Roger Technology je trenutno jedan od glavnih igrača na svetskom nivou u sektoru automatizacije kapija i automatskih barijera za stambene, komercijalne i industrijske sektore sa prisustvom u više od 100 zemalja širom sveta. Kompanija osnovana 1981. godine od strane braće Florian jedna je od najinovativnijih i najproduktivnijih kompanija u kreiranju digitalnih BRUSHLESS tehnologija, relativnih totalnih digitalnih kontrolnih sistema i u industrijskoj proizvodnji primenjene mehanike. Proizvodni procesi u potpunosti se izvode u postrojenjima Mogliano Veneto (Treviso), a sve to sa velikom strašću i odlučnošću zahvaljujući radu italijanskog osoblja koje je visoko obučeno za kvalitet, brigu o proizvodu i kupcima.
Roger motori za kapije predstavljaju spoj vrhunske elektronike i mehanike, uklopljene u prelepi italijanski dizajn koji se odlikuje izuzetnim kvalitetom, tihim radom, dugim vekom trajanja i pristupačnom cenom koja se može uklopiti u prihvatljive i rentabilne investicije u kuću.
GARANCIJA NA ROGER PROIZVODE JE 24 MESECA!
Roger Technology KIT BH30/606/HS Motor za kapije do 600kg 25m/min
Na lageru - isporuka 2-5 dana
70,400.00рсд| Naizmeničan rad | 25m/min, Intenzivna upotreba |
|---|---|
| Napajanje | 24V d.c. |
| Potisak | 50-500N |
| Snaga motora | 130W |
| Težina kapije | 600KG |
| Zaštita | IP44 |
| Proizvođač | ROGER TECHNOLOGY |
Automatska rampa WAY/004
Na lageru - isporuka 2-5 dana
138,000.00рсд| Dužina ruke rampe | 4 metra |
|---|---|
| Proizvođač | ROGER TECHNOLOGY |
| Naizmeničan rad | Intenzivna upotreba |
Daljinski upravljač E80/TX54R/2
Na lageru - isporuka 2-5 dana
3,000.00рсд| Proizvođač | ROGER TECHNOLOGY |
|---|
Roger Technology KIT BH30/803 motor za kapije
Na lageru - isporuka 2-5 dana
89,710.00рсд| Brzina manevrisanja | 12m/min |
|---|---|
| Naizmeničan rad | Intenzivna upotreba |
| Napajanje | 24V d.c. |
| Potisak | 50-1000N |
| Snaga motora | 200W |
| Težina kapije | 1000KG |
| Zaštita | IP44 |
| Proizvođač | ROGER TECHNOLOGY |
Roger Technology BE20 motor za krilne kapije + GRATIS lampa i fotoćelije
Na lageru - isporuka 2-5 dana
93,800.00рсд| Proizvođač | ROGER TECHNOLOGY |
|---|---|
| Širina krila kapije | 2.8m |
| Vreme otvaranja do 90º | 19-30 sekundi |
| Snaga motora | 200W |
| Napajanje | 24V d.c. |
| Naizmeničan rad | Intenzivna upotreba |
| Potisak | 100-2200N |
| Zaštita | IP43 |
| Vrsta motora | Štapni motor |
Roger Technology KIT BH30/600/HS Motor za kapije do 600kg 26m/min
Na lageru - isporuka 2-5 dana
88,700.00рсд| Brzina manevrisanja | 26m/min |
|---|---|
| Naizmeničan rad | Intenzivna upotreba |
| Napajanje | 24V d.c. |
| Potisak | 50-500N |
| Snaga motora | 130W |
| Težina kapije | 600KG |
| Zaštita | IP44 |
| Proizvođač | ROGER TECHNOLOGY |
Roger Technology KIT H30/645 za kapije do 600kg
Na lageru - isporuka 2-5 dana
51,480.00рсд| Brzina manevrisanja | 9.5m/min |
|---|---|
| Naizmeničan rad | 50% |
| Napajanje | 230V a.c. |
| Potisak | 300N |
| Snaga motora | 240W |
| Težina kapije | 600KG |
| Zaštita | IP44 |
| Proizvođač | ROGER TECHNOLOGY |
Automatska rampa BIONIK BI/008
Na lageru - isporuka 2-5 dana
374,400.00рсд| Dužina ruke rampe | 8 metara |
|---|---|
| Proizvođač | ROGER TECHNOLOGY |
| Vreme otvaranja do 90º | 10-18 sekundi |
| Naizmeničan rad | Super intenzivna upotreba |
Automatska rampa BIONIK BI/004
Na lageru - isporuka 2-5 dana
164,160.00рсд| Dužina ruke rampe | 4 metra |
|---|---|
| Proizvođač | ROGER TECHNOLOGY |
| Vreme otvaranja do 90º | 2-6 sekundi |
| Naizmeničan rad | Super intenzivna upotreba |
Automatska rampa BIONIK BI/006
Na lageru - isporuka 2-5 dana
249,120.00рсд| Dužina ruke rampe | 6 metara |
|---|---|
| Proizvođač | ROGER TECHNOLOGY |
| Vreme otvaranja do 90º | 4-8 sekundi |
| Naizmeničan rad | Super intenzivna upotreba |
Daljinski upravljač E80/TX52R/2
Na lageru - isporuka 2-5 dana
2,100.00рсд| Proizvođač | ROGER TECHNOLOGY |
|---|











AKCIONE KAMERE
OPREMA ZA AKCIONE KAMERE

