-
Želite kompletnu ulugu?
Pored prodaje, u saradnji sa SMIT MEDIA, nudimo stručnu montažu sistema: video nadzor, alarm, video interfon, motori za kapije, segmentna garažna vrata, automatske rampe, punjači za E vozila.
-
Montaža na teritoriji Vojvodine
Novi Sad, Subotica i okolina.
-
Kontakt
Pozovite nas na 062 300 840 za ponudu i informacije o ceni ili nam pišite na office@provision.rs
Uniview IPC3618LE-ADF28K-G 8MP Network Camera
- 4K HD IR Fixed Eyeball Network Camera
- High quality image with 8MP, 1/2.7″CMOS sensor 8MP (3840*2160)@20fps; 5MP (3072*1728)@30/25fps; 4MP (2560*1440)@30/25fps; 2MP (1920*1080) @30/25fps
- Ultra 265, H.265, H.264, MJPEG
- Easystar technology ensures high image quality in low illumination environment
- 120dB true WDR technology enables clear image in strong light scene
- Support 9:16 Corridor Mode
- Built-in Mic
- Smart IR, up to 30m (98ft) IR distance
- Supports 256 G Micro SD card
- IP67 protection
- Support PoE power supply
- 3-Axis
25,700.00рсд
-
Isporuka proizvoda
Isporuka se vrši kurirskom službom BEX. Očekivani rok isporuke je 3 do 5 radnih dana. Za određene proizvode za kojima nije tolko velika potražnja, rok isporuke može biti i duži.
-
Troškovi isporuke
Snosi ih kupac, naplaćuju se po cenovniku kurirske službe. Kalkulator troškova možete da pronađete na sajtu BEX-a i izračunate okvirnu cenu isporuke.
- NAPOMENA:
Kako bismo izbegli neprijatne situacije povraćaja robe, otkazivanje porudžbine koja je već poslata, plaćanje duplih troškova dostave, a Vama pružili iskustvo dobre kupovine, molimo Vas da pre Vaše porudžbine pročitate informacije na stranici Isporuka i plaćanje.
| Proizvođač | Uniview |
|---|---|
| Model i Serija proizvoda | IPC3618LE-ADF28K-G, Easy serija |
| Optika | 2.8 mm |
| Domet IR rasvete | 30m |
| Opcije | 2D/3D Dnr, D WDR |
| Zaštita | IP67, Spoljna/unutrašnja montaža |
| Kućište | metal+plastic |
| Model kućišta | Turret |
| Rezolucija | 8 Mp |
| Tehnologija | |
| Dimenzije | 118 mm x 95 mm, težina 360 g |
Slični proizvodi
Hikvision DS-2CD1327G2H-LIU Hybrid Light
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Hikvision DS-2CD2083G2-LI2U 4K SmartHybrid Light
Na lageru - isporuka 2-5 dana
iDS-2CD7A26G0/P-IZHSY ANPR prepoznavanje reg. tablice
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Hikvision DS-2CD1343G2-LIU Hybrid Light
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Hikvision DS-2CD1083G2-LIU Hybrid Light
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Hikvision DS-2CD1323G2-LIU Hybrid Light
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Hikvision DS-2DE4225IW-DE (T5) AcuSense
Na lageru - isporuka 2-5 dana











AKCIONE KAMERE
OPREMA ZA AKCIONE KAMERE




