Hikvison DS-7608NXI-K1 AcuSense
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 22,320.00рсд.17,850.00рсдТренутна цена је: 17,850.00рсд.| Podržano HDD | 1xSATA HDD |
|---|---|
| Rezolucija snimanja | 12MP |
| Kapacitet HDD | 10TB |
| Proizvođač | HIKVISION |
| Broj podržanih kamera | 8 kamera |
Hikvison DS-7604NXI-K1/4P AcuSense
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 28,800.00рсд.23,040.00рсдТренутна цена је: 23,040.00рсд.| Podržano HDD | 1xSATA HDD |
|---|---|
| Rezolucija snimanja | 12MP |
| Kapacitet HDD | 10TB |
Hikvison DS-7604NXI-K1 AcuSense
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 19,728.00рсд.15,780.00рсдТренутна цена је: 15,780.00рсд.| Podržano HDD | 1xSATA HDD |
|---|---|
| Rezolucija snimanja | 12MP |
| Kapacitet HDD | 10TB |
| Proizvođač | HIKVISION |
Hikvision iDS-7116HQHI-M1/S AcuSense
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 32,112.00рсд.25,690.00рсдТренутна цена је: 25,690.00рсд.| Podržano HDD | 1xSATA HDD |
|---|---|
| Rezolucija snimanja | 2MP, 4MP Lite, 5MP Lite |
| Kapacitet HDD | 10TB |
| Proizvođač | HIKVISION |
| Broj podržanih kamera | 16 kamera |
Ajax NVR 16-kanalni snimač za IP kamere
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 60,336.00рсд.48,270.00рсдТренутна цена је: 48,270.00рсд.| Podržano HDD | 1xSATA HDD |
|---|---|
| Rezolucija snimanja | 8MP (4K) |
| Kapacitet HDD | 16TB |
| Boja uređaja | BELA, CRNA |
| Proizvođač | AJAX |
Одаберите опције
Овај производ има више варијанти. Опције могу бити изабране на страници производа.
Ajax NVR 8-kanalni snimač za IP kamere
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 40,176.00рсд.32,140.00рсдТренутна цена је: 32,140.00рсд.| Podržano HDD | 1xSATA HDD |
|---|---|
| Rezolucija snimanja | 8MP (4K) |
| Kapacitet HDD | 16TB |
| Boja uređaja | BELA, CRNA |
| Proizvođač | AJAX |
Одаберите опције
Овај производ има више варијанти. Опције могу бити изабране на страници производа.
Hikvision iDS-7204HQHI-M1/E AcuSense
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 12,520.00рсд.10,020.00рсдТренутна цена је: 10,020.00рсд.| Podržano HDD | 1xSATA HDD |
|---|---|
| Rezolucija snimanja | 2MP, 4MP Lite |
| Tehnologija | HD-TVI/AHD |
| Kapacitet HDD | 10TB |
| Proizvođač | HIKVISION |
| Broj podržanih kamera | 4 kamere |
Hikvision iDS-7216HQHI-M1/XT AcuSense
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 38,304.00рсд.30,640.00рсдТренутна цена је: 30,640.00рсд.| Tehnologija | HD-TVI/AHD |
|---|---|
| Rezolucija snimanja | 4MP Lite |
| Podržano HDD | 1xSATA HDD |
| Kapacitet HDD | 10TB |
| Proizvođač | HIKVISION |
| Broj podržanih kamera | 16 kamera |
Hikvision iDS-7208HUHI-M1/T AcuSense
Na lageru - isporuka 2-5 dana
32,400.00рсд| Podržano HDD | 1xSATA HDD, 2xSATA HDD |
|---|---|
| Rezolucija snimanja | 8MP (4K) |
| Tehnologija | HD-TVI/AHD |
| Kapacitet HDD | 10TB |
| Proizvođač | HIKVISION |
| Broj podržanih kamera | 8 kamera |
Hikvision iDS-7204HUHI-M1/S AcuSense
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 24,624.00рсд.19,700.00рсдТренутна цена је: 19,700.00рсд.| Podržano HDD | 1xSATA HDD |
|---|---|
| Rezolucija snimanja | 4K za prvi kanal, 5MP |
| Tehnologija | HD-TVI/AHD |
| Kapacitet HDD | 10TB |
| Proizvođač | HIKVISION |
| Broj podržanih kamera | 4 kamere |
Hikvision iDS-7108HUHI-M1/S AcuSense
Trenutno nema na lageru
| Podržano HDD | 1xSATA HDD |
|---|---|
| Rezolucija snimanja | 5MP |
| Kapacitet HDD | 10TB |
| Proizvođač | HIKVISION |
| Broj podržanih kamera | 8 kamera |











AKCIONE KAMERE
OPREMA ZA AKCIONE KAMERE

