-
Želite kompletnu ulugu?
Pored prodaje, u saradnji sa SMIT MEDIA, nudimo stručnu montažu sistema: video nadzor, alarm, video interfon, motori za kapije, segmentna garažna vrata, automatske rampe, punjači za E vozila.
-
Montaža na teritoriji Vojvodine
Novi Sad, Subotica i okolina.
-
Kontakt
Pozovite nas na 062 300 840 za ponudu i informacije o ceni ili nam pišite na office@provision.rs
APC SMT2200RMI2UC UPS SmartConnect 2200VA/1980W
SMT2200RMI2UC, Izlazna snaga 230 W, Tehnologija Line interactive AVR, Pure sinewave, Izlazni napon 230 V, Ulazni napon 230 V, Vrijeme punjenja 3 h, Komunikacija RJ-45 Serial, SmartSlot, USB
282,000.00рсд Оригинална цена је била: 282,000.00рсд.253,800.00рсдТренутна цена је: 253,800.00рсд.
-
Isporuka proizvoda
Isporuka se vrši kurirskom službom BEX. Očekivani rok isporuke je 3 do 5 radnih dana. Za određene proizvode za kojima nije tolko velika potražnja, rok isporuke može biti i duži.
-
Troškovi isporuke
Snosi ih kupac, naplaćuju se po cenovniku kurirske službe. Kalkulator troškova možete da pronađete na sajtu BEX-a i izračunate okvirnu cenu isporuke.
- NAPOMENA:
Kako bismo izbegli neprijatne situacije povraćaja robe, otkazivanje porudžbine koja je već poslata, plaćanje duplih troškova dostave, a Vama pružili iskustvo dobre kupovine, molimo Vas da pre Vaše porudžbine pročitate informacije na stranici Isporuka i plaćanje.
| Model | APC SMT2200RMI2UC |
| Kapacitet | 2200VA (1980W) |
| Tehnologija | Line interactive, Utičnice: 8xIEC 320 C13, 1xIEC 320 C19, 3xIEC Jumper |
| Ulazna voltaža | 160 - 286V |
| Izlazna voltaža | 230V AC ± 10% |
| Ulazna frekfencija | 50 / 60 Hz ± 3% |
| Izlazna frekfencija | 50 / 60 Hz ± 3% |
| Oblik talasa | Sinusni talasi (Sine wave) |
| Vreme prebacivanja | 6ms - 10ms |
| Baterija | 509 volt-amp-hour |
| Zaštita za telefon i mrežu | RJ45 LAN; USB; SmartSlot |
| Posebne funkcije | Zvučna upozorenja; LCD interfejs sa intuitivnim navigacionim tasterima |
| Operativna temperatura | 0 - 40 °C |
| Dimenzije | 86 x 492 x 683 mm |
| Masa | 42.1 kg |
| Link ka proizvođaču | LINK |
| Vrsta UPS uređaja | Rack mount |
|---|---|
| Max. izlazna snaga | 2200VA/1980W |
| Proizvođač | APC by Schneider Electric |
| PROMO | PROMO CENA |
Slični proizvodi
APC BX950MI-GR UPS 950VA/520W
Na lageru - isporuka 2-5 dana
APC SMT3000RMI2UC UPS SmartConnect 3000VA/2700W
Na lageru - isporuka 2-5 dana
APC SMT2200IC SmartConnect 2200VA/1900W
Na lageru - isporuka 2-5 dana
APC SMC1500IC UPS1500VA/900W
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Hikvision DS-UPS01K24-R/TJS 1000VA/900W
Na lageru - isporuka 2-5 dana
APC SMT1000RMI2UC UPS SmartConnect 1000VA/700W
Na lageru - isporuka 2-5 dana
APC SMT1000IC SmartConnect UPS 1000VA/700W
Na lageru - isporuka 2-5 dana











AKCIONE KAMERE
OPREMA ZA AKCIONE KAMERE




