Hikvision DS-2CE72DF3T-LFS ColorVu 4u1
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 9,936.00рсд.8,450.00рсдТренутна цена је: 8,450.00рсд.| Domet IR rasvete | 40 metara |
|---|---|
| Namena | Univerzalna montaža |
| Optika | 2,8mm |
| Rezolucija | 2 Mpix |
| Tip kućišta | Turret |
| Zaštita | IP68 |
| Vrsta osvetljenja | ColorVu – slika u boji 24h, Smart Hybrid Light |
| Tehnologija | 4u1 |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| Proizvođač | HIKVISION |
Hikvision DS-2CE76D0T-ITMF
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 4,464.00рсд.3,800.00рсдТренутна цена је: 3,800.00рсд.| Domet IR rasvete | 30 metara |
|---|---|
| Namena | Univerzalna montaža |
| Optika | 2,8mm |
| Rezolucija | 2 Mpix |
| Tip kućišta | Turret |
| Zaštita | IP67 |
| Tehnologija | 4u1 |
| Proizvođač | HIKVISION |
| Boja uređaja | BELA, CRNA |
Одаберите опције
Овај производ има више варијанти. Опције могу бити изабране на страници производа.
Hikvision DS-2CE56D0T-IT3F 4u1
Trenutno nema na lageru
Оригинална цена је била: 4,896.00рсд.4,160.00рсдТренутна цена је: 4,160.00рсд.| Namena | Univerzalna montaža |
|---|---|
| Optika | 3,6mm |
| Rezolucija | 2 Mpix |
| Tip kućišta | Turret |
| Zaštita | IP66 |
| Domet IR rasvete | 40 metara |
| Tehnologija | 4u1 |
| Proizvođač | HIKVISION |











AKCIONE KAMERE
OPREMA ZA AKCIONE KAMERE

