KING GATES Dynamos 24/600 motor 20.4 m/min
Na lageru - isporuka 2-5 dana
48,000.00рсд| Brzina manevrisanja | 20m/min |
|---|---|
| Naizmeničan rad | 90% |
| Napajanje | 24V d.c. |
| Potisak | 600N |
| Snaga motora | 375W |
| Težina kapije | 600KG |
| Zaštita | IP44 |
| Proizvođač | KING GATES |
KING GATES Dynamos 24/400 motor 20.4 m/min
Na lageru - isporuka 2-5 dana
44,000.00рсд| Brzina manevrisanja | 20m/min |
|---|---|
| Naizmeničan rad | 90% |
| Napajanje | 24V d.c. |
| Potisak | 400N |
| Snaga motora | 250W |
| Težina kapije | 400KG |
| Zaštita | IP44 |
| Proizvođač | KING GATES |
LIFE DEUS 4HS 400kg 24V 20m/min motor za kliznu kapiju
Na lageru - isporuka 2-5 dana
60,900.00рсд| Težina kapije | 400KG |
|---|---|
| Brzina manevrisanja | 20m/min |
| Naizmeničan rad | 80% |
| Napajanje | 24V d.c. |
| Proizvođač | LIFE HOME INTEGRATION |
| Potisak | 300N |
| Snaga motora | 120W |
| Zaštita | IP55 |











AKCIONE KAMERE
OPREMA ZA AKCIONE KAMERE

