Roger Technology je trenutno jedan od glavnih igrača na svetskom nivou u sektoru automatizacije kapija i automatskih barijera za stambene, komercijalne i industrijske sektore sa prisustvom u više od 100 zemalja širom sveta. Kompanija osnovana 1981. godine od strane braće Florian jedna je od najinovativnijih i najproduktivnijih kompanija u kreiranju digitalnih BRUSHLESS tehnologija, relativnih totalnih digitalnih kontrolnih sistema i u industrijskoj proizvodnji primenjene mehanike. Proizvodni procesi u potpunosti se izvode u postrojenjima Mogliano Veneto (Treviso), a sve to sa velikom strašću i odlučnošću zahvaljujući radu italijanskog osoblja koje je visoko obučeno za kvalitet, brigu o proizvodu i kupcima.
Roger motori za kapije predstavljaju spoj vrhunske elektronike i mehanike, uklopljene u prelepi italijanski dizajn koji se odlikuje izuzetnim kvalitetom, tihim radom, dugim vekom trajanja i pristupačnom cenom koja se može uklopiti u prihvatljive i rentabilne investicije u kuću.
GARANCIJA NA ROGER PROIZVODE JE 24 MESECA!
Roger Technology KIT BH30/606/HS Motor za kapije do 600kg 25m/min
Na lageru - isporuka 2-5 dana
70,400.00рсд| Naizmeničan rad | 25m/min, Intenzivna upotreba |
|---|---|
| Napajanje | 24V d.c. |
| Potisak | 50-500N |
| Snaga motora | 130W |
| Težina kapije | 600KG |
| Zaštita | IP44 |
| Proizvođač | ROGER TECHNOLOGY |
Roger Technology KIT BH30/600/HS Motor za kapije do 600kg 26m/min
Na lageru - isporuka 2-5 dana
88,700.00рсд| Brzina manevrisanja | 26m/min |
|---|---|
| Naizmeničan rad | Intenzivna upotreba |
| Napajanje | 24V d.c. |
| Potisak | 50-500N |
| Snaga motora | 130W |
| Težina kapije | 600KG |
| Zaštita | IP44 |
| Proizvođač | ROGER TECHNOLOGY |
Roger Technology KIT H30/645 za kapije do 600kg
Na lageru - isporuka 2-5 dana
51,480.00рсд| Brzina manevrisanja | 9.5m/min |
|---|---|
| Naizmeničan rad | 50% |
| Napajanje | 230V a.c. |
| Potisak | 300N |
| Snaga motora | 240W |
| Težina kapije | 600KG |
| Zaštita | IP44 |
| Proizvođač | ROGER TECHNOLOGY |











AKCIONE KAMERE
OPREMA ZA AKCIONE KAMERE

