Ezviz HB90 Dual Kit 2K+/2K+ WiFi kamera
Na lageru - isporuka 2-5 dana
27,600.00рсд| Proizvođač | EZVIZ |
|---|---|
| Rezolucija | 4 Mpix |
| Domet IR rasvete | 30 metara |
| Tip kućišta | Pan-Tilt |
| Namena | Univerzalna montaža |
| Povezivanje | WiFi |
| Napajanje | Baterija/Solarni panel |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| Ugrađen zvučnik | DA |
| MICRO SD kartica | DA |
Ezviz H3C WiFi kamera 2MP za spoljašnju upotrebu
Na lageru - isporuka 2-5 dana
4,800.00рсд| Proizvođač | EZVIZ |
|---|---|
| Rezolucija | 2 Mpix |
| Domet IR rasvete | 30 metara |
| Tip kućišta | Bullet |
| Namena | Univerzalna montaža |
| Povezivanje | WiFi |
| Napajanje | 12V d.c. |
| Optika | 4mm |
Ezviz H3C 2K+ Wi-Fi kamera COLOR
Na lageru - isporuka 2-5 dana
7,200.00рсд| Proizvođač | EZVIZ |
|---|---|
| Rezolucija | 4 Mpix |
| Domet IR rasvete | 30 metara |
| Tip kućišta | Bullet |
| Namena | Univerzalna montaža |
| Povezivanje | WiFi |
| Napajanje | 12V d.c. |
| Optika | 2,8mm |
Ezviz C8c 5MP 3K Pan & Tilt Wi-Fi kamera
Na lageru - isporuka 2-5 dana
9,600.00рсд| Proizvođač | EZVIZ |
|---|---|
| Rezolucija | 5 Mpix |
| Domet IR rasvete | 30 metara |
| Tip kućišta | Pan-Tilt |
| Namena | Univerzalna montaža |
| Povezivanje | WiFi |
| Napajanje | 12V d.c. |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| Ugrađen zvučnik | DA |
Ezviz H5 4G kamera – Nema WiFi? Nema problema!
Na lageru - isporuka 2-5 dana
9,600.00рсд| Proizvođač | EZVIZ |
|---|---|
| Rezolucija | 3 Mpix |
| Domet IR rasvete | 30 metara |
| Tip kućišta | Bullet |
| Namena | Univerzalna montaža |
| Povezivanje | 4G, Žičano |
| Napajanje | 12V d.c. |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| Ugrađen zvučnik | DA |
Ezviz H90 Dual 2K+ WiFi kamera
Na lageru - isporuka 2-5 dana
15,600.00рсд| Proizvođač | EZVIZ |
|---|---|
| Rezolucija | 4 Mpix |
| Domet IR rasvete | 30 metara |
| Tip kućišta | Pan-Tilt |
| Namena | Univerzalna montaža |
| Povezivanje | WiFi |
| Napajanje | 12V d.c. |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| Ugrađen zvučnik | DA |
Ezviz CB3 kamera na baterije + solarni panel
Na lageru - isporuka 2-5 dana
9,000.00рсд| Proizvođač | EZVIZ |
|---|---|
| Rezolucija | 2 Mpix |
| Domet IR rasvete | 15 metara |
| Tip kućišta | Bullet |
| Namena | Univerzalna montaža |
| Povezivanje | Bežično |
| Napajanje | Baterija/Solarni panel |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| Ugrađen zvučnik | DA |
WiFi kamera EZVIZ TY1 2 megapixela
Na lageru - isporuka 2-5 dana
3,400.00рсд| Proizvođač | EZVIZ |
|---|---|
| Rezolucija | 2 Mpix |
| Domet IR rasvete | 10 metara |
| Tip kućišta | Pan-Tilt |
| Namena | Unutrašnja montaža |
| Povezivanje | WiFi |
| Napajanje | 12V d.c. |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| Ugrađen zvučnik | DA |
Ezviz HP5 – IP video interfon komplet sa aplikacijom
Na lageru - isporuka 2-5 dana
21,480.00рсд| Rezolucija | 5 Mpix |
|---|---|
| Napajanje | 24V d.c. |
| Povezivanje | Žičano |
| Proizvođač | EZVIZ |
| Tip | IP |
Ezviz BC1C kamera na baterije + solarni panel
Na lageru - isporuka 2-5 dana
20,400.00рсд| Proizvođač | EZVIZ |
|---|---|
| Rezolucija | 2 Mpix |
| Domet IR rasvete | 15 metara |
| Tip kućišta | Bullet |
| Namena | Univerzalna montaža |
| Povezivanje | Bežično |
| Napajanje | Baterija/Solarni panel |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| Ugrađen zvučnik | DA |
Ezviz Wi-Fi pametna utičnica T30-10A
Na lageru - isporuka 2-5 dana
1,440.00рсд| Proizvođač | EZVIZ |
|---|---|
| Dostupnost | PONOVO DOSTUPNO |
RFID tag za Ezviz video interfone i pametne brave/4 kom
Na lageru - isporuka 2-5 dana
1,200.00рсд| Proizvođač | EZVIZ |
|---|---|
| Dostupnost | PONOVO DOSTUPNO |
Ezviz TY1 4MP 2K+ Wi-Fi kamera
Na lageru - isporuka 2-5 dana
5,400.00рсд| Proizvođač | EZVIZ |
|---|---|
| Rezolucija | 4 Mpix |
| Domet IR rasvete | 10 metara |
| Tip kućišta | Pan-Tilt |
| Namena | Unutrašnja montaža |
| Povezivanje | WiFi |
| Napajanje | 12V d.c. |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| Ugrađen zvučnik | DA |
Ezviz EB8 PRO 4G Kamera na baterije + 8W solarni panel
Trenutno nema na lageru
| Proizvođač | EZVIZ |
|---|---|
| Rezolucija | 8 Mpix |
| Domet IR rasvete | 15 metara |
| Tip kućišta | Pan-Tilt |
| Namena | Spoljašnja montaža |
| Povezivanje | 4G |
| Napajanje | Baterija/Solarni panel |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| Ugrađen zvučnik | DA |
| MICRO SD kartica | DA |
Ezviz C8c 4K Ultra HD Pan & Tilt Wi-Fi kamera
Trenutno nema na lageru
10,790.00рсд| Proizvođač | EZVIZ |
|---|---|
| Rezolucija | 8 Mpix |
| Domet IR rasvete | 30 metara |
| Tip kućišta | Pan-Tilt |
| Namena | Univerzalna montaža |
| Povezivanje | WiFi |
| Napajanje | 12V d.c. |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| Ugrađen zvučnik | DA |
| MICRO SD kartica | DA |











AKCIONE KAMERE
OPREMA ZA AKCIONE KAMERE

