Hikvision DS-KV6133-WME1 pozivna jednica
Na lageru - isporuka 2-5 dana
26,900.00рсд| Proizvođač | HIKVISION |
|---|---|
| Namena | Univerzalna montaža |
| Tip | IP, RFID |
| Tehnologija | MIFARE 13,56 MHz |
Hikvision DS-KV6124-WBE1 pozivna jednica
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 32,540.00рсд.29,290.00рсдТренутна цена је: 29,290.00рсд.| Proizvođač | HIKVISION |
|---|---|
| Namena | Univerzalna montaža |
| Tip | IP, RFID |
| Tehnologija | MIFARE 13,56 MHz |
Hikvision DS-KV6114-WBE1 pozivna jednica
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 31,100.00рсд.27,990.00рсдТренутна цена је: 27,990.00рсд.| Proizvođač | HIKVISION |
|---|---|
| Namena | Univerzalna montaža |
| Tip | IP, RFID |
| Tehnologija | MIFARE 13,56 MHz |
Hikvision DS-KIS604-S(C) IP video interfon sa kamerom
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 68,250.00рсд.61,500.00рсдТренутна цена је: 61,500.00рсд.| Proizvođač | HIKVISION |
|---|---|
| Monitor | 7″ |
| Tip | IP |
| Povezivanje | Žičano |
| Rezolucija | 2 Mpix |
Hikvision DS-KIS603-P(C) IP video interfon komplet
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 51,260.00рсд.46,130.00рсдТренутна цена је: 46,130.00рсд.| Proizvođač | HIKVISION |
|---|---|
| Monitor | 7″ |
| Tip | IP |
| Povezivanje | Žičano |
| Rezolucija | 2 Mpix |
Hikvision DS-UPS02K48-R/TJS 2000VA/1800W
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 107,136.00рсд.96,430.00рсдТренутна цена је: 96,430.00рсд.| Vrsta UPS uređaja | Rack mount |
|---|---|
| Proizvođač | HIKVISION |
Hikvision DS-2CE16U0T-LF Hybrid Light
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 8,784.00рсд.7,500.00рсдТренутна цена је: 7,500.00рсд.| Domet IR rasvete | 30 metara |
|---|---|
| Namena | Univerzalna montaža |
| Optika | 3,6mm |
| Rezolucija | 8 Mpix |
| Tip kućišta | Bullet |
| Zaštita | IP67 |
| Vrsta osvetljenja | Smart Hybrid Light |
| Proizvođač | HIKVISION |
Hikvision DS-PDSMK-E-WE Bežični detektor dima
Na lageru - isporuka 2-5 dana
12,960.00рсд| Povezivanje | Bežično |
|---|---|
| Proizvođač | HIKVISION AX PRO |
| Vrsta senzora | Detektori dima i CO |
Hikvision DS-2DE7A432IW-AEB(T5) AcuSense Powered by DarkFighter
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 165,888.00рсд.132,800.00рсдТренутна цена је: 132,800.00рсд.| Namena | Spoljašnja montaža |
|---|---|
| Proizvođač | HIKVISION |
| Rezolucija | 4 Mpix |
| Zaštita | IK10, IP66 |
| Tip kućišta | PTZ |
| Domet IR rasvete | 200 metara |
| Optika | 32x optički zum / 16x digitalni zum |
| MICRO SD kartica | DA |
DS-3E1106HP-EI Megabitni PoE Switch 4-portni
Na lageru - isporuka 2-5 dana
8,000.00рсд| Broj portova | 4-portni |
|---|---|
| Max. Port Power | 30W |
| Power Budget | 60W |
| Hi-PoE port | DA |
| POE port | 10/100 Mbps PoE |
| Uplink port | 2 × 10/100 Mbps RJ45 port |
| Proizvođač | HIKVISION |
Hikvision DS-2CD1043G2-LIU Hybrid Light
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 14,112.00рсд.11,300.00рсдТренутна цена је: 11,300.00рсд.| Namena | Univerzalna montaža |
|---|---|
| Optika | 4mm |
| Rezolucija | 4 Mpix |
| Tip kućišta | Bullet |
| Zaštita | IP67 |
| Domet IR rasvete | 30 metara |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| Vrsta osvetljenja | Smart Hybrid Light |
| Proizvođač | HIKVISION |
Hikvision DS-2CD1143G2-LIU Hybrid Light
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 14,976.00рсд.11,980.00рсдТренутна цена је: 11,980.00рсд.| Domet IR rasvete | 30 metara |
|---|---|
| Namena | Univerzalna montaža |
| Optika | 2,8mm |
| Rezolucija | 4 Mpix |
| Tip kućišta | Dome |
| Zaštita | IK10, IP67 |
| Vrsta osvetljenja | Smart Hybrid Light |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| Proizvođač | HIKVISION |
DS-3E1310P-EI Megabitni PoE Switch 8-portni
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 12,670.00рсд.11,400.00рсдТренутна цена је: 11,400.00рсд.| Broj portova | 8-portni |
|---|---|
| Max. Port Power | 30W |
| Power Budget | 60W |
| POE port | 10/100 Mbps PoE |
| Uplink port | 2 × 10/100/1000 Mbps RJ45 port |
| Proizvođač | HIKVISION |
Hikvision DS-2CD1123G2-LIU Hybrid Light
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 12,096.00рсд.9,670.00рсдТренутна цена је: 9,670.00рсд.| Domet IR rasvete | 30 metara |
|---|---|
| Namena | Univerzalna montaža |
| Optika | 2,8mm |
| Rezolucija | 2 Mpix |
| Tip kućišta | Dome |
| Zaštita | IK10, IP67 |
| Vrsta osvetljenja | Smart Hybrid Light |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| Proizvođač | HIKVISION |
Hikvision DS-2CD1343G2-LIU Hybrid Light
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 14,112.00рсд.11,300.00рсдТренутна цена је: 11,300.00рсд.| Domet IR rasvete | 30 metara |
|---|---|
| Namena | Univerzalna montaža |
| Optika | 2,8mm |
| Rezolucija | 4 Mpix |
| Tip kućišta | Turret |
| Zaštita | IP67 |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| Vrsta osvetljenja | Smart Hybrid Light |
| Proizvođač | HIKVISION |
| MICRO SD kartica | DA |
Hikvision DS-2CD1327G2H-LIU Hybrid Light
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 13,824.00рсд.11,060.00рсдТренутна цена је: 11,060.00рсд.| Domet IR rasvete | 30 metara |
|---|---|
| Namena | Univerzalna montaža |
| Optika | 2,8mm |
| Rezolucija | 2 Mpix |
| Tip kućišta | Turret |
| Zaštita | IP67 |
| Ugrađen mikrofon | DA |
| Vrsta osvetljenja | ColorVu – slika u boji 24h, Smart Hybrid Light |
| Proizvođač | HIKVISION |











AKCIONE KAMERE
OPREMA ZA AKCIONE KAMERE

