-
Želite kompletnu ulugu?
Pored prodaje, u saradnji sa SMIT MEDIA, nudimo stručnu montažu sistema: video nadzor, alarm, video interfon, motori za kapije, segmentna garažna vrata, automatske rampe, punjači za E vozila.
-
Montaža na teritoriji Vojvodine
Novi Sad, Subotica i okolina.
-
Kontakt
Pozovite nas na 062 300 840 za ponudu i informacije o ceni ili nam pišite na office@provision.rs
Insta360 X5 baterija za akcionu kameru
- Kapacitet od 2400 mAh: Omogućava do 135 minuta snimanja u 5.7K rezoluciji.
- Brzo punjenje: Dostiže 80% kapaciteta za samo 20 minuta.
- Otpornost na niske temperature: Pouzdano funkcioniše čak i na -20°C.
7,990.00рсд
-
Isporuka proizvoda
Isporuka se vrši kurirskom službom BEX. Očekivani rok isporuke je 3 do 5 radnih dana. Za određene proizvode za kojima nije tolko velika potražnja, rok isporuke može biti i duži.
-
Troškovi isporuke
Snosi ih kupac, naplaćuju se po cenovniku kurirske službe. Kalkulator troškova možete da pronađete na sajtu BEX-a i izračunate okvirnu cenu isporuke.
- NAPOMENA:
Kako bismo izbegli neprijatne situacije povraćaja robe, otkazivanje porudžbine koja je već poslata, plaćanje duplih troškova dostave, a Vama pružili iskustvo dobre kupovine, molimo Vas da pre Vaše porudžbine pročitate informacije na stranici Isporuka i plaćanje.
| Opšte karakteristike | |
| Kapacitet baterije | 2400 mAh |
| Nazivna snaga | 9,34 Wh |
| Nazivni napon | 3,89 V |
| Ograničeni napon punjenja | 4,48 V |
| Performanse | |
| Vreme snimanja | Do 135 minuta pri 5.7K/30fps |
| Vreme punjenja | 80% za 20 minuta, 100% za 35 minuta (sa 30W USB-C punjačem) |
| Fizičke karakteristike | |
| Radna temperatura | -20°C do 40°C |
| Temperatura punjenja | 0°C do 40°C |
| Dodatne informacije | |
| Kompatibilnost | Insta360 X5 akciona kamera |
| Dodatna oprema | Dolazi sa zaštitnom kutijom koja ima dva utora za SD kartice |
Deklaracija
| Proizvođač | Insta360 |
|---|
Slični proizvodi
Insta360 X5 Utility Fast Charge Case – futrola za brzo punjenje
Na lageru - isporuka 2-5 dana
10,200.00рсд










AKCIONE KAMERE
OPREMA ZA AKCIONE KAMERE




