-
Želite kompletnu ulugu?
Pored prodaje, u saradnji sa SMIT MEDIA, nudimo stručnu montažu sistema: video nadzor, alarm, video interfon, motori za kapije, segmentna garažna vrata, automatske rampe, punjači za E vozila.
-
Montaža na teritoriji Vojvodine
Novi Sad, Subotica i okolina.
-
Kontakt
Pozovite nas na 062 300 840 za ponudu i informacije o ceni ili nam pišite na office@provision.rs
Insta360 Flow 2 AI Tracker Summit White
- AI praćenje: Inteligentno prepoznaje i prati subjekte u pokretu, osiguravajući da su uvek u fokusu.
- Stabilizacija slike: Napredna tehnologija eliminiše podrhtavanje, pružajući glatke i profesionalne snimke.
- Kompatibilnost: Radi sa iOS i Android uređajima, omogućavajući široku upotrebu.
- Prenosivost: Lagani i kompaktni dizajn omogućava lako nošenje i korišćenje u pokretu.
17,500.00рсд
-
Porudžbina po zahtevu
Ovaj proizvod se nabavlja po porudžbini. Plaćanje se vrši avansno po predračunu.
Nema na stanju
-
Isporuka proizvoda
Isporuka se vrši kurirskom službom BEX. Očekivani rok isporuke je 3 do 5 radnih dana. Za određene proizvode za kojima nije tolko velika potražnja, rok isporuke može biti i duži.
-
Troškovi isporuke
Snosi ih kupac, naplaćuju se po cenovniku kurirske službe. Kalkulator troškova možete da pronađete na sajtu BEX-a i izračunate okvirnu cenu isporuke.
- NAPOMENA:
Kako bismo izbegli neprijatne situacije povraćaja robe, otkazivanje porudžbine koja je već poslata, plaćanje duplih troškova dostave, a Vama pružili iskustvo dobre kupovine, molimo Vas da pre Vaše porudžbine pročitate informacije na stranici Isporuka i plaćanje.
| Opšte karakteristike | |
| Tip | Stabilizator za pametne telefone |
| Boja | Bela |
| Funkcije | |
| Stabilizacija | 3-osna mehanička (Pan, Roll, Tilt) |
| AI praćenje | Deep Track 4.0 |
| Ugrađeni dodaci | Selfi štap (207 mm), stativ (94 mm) |
| Kontrola gestovima | Da |
| Bežična povezanost | Bluetooth 5.0, NFC |
| Kompatibilnost | |
| Nosivost | 130 do 300 g |
| Dimenzije telefona | Debljina: 6,9 do 10 mm; Širina: 64 do 84 mm |
| Metod montiranja | Magnetna stezaljka |
| Napajanje | |
| Tip baterije | Ugrađena Li-Ion |
| Kapacitet | 1100 mAh |
| Autonomija | Do 10 sati |
| Vreme punjenja | 2 sata |
| Ulaz za punjenje | USB-C |
| Dimenzije i težina | |
| Dimenzije sklopljenog uređaja | 97,9 x 178,4 x 36,7 mm |
| Dimenzije rasklopljenog uređaja | 121,1 x 282,1 x 54 mm |
| Težina | 348 g |
| Dodatne funkcije | |
| Ugrađeno osvetljenje | Tri nivoa osvetljenja sa podesivim temperaturama boje |
| Brzina praćenja | 120°/s |
| Opseg rotacije | Pan: -210° do 120° Roll: -207° do 123° Tilt: -99° do 231° |
| Proizvođač | Insta360 |
|---|---|
| Vrsta kamere | Handheld Gimbal |
Slični proizvodi
Insta360 GO Ultra Stand akciona kamera Black +Charge Base
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Insta360 GO Ultra Stand akciona kamera White BUNDLE
Na lageru - isporuka 2-5 dana











AKCIONE KAMERE
OPREMA ZA AKCIONE KAMERE




