-
Želite kompletnu ulugu?
Pored prodaje, u saradnji sa SMIT MEDIA, nudimo stručnu montažu sistema: video nadzor, alarm, video interfon, motori za kapije, segmentna garažna vrata, automatske rampe, punjači za E vozila.
-
Montaža na teritoriji Vojvodine
Novi Sad, Subotica i okolina.
-
Kontakt
Pozovite nas na 062 300 840 za ponudu i informacije o ceni ili nam pišite na office@provision.rs
Uniview IPC2122LB-SF28-A 2MP Network Camera
- 2MP Fixed IR Bullet Network Camera
- High quality image with 1080P, 1/2.8″ CMOS sensor 1080P (1920 × 1080)@30/25 fps; 720P (1280 × 720)@30/25 fps
- Ultra 265, H.265, H.264
- Smart IR, up to 30 m (98.4 ft) IR distance
- Day/night functionality
- 2D/3D DNR (digital noise reduction)
- IP67 protection
- Supports PoE power supply
- Kompatibilan pribor: TR-JB05-A-IN
6,570.00рсд
-
Isporuka proizvoda
Isporuka se vrši kurirskom službom BEX. Očekivani rok isporuke je 3 do 5 radnih dana. Za određene proizvode za kojima nije tolko velika potražnja, rok isporuke može biti i duži.
-
Troškovi isporuke
Snosi ih kupac, naplaćuju se po cenovniku kurirske službe. Kalkulator troškova možete da pronađete na sajtu BEX-a i izračunate okvirnu cenu isporuke.
- NAPOMENA:
Kako bismo izbegli neprijatne situacije povraćaja robe, otkazivanje porudžbine koja je već poslata, plaćanje duplih troškova dostave, a Vama pružili iskustvo dobre kupovine, molimo Vas da pre Vaše porudžbine pročitate informacije na stranici Isporuka i plaćanje.
| Proizvođač | Uniview |
|---|---|
| Model i Serija proizvoda | IPC3612LB-SF28-A, EasyBasic serija |
| Optika | 2.8 mm |
| Domet IR rasvete | 30m |
| Opcije | 2D/3D Dnr, D WDR |
| Zaštita | IP67, Spoljna/unutrašnja montaža |
| Kućište | metal+plastika |
| Model kućišta | Turret |
| Rezolucija | 2 Mp |
| Tehnologija |
|
| Dimenzije | 118 x 95 mm mm, težina 290 g |
Slični proizvodi
Ajax TurretCam (5MP/2.8mm) IP kamera za video nadzor
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Hikvision DS-2CD1323G2-LIU Hybrid Light
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Hikvision DS-2CD2623G2-IZS
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Hikvision DS-2CD1143G2-LIU Hybrid Light
Na lageru - isporuka 2-5 dana
iDS-2CD7A46G2/P-IZHS ANPR prepoznavanje reg. tablice
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Hikvision DS-2CD1123G2-LIU Hybrid Light
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Ajax TurretCam (8MP/2.8mm) IP kamera za video nadzor
Na lageru - isporuka 2-5 dana











AKCIONE KAMERE
OPREMA ZA AKCIONE KAMERE




