-
Želite kompletnu ulugu?
Pored prodaje, u saradnji sa SMIT MEDIA, nudimo stručnu montažu sistema: video nadzor, alarm, video interfon, motori za kapije, segmentna garažna vrata, automatske rampe, punjači za E vozila.
-
Montaža na teritoriji Vojvodine
Novi Sad, Subotica i okolina.
-
Kontakt
Pozovite nas na 062 300 840 za ponudu i informacije o ceni ili nam pišite na office@provision.rs
Insta360 Flow 2 Pro Stand / Summit White
- 3-osna stabilizacija: Uklanja podrhtavanje za glatke i profesionalne snimke.
- Deep Track 4.0 AI praćenje: Automatski prati subjekte, čak i u gužvi.
- Ugrađeni selfie štap i stativ: Fleksibilnost za različite uglove snimanja.
- Kompatibilnost sa preko 200 iOS aplikacija: Uključujući FaceTime, Zoom i druge.
- Trajanje baterije do 10 sati: Dugotrajno snimanje bez prekida.
12,990.00рсд
-
Porudžbina po zahtevu
Ovaj proizvod se nabavlja po porudžbini. Plaćanje se vrši avansno po predračunu.
Nema na stanju
-
Isporuka proizvoda
Isporuka se vrši kurirskom službom BEX. Očekivani rok isporuke je 3 do 5 radnih dana. Za određene proizvode za kojima nije tolko velika potražnja, rok isporuke može biti i duži.
-
Troškovi isporuke
Snosi ih kupac, naplaćuju se po cenovniku kurirske službe. Kalkulator troškova možete da pronađete na sajtu BEX-a i izračunate okvirnu cenu isporuke.
- NAPOMENA:
Kako bismo izbegli neprijatne situacije povraćaja robe, otkazivanje porudžbine koja je već poslata, plaćanje duplih troškova dostave, a Vama pružili iskustvo dobre kupovine, molimo Vas da pre Vaše porudžbine pročitate informacije na stranici Isporuka i plaćanje.
| Opšte karakteristike | |
| Tip | Stabilizator kamere za pametne telefone |
| Boja | Summit White |
| Sklopiv | Da |
| Rotacija | 360° kontinuirana rotacija |
| Dimenzije i težina | |
| Dimenzije sklopljenog uređaja | 97,9 × 178,4 × 36,7 mm |
| Dimenzije rasklopljenog uređaja | 121,1 × 282,1 × 54 mm |
| Težina stabilizatora | 357 g |
| Težina magnetnog držača za telefon | 25 g |
| Kompatibilnost sa telefonima | |
| Debljina kompatibilnog telefona | 6,9–10 mm |
| Širina kompatibilnog telefona | 64–84 mm |
| Težina kompatibilnog telefona | 130–300 g |
| Baterija | |
| Kapacitet baterije | 1100 mAh |
| Vreme rada | 10 sati |
| Vreme punjenja | 2 sata (5V/2A) |
| Portovi i povezivanje | |
| Port | USB-C |
| Bluetooth | 5.0 |
| NFC | Podržava ISO/IEC 14443A standard |
| Dodatne funkcije | |
| Ugrađena selfie palica | Dužina 210 mm |
| Ugrađeni tripod | Dužina 94 mm; Prečnik 204 mm |
| Mehanički opseg | |
| Pan | 360° kontinuirana rotacija |
| Roll | -390° do 135° |
| Tilt | -99° do 231° |
| Maksimalna brzina kontrole | |
| Brzina | 120°/s |
| Temperaturni opseg | |
| Radna temperatura | -10°C do 40°C |
| Temperatura punjenja | 0°C do 40°C |
| Vrsta kamere | Handheld Gimbal |
|---|---|
| Proizvođač | Insta360 |
Slični proizvodi
Insta360 GO Ultra Stand akciona kamera White BUNDLE
Na lageru - isporuka 2-5 dana











AKCIONE KAMERE
OPREMA ZA AKCIONE KAMERE




