-
Želite kompletnu ulugu?
Pored prodaje, u saradnji sa SMIT MEDIA, nudimo stručnu montažu sistema: video nadzor, alarm, video interfon, motori za kapije, segmentna garažna vrata, automatske rampe, punjači za E vozila.
-
Montaža na teritoriji Vojvodine
Novi Sad, Subotica i okolina.
-
Kontakt
Pozovite nas na 062 300 840 za ponudu i informacije o ceni ili nam pišite na office@provision.rs
APC SMC1500IC UPS1500VA/900W
Izlazna snaga 900W, Tehnologija Line interactive AVR, Pure sinewave, Vreme rada na opterećenju od 50%: 20m 26 s; Vreme rada na opterećenju od 100%: 7min 49s, Izlazni napon 230 V, Ulazni napon 230 V
112,200.00рсд Оригинална цена је била: 112,200.00рсд.101,000.00рсдТренутна цена је: 101,000.00рсд.
-
Isporuka proizvoda
Isporuka se vrši kurirskom službom BEX. Očekivani rok isporuke je 3 do 5 radnih dana. Za određene proizvode za kojima nije tolko velika potražnja, rok isporuke može biti i duži.
-
Troškovi isporuke
Snosi ih kupac, naplaćuju se po cenovniku kurirske službe. Kalkulator troškova možete da pronađete na sajtu BEX-a i izračunate okvirnu cenu isporuke.
- NAPOMENA:
Kako bismo izbegli neprijatne situacije povraćaja robe, otkazivanje porudžbine koja je već poslata, plaćanje duplih troškova dostave, a Vama pružili iskustvo dobre kupovine, molimo Vas da pre Vaše porudžbine pročitate informacije na stranici Isporuka i plaćanje.
| Model | APC SMC1500IC |
| Kapacitet | 1500VA (900W) |
| Tehnologija | Line interactive |
| Utičnice | 8xIEC 320 C13, 2 x IEC Jumper |
| Ulazna voltaža | 230 V |
| Izlazna voltaža | 230VAC +/-5% |
| Ulazna frekfencija | 50 / 60 Hz ± 3% |
| Izlazna frekfencija | 50 / 60 Hz ± 3% |
| Oblik talasa | Sinusni talasi (Sine wave) |
| Vreme prebacivanja | 6ms - 10ms |
| Baterija | 288 volt-amp-hour |
| Posebne funkcije | Zvučna upozorenja; LCD interfejs sa intuitivnim navigacionim tasterima; USB |
| Operativna temperatura | 0 - 40 °C |
| Dimenzije | 219 x 171 x 439 mm |
| Masa | 20.1 kg |
| Link ka proizvođaču | LINK |
APC SMC1500IC SmartConnect je nagrađivani SmartUPS i najpopularniji UPS na svetu za servere, skladištenje i zaštitu mrežnog napajanja. Smart UPS pruža dostupnost i upravljivost Vaše mreže što Vam omogućava da se fokusirate na rast poslovanja umesto zastoja u poslovanju. Pouzdan je da štiti kritične podataka i opreme od problema sa napajanjem isporukom čistih i pouzdanih snage mreže.
EcoStruxure Readi Smart UPS jedinice se mogu pohvaliti genijalnom funkcijom umrežavanja što čini Smart UPS još prilagodljivijim i lakšim za primenu: APC SmartConnect je funkcija koja Vam omogućava da vidite status vašeg UPS-a preko bezbednog veb portala. Kroz ovaj inovativni daljinski nadzor interfejs, dobićete automatska obaveštenja, ažuriranja firmvera i naprednu podršku. Mrežno povezivanje APC SmartConnect-a lako za korišćenje pruža dodatnu vrednost — i što je još važnije — dodatni mir.
APC UPS SmartConnect pruža:
- Pristupačnost svim uređajima povezanim sa internetom, na lokaciji ili putem mobilnog uređaja
- Jednostavna prijava na nalog i registracija
- Proaktivna upozorenja i obaveštenja o životnom ciklusu
- Kompatibilan sa glavnim RMM platformama
- Nema specijalnog softvera, posebnog kodrianja i podešavanja
- EcoStruxure Ready Smart APC UPS pridržava se najnovijh standarda u zaštiti podataka
EcoStruxure Ready SmartUPS SMC
Modeli optimizovani i idealni za servere početnog nivoa,
prodajna mesta (POS) i druge male mrežne uređaje
- SmartConnect Ethernet Port - Funkcija proaktivnog daljinskog cloud nadzora UPS tj. dostupno sa bilo kog uređaja povezanog na internet
- Sinewave Output - Optimalno simulira uslužni program kada je na bateriji kompatibilnost uređaja
- Advanced Battery Management - Kompenzacija temperature produžava životni vek unutrašnjih baterija
- High Efficiency Green Mode - Uštedite na komunalnim troškovima uz smanjenje toplote
- Network Grade Power Conditioning - Automatska regulacija napona (AVR), filtriranje buke i zaštita od prenapona
- LCD Display - Intuitivni interfejs pruža sveobuhvatan informacije o statusu na prvi pogled
- Communication Ports - USB i serijski portovi za upravljanje UPS-om
| Vrsta UPS uređaja | Tower |
|---|---|
| Max. izlazna snaga | 1500VA/900W |
| Proizvođač | APC by Schneider Electric |
Slični proizvodi
APC SMT3000RMI2UC UPS SmartConnect 3000VA/2700W
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Hikvision DS-UPS3000 3000VA/1800W
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Hikvision DS-UPS02K48-R/TJS 2000VA/1800W
Na lageru - isporuka 2-5 dana
APC SMT1500RMI2UC UPS SmartConnect 1500VA/1000W
Na lageru - isporuka 2-5 dana
APC SMT1000IC SmartConnect UPS 1000VA/700W
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Hikvision DS-UPS01K24-R/TJS 1000VA/900W
Trenutno nema na lageru











AKCIONE KAMERE
OPREMA ZA AKCIONE KAMERE




