-
Želite kompletnu ulugu?
Pored prodaje, u saradnji sa SMIT MEDIA, nudimo stručnu montažu sistema: video nadzor, alarm, video interfon, motori za kapije, segmentna garažna vrata, automatske rampe, punjači za E vozila.
-
Montaža na teritoriji Vojvodine
Novi Sad, Subotica i okolina.
-
Kontakt
Pozovite nas na 062 300 840 za ponudu i informacije o ceni ili nam pišite na office@provision.rs
APC SMT1500RMI2UC UPS SmartConnect 1500VA/1000W
SMT1200RMI2UC, 1000 W, Line interactive AVR, Pure sinewave, Izlazni/ulazni napon 230 V, Vrijeme punjenja 3 h, Vrijeme rada (50% load) 25,8 min, Vrijeme rada (100% load) 7,2 min, Komunikacija RJ-45 Serial , SmartSlot , USB
171,700.00рсд Оригинална цена је била: 171,700.00рсд.153,900.00рсдТренутна цена је: 153,900.00рсд.
-
Isporuka proizvoda
Isporuka se vrši kurirskom službom BEX. Očekivani rok isporuke je 3 do 5 radnih dana. Za određene proizvode za kojima nije tolko velika potražnja, rok isporuke može biti i duži.
-
Troškovi isporuke
Snosi ih kupac, naplaćuju se po cenovniku kurirske službe. Kalkulator troškova možete da pronađete na sajtu BEX-a i izračunate okvirnu cenu isporuke.
- NAPOMENA:
Kako bismo izbegli neprijatne situacije povraćaja robe, otkazivanje porudžbine koja je već poslata, plaćanje duplih troškova dostave, a Vama pružili iskustvo dobre kupovine, molimo Vas da pre Vaše porudžbine pročitate informacije na stranici Isporuka i plaćanje.
| Model | APC SMT1500RMI2UC |
| Kapacitet | 1500VA (1000W) |
| Tehnologija | Line interactive |
| Utičnice | 4 x IEC 320 C13; 2 x IEC Jumpers |
| Ulazna voltaža | 160 - 286V |
| Izlazna voltaža | 230V |
| Ulazna frekfencija | 50 / 60 Hz ± 3% |
| Izlazna frekfencija | 50 / 60 Hz ± 3% |
| Oblik talasa | Sinusni talasi (Sine wave) |
| Vreme prebacivanja | 6ms - 10ms |
| Baterija | 432 volt-amp-hours |
| Zaštita za telefon i mrežu | RJ45 LAN |
| Posebne funkcije | Zvučna upozorenja; SmartSlot; USB; LED pokazivači |
| Operativna temperatura | 0 - 40 °C |
| Dimenzije | 432 x 86 x 477 mm |
| Masa | 28.64 kg |
| Link ka proizvodjacu | LINK |
| Vrsta UPS uređaja | Rack mount |
|---|---|
| Max. izlazna snaga | 1500VA/1000W |
| Proizvođač | APC by Schneider Electric |
Slični proizvodi
APC SMT3000RMI2UC UPS SmartConnect 3000VA/2700W
Na lageru - isporuka 2-5 dana
APC SMT1000IC SmartConnect UPS 1000VA/700W
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Hikvision DS-UPS3000 3000VA/1800W
Na lageru - isporuka 2-5 dana
APC SMT2200IC SmartConnect 2200VA/1900W
Na lageru - isporuka 2-5 dana
APC SMC1500IC UPS1500VA/900W
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Hikvision DS-UPS02K48-R/TJS 2000VA/1800W
Na lageru - isporuka 2-5 dana











AKCIONE KAMERE
OPREMA ZA AKCIONE KAMERE



