOGY |
Dahua HAC-HDW1200CLQ-IL-A Smart Dual Light 2 megapixela
Na lageru - isporuka 2-5 dana
4,600.00рсд| Domet IR rasvete | 20 metara |
|---|---|
| Namena | Univerzalna montaža |
| Optika | 2,8mm |
| Rezolucija | 2 Mpix |
| Tip kućišta | Turret |
| Proizvođač | DAHUA TECHNOLOGY |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| Vrsta osvetljenja | Smart Dual Light |
Dahua HAC-T2A21-U-0280B 2 megapixela
Na lageru - isporuka 2-5 dana
3,890.00рсд| Domet IR rasvete | 30 metara |
|---|---|
| Namena | Univerzalna montaža |
| Optika | 2,8mm |
| Rezolucija | 2 Mpix |
| Tip kućišta | Turret |
| Proizvođač | DAHUA TECHNOLOGY |
Dahua HAC-HDW1200TRQ-0280B-S6 do 30 metara
Na lageru - isporuka 2-5 dana
3,890.00рсд| Domet IR rasvete | 30 metara |
|---|---|
| Namena | Unutrašnja montaža |
| Optika | 2,8mm |
| Rezolucija | 2 Mpix |
| Tip kućišta | Turret |
| Proizvođač | DAHUA TECHNOLOGY |
Hikvision DS-2CD2363G2-LI2U Smart Hybrid Light 6 megapixela
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 30,816.00рсд.24,700.00рсдТренутна цена је: 24,700.00рсд.| Namena | Univerzalna montaža |
|---|---|
| Optika | 2,8mm |
| Rezolucija | 6 Mpix |
| Tip kućišta | Turret |
| Zaštita | IP67 |
| Domet IR rasvete | 30 metara |
| MICRO SD kartica | DA |
| Proizvođač | HIKVISION |
| Vrsta osvetljenja | Smart Hybrid Light |
Ezviz H3C 2K+ Wi-Fi kamera COLOR
Na lageru - isporuka 2-5 dana
7,200.00рсд| Proizvođač | EZVIZ |
|---|---|
| Rezolucija | 4 Mpix |
| Domet IR rasvete | 30 metara |
| Tip kućišta | Bullet |
| Namena | Univerzalna montaža |
| Povezivanje | WiFi |
| Napajanje | 12V d.c. |
| Optika | 2,8mm |
Hikvision DS-2CD2146G2H-ISU AcuSense Powered by DarkFighter
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 33,700.00рсд.27,000.00рсдТренутна цена је: 27,000.00рсд.| Domet IR rasvete | 30 metara |
|---|---|
| Namena | Univerzalna montaža |
| Optika | 2,8mm |
| Rezolucija | 4 Mpix |
| Tip kućišta | Dome |
| Zaštita | IK10, IP67 |
| MICRO SD kartica | DA |
| Proizvođač | HIKVISION |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| Boja uređaja | BELA, CRNA |
Hikvision DS-2CD2383G2-LI2U Acusense Smart Hybrid Light
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 35,420.00рсд.28,400.00рсдТренутна цена је: 28,400.00рсд.| Namena | Univerzalna montaža |
|---|---|
| Optika | 2,8mm |
| Rezolucija | 8 Mpix |
| Tip kućišta | Turret |
| Zaštita | IP67 |
| Domet IR rasvete | 30 metara |
| MICRO SD kartica | DA |
| Proizvođač | HIKVISION |
| Vrsta osvetljenja | Smart Hybrid Light |
Hikvision DS-2CD2T46G2P-ISU/SL Panoramic AcuSense
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 48,672.00рсд.39,000.00рсдТренутна цена је: 39,000.00рсд.| Namena | Univerzalna montaža |
|---|---|
| Optika | 2,8mm |
| Rezolucija | 4 Mpix |
| Tip kućišta | Bullet |
| Zaštita | IP67 |
| Domet IR rasvete | 40 metara |
| MICRO SD kartica | DA |
| Proizvođač | HIKVISION |
Hikvision DS-2CD2346G2P-ISU/SL Panoramic AcuSense
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 45,360.00рсд.36,300.00рсдТренутна цена је: 36,300.00рсд.| Namena | Univerzalna montaža |
|---|---|
| Optika | 2,8mm |
| Rezolucija | 4 Mpix |
| Tip kućišta | Turret |
| Zaštita | IP67 |
| Domet IR rasvete | 30 metara |
| MICRO SD kartica | DA |
| Proizvođač | HIKVISION |











AKCIONE KAMERE
OPREMA ZA AKCIONE KAMERE

