Uniview NVR301-16S3 NVR
Na lageru - isporuka 2-5 dana
16,420.00рсд| Podržano HDD | 1xSATA HDD |
|---|---|
| Rezolucija snimanja | 2MP, 5MP, 8MP (4K) |
| Kapacitet HDD | 6TB |
| Proizvođač | UNIVIEW |
| Broj podržanih kamera | 16 kamera |
Uniview NVR301-08S3 NVR
Na lageru - isporuka 2-5 dana
14,280.00рсд| Podržano HDD | 1xSATA HDD |
|---|---|
| Rezolucija snimanja | 2MP, 5MP, 8MP (4K) |
| Kapacitet HDD | 6TB |
| Proizvođač | UNIVIEW |
| Broj podržanih kamera | 8 kamera |
Uniview NVR301-04S3 NVR
Na lageru - isporuka 2-5 dana
12,850.00рсд| Podržano HDD | 1xSATA HDD |
|---|---|
| Rezolucija snimanja | 2MP, 5MP, 8MP (4K) |
| Kapacitet HDD | 6TB |
| Proizvođač | UNIVIEW |
| Broj podržanih kamera | 4 kamere |
Dahua XVR1B08-I/T DVR snimač za 8 kamera
Na lageru - isporuka 2-5 dana
15,260.00рсд| Podržano HDD | 1xSATA HDD |
|---|---|
| Rezolucija snimanja | 2MP |
| Kapacitet HDD | 6TB |
| Proizvođač | DAHUA TECHNOLOGY |
| Broj podržanih kamera | 8 kamera |
Dahua XVR1B04-I/T DVR snimač za 4 kamere
Na lageru - isporuka 2-5 dana
12,100.00рсд| Podržano HDD | 1xSATA HDD |
|---|---|
| Rezolucija snimanja | 2MP |
| Kapacitet HDD | 6TB |
| Proizvođač | DAHUA TECHNOLOGY |
| Broj podržanih kamera | 4 kamere |
Western Digital Purple HDD WD64PURZ 6TB
Na lageru - isporuka 2-5 dana
30,990.00рсд| Kapacitet HDD | 6TB |
|---|---|
| Proizvođač | WESTERN DIGITAL |











AKCIONE KAMERE
OPREMA ZA AKCIONE KAMERE

