Reolink E321 3MP rotirajuća WiFi kamera sa dvosmernim zvukom
Na lageru - isporuka 2-5 dana
4,600.00рсд| Rezolucija | 3 Mpix |
|---|---|
| Domet IR rasvete | 12 metara |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| Ugrađen zvučnik | DA |
| Namena | Unutrašnja montaža |
| Tip kućišta | Pan-Tilt |
| Povezivanje | WiFi |
| Napajanje | 12V d.c. |
| Proizvođač | REOLINK |
| MICRO SD kartica | DA |
Ezviz EB8 PRO 4G Kamera na baterije + 8W solarni panel
Na lageru - isporuka 2-5 dana
34,800.00рсд| Proizvođač | EZVIZ |
|---|---|
| Rezolucija | 8 Mpix |
| Domet IR rasvete | 15 metara |
| Tip kućišta | Pan-Tilt |
| Namena | Spoljašnja montaža |
| Povezivanje | 4G |
| Napajanje | Baterija/Solarni panel |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| Ugrađen zvučnik | DA |
| MICRO SD kartica | DA |
Ezviz HB90 Dual Kit 2K+/2K+ WiFi kamera
Na lageru - isporuka 2-5 dana
27,600.00рсд| Proizvođač | EZVIZ |
|---|---|
| Rezolucija | 4 Mpix |
| Domet IR rasvete | 30 metara |
| Tip kućišta | Pan-Tilt |
| Namena | Univerzalna montaža |
| Povezivanje | WiFi |
| Napajanje | Baterija/Solarni panel |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| Ugrađen zvučnik | DA |
| MICRO SD kartica | DA |
Eufy Solocam E30 solarna kamera
Na lageru - isporuka 2-5 dana
20,990.00рсд| Proizvođač | EUFY |
|---|---|
| Rezolucija | 3 Mpix |
| Tip kućišta | Pan-Tilt |
| Namena | Univerzalna montaža |
| Povezivanje | Bežično |
| Napajanje | Baterija/Solarni panel |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| MICRO SD kartica | DA |
Reolink Trackmix LTE Plus 2 kamera na baterije + solarni panel
Na lageru - isporuka 2-5 dana
100,000.00рсд| Rezolucija | 4 Mpix |
|---|---|
| Domet IR rasvete | 15 metara |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| Ugrađen zvučnik | DA |
| Namena | Spoljašnja montaža |
| Tip kućišta | Pan-Tilt |
| Napajanje | Baterija/Solarni panel |
| Povezivanje | 4G |
| Proizvođač | REOLINK |
| Optika | 2,8mm, 8mm |
| MICRO SD kartica | DA |
Reolink GO Ranger PT 4G kamera na baterije + solarni panel
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 34,410.00рсд.30,000.00рсдТренутна цена је: 30,000.00рсд.| Rezolucija | 8 Mpix |
|---|---|
| Domet IR rasvete | 10 metara |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| Ugrađen zvučnik | DA |
| Namena | Spoljašnja montaža |
| Tip kućišta | Pan-Tilt |
| Napajanje | Baterija/Solarni panel |
| Povezivanje | 4G |
| Proizvođač | REOLINK |
| MICRO SD kartica | DA |
UNIVIEW Uniarch Uho-S2 WiFi kamera za unutrašnju upotrebu
Na lageru - isporuka 2-5 dana
4,280.00рсд| Domet IR rasvete | 10 metara |
|---|---|
| Namena | Unutrašnja montaža |
| Rezolucija | 2 Mpix |
| Tip kućišta | Pan-Tilt |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| Ugrađen zvučnik | DA |
| MICRO SD kartica | DA |
| Povezivanje | WiFi, Žičano |
| Napajanje | 5V d.c. |
| Proizvođač | UNIVIEW |
Ezviz C8c 5MP 3K Pan & Tilt Wi-Fi kamera
Na lageru - isporuka 2-5 dana
9,600.00рсд| Proizvođač | EZVIZ |
|---|---|
| Rezolucija | 5 Mpix |
| Domet IR rasvete | 30 metara |
| Tip kućišta | Pan-Tilt |
| Namena | Univerzalna montaža |
| Povezivanje | WiFi |
| Napajanje | 12V d.c. |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| Ugrađen zvučnik | DA |
Hikvision DS-2DE2C400IWG/W WiFi kamera
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 21,024.00рсд.16,900.00рсдТренутна цена је: 16,900.00рсд.| Rezolucija | 4 Mpix |
|---|---|
| Domet IR rasvete | 30 metara |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| Ugrađen zvučnik | DA |
| Namena | Univerzalna montaža |
| Napajanje | 12V d.c. |
| Povezivanje | WiFi |
| Optika | 2,8mm |
| Tip kućišta | Pan-Tilt |
| Proizvođač | HIKVISION |
| MICRO SD kartica | DA |
Ezviz H90 Dual 2K+ WiFi kamera
Na lageru - isporuka 2-5 dana
15,600.00рсд| Proizvođač | EZVIZ |
|---|---|
| Rezolucija | 4 Mpix |
| Domet IR rasvete | 30 metara |
| Tip kućišta | Pan-Tilt |
| Namena | Univerzalna montaža |
| Povezivanje | WiFi |
| Napajanje | 12V d.c. |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| Ugrađen zvučnik | DA |
WiFi kamera EZVIZ TY1 2 megapixela
Na lageru - isporuka 2-5 dana
3,400.00рсд| Proizvođač | EZVIZ |
|---|---|
| Rezolucija | 2 Mpix |
| Domet IR rasvete | 10 metara |
| Tip kućišta | Pan-Tilt |
| Namena | Unutrašnja montaža |
| Povezivanje | WiFi |
| Napajanje | 12V d.c. |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| Ugrađen zvučnik | DA |
Ezviz TY1 4MP 2K+ Wi-Fi kamera
Na lageru - isporuka 2-5 dana
5,400.00рсд| Proizvođač | EZVIZ |
|---|---|
| Rezolucija | 4 Mpix |
| Domet IR rasvete | 10 metara |
| Tip kućišta | Pan-Tilt |
| Namena | Unutrašnja montaža |
| Povezivanje | WiFi |
| Napajanje | 12V d.c. |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| Ugrađen zvučnik | DA |
Reolink 4G PT kamera na baterije + solarni panel
Na lageru - isporuka 2-5 dana
22,900.00рсд| Rezolucija | 4 Mpix |
|---|---|
| Domet IR rasvete | 10 metara |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| Ugrađen zvučnik | DA |
| Namena | Univerzalna montaža |
| Tip kućišta | Pan-Tilt |
| Napajanje | Baterija/Solarni panel |
| Povezivanje | 4G |
| Proizvođač | REOLINK |
| MICRO SD kartica | DA |
Ezviz C8c 4K Ultra HD Pan & Tilt Wi-Fi kamera
Trenutno nema na lageru
10,790.00рсд| Proizvođač | EZVIZ |
|---|---|
| Rezolucija | 8 Mpix |
| Domet IR rasvete | 30 metara |
| Tip kućišta | Pan-Tilt |
| Namena | Univerzalna montaža |
| Povezivanje | WiFi |
| Napajanje | 12V d.c. |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| Ugrađen zvučnik | DA |
| MICRO SD kartica | DA |
Ezviz 4G EB8 Kamera na baterije + solarni panel
Trenutno nema na lageru
32,400.00рсд| Proizvođač | EZVIZ |
|---|---|
| Rezolucija | 3 Mpix |
| Domet IR rasvete | 15 metara |
| Tip kućišta | Pan-Tilt |
| Namena | Spoljašnja montaža |
| Povezivanje | 4G |
| Napajanje | Baterija/Solarni panel |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| Ugrađen zvučnik | DA |











AKCIONE KAMERE
OPREMA ZA AKCIONE KAMERE

