Ajax KeyPad TouchScreen tastatura
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 53,280.00рсд.42,600.00рсдТренутна цена је: 42,600.00рсд.| Povezivanje | Bežično |
|---|---|
| Boja uređaja | BELA, CRNA |
| Proizvođač | AJAX |
| Dostupnost | RASPRODAJA |
Ajax FireProtect 2 RB detektor dima/temperature/CO
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 21,456.00рсд.17,170.00рсдТренутна цена је: 17,170.00рсд.| Namena | Unutrašnja montaža |
|---|---|
| Povezivanje | Bežično |
| Vrsta senzora | Detektori dima i CO |
| Boja uređaja | BELA, CRNA |
| Proizvođač | AJAX |
Ajax FireProtect 2 RB detektor dima/temperature
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 14,688.00рсд.11,750.00рсдТренутна цена је: 11,750.00рсд.| Namena | Unutrašnja montaža |
|---|---|
| Povezivanje | Bežično |
| Vrsta senzora | Detektori dima i CO |
| Boja uređaja | BELA, CRNA |
| Proizvođač | AJAX |
Ajax TurretCam (5MP/2.8mm) IP kamera za video nadzor
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 27,648.00рсд.24,880.00рсдТренутна цена је: 24,880.00рсд.| Rezolucija | 5 Mpix |
|---|---|
| Optika | 2,8mm |
| Domet IR rasvete | 35 metara |
| Povezivanje | Žičano |
| Boja uređaja | BELA, CRNA |
| Tip kućišta | Turret |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| MICRO SD kartica | DA |
| Proizvođač | AJAX |
Ajax BulletCam (8MP/2.8mm) IP kamera za video nadzor
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 37,296.00рсд.33,570.00рсдТренутна цена је: 33,570.00рсд.| Rezolucija | 8 Mpix |
|---|---|
| Optika | 2,8mm |
| Domet IR rasvete | 35 metara |
| Povezivanje | Žičano |
| Boja uređaja | BELA, CRNA |
| Tip kućišta | Bullet |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| MICRO SD kartica | DA |
| Proizvođač | AJAX |
Ajax BulletCam (5MP/2.8mm) IP kamera za video nadzor
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 27,648.00рсд.24,880.00рсдТренутна цена је: 24,880.00рсд.| Rezolucija | 5 Mpix |
|---|---|
| Optika | 2,8mm |
| Domet IR rasvete | 35 metara |
| Povezivanje | Žičano |
| Boja uređaja | BELA, CRNA |
| Tip kućišta | Bullet |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| MICRO SD kartica | DA |
| Proizvođač | AJAX |
Ajax NVR 16-kanalni snimač za IP kamere
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 60,336.00рсд.48,270.00рсдТренутна цена је: 48,270.00рсд.| Podržano HDD | 1xSATA HDD |
|---|---|
| Rezolucija snimanja | 8MP (4K) |
| Kapacitet HDD | 16TB |
| Boja uređaja | BELA, CRNA |
| Proizvođač | AJAX |
Ajax NVR 8-kanalni snimač za IP kamere
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 40,176.00рсд.32,140.00рсдТренутна цена је: 32,140.00рсд.| Podržano HDD | 1xSATA HDD |
|---|---|
| Rezolucija snimanja | 8MP (4K) |
| Kapacitet HDD | 16TB |
| Boja uređaja | BELA, CRNA |
| Proizvođač | AJAX |
Ajax WaterStop elektroventil za zatvaranje vode
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Распон цена: од 33,990.00рсд до 44,350.00рсд| Veličina ventila | 1″, 1/2″, 3/4″ |
|---|---|
| Vrsta senzora | Specijalni detektori |
| Povezivanje | Bežično |
| Namena | Unutrašnja montaža |
| Proizvođač | AJAX |
| Dostupnost | RASPRODAJA |
CenterButton centralni poklopac za dvopolni prekidač
Na lageru - isporuka 2-5 dana
2,000.00рсд| Boja uređaja | BELA |
|---|---|
| Proizvođač | AJAX |
CenterButton centralni poklopac za jednopolni/naizmenični prekidač
Na lageru - isporuka 2-5 dana
1,870.00рсд| Boja uređaja | BELA |
|---|---|
| Proizvođač | AJAX |
SideButton bočni poklopac za dvopolni prekidač
Na lageru - isporuka 2-5 dana
2,300.00рсд| Boja uređaja | BELA |
|---|---|
| Proizvođač | AJAX |
SideButton bočni poklopac za jednopolni/naizmenični prekidač
Na lageru - isporuka 2-5 dana
2,160.00рсд| Boja uređaja | BELA |
|---|---|
| Proizvođač | AJAX |
SoloButton poklopac za dvopolni prekidač
Na lageru - isporuka 2-5 dana
2,300.00рсд| Boja uređaja | White |
|---|---|
| Proizvođač | AJAX |
SoloButton poklopac za jednopolni/naizmenični prekidač
Na lageru - isporuka 2-5 dana
2,160.00рсд| Boja uređaja | White |
|---|---|
| Proizvođač | AJAX |
Ajax LightCore naizmenični prekidač
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 11,520.00рсд.10,300.00рсдТренутна цена је: 10,300.00рсд.| Proizvođač | AJAX |
|---|











AKCIONE KAMERE
OPREMA ZA AKCIONE KAMERE

