Hikvision iDS-7208HUHI-M1/T AcuSense
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 32,400.00рсд.25,920.00рсдТренутна цена је: 25,920.00рсд.| Rezolucija snimanja | 4K za prvi kanal, 5MP |
|---|---|
| Podržano HDD | 1xSATA HDD |
| Tehnologija | HD-TVI/AHD |
| Kapacitet HDD | 10TB |
| Proizvođač | HIKVISION |
| Broj podržanih kamera | 8 kamera |
Uniview NVR301-08S3 NVR
Na lageru - isporuka 2-5 dana
14,280.00рсд| Podržano HDD | 1xSATA HDD |
|---|---|
| Rezolucija snimanja | 2MP, 5MP, 8MP (4K) |
| Kapacitet HDD | 6TB |
| Proizvođač | UNIVIEW |
| Broj podržanih kamera | 8 kamera |
Uniview XVR301-08Q3 DVR
Na lageru - isporuka 2-5 dana
16,420.00рсд| Podržano HDD | 1xSATA HDD |
|---|---|
| Rezolucija snimanja | 2MP, 5MP |
| Kapacitet HDD | 8TB |
| Proizvođač | UNIVIEW |
| Broj podržanih kamera | 8 kamera |
Uniview XVR301-08G3 DVR
Na lageru - isporuka 2-5 dana
10,850.00рсд| Podržano HDD | 1xSATA HDD |
|---|---|
| Rezolucija snimanja | 2MP, 5MP Lite |
| Kapacitet HDD | 8TB |
| Proizvođač | UNIVIEW |
| Broj podržanih kamera | 8 kamera |
Dahua XVR5108HS-I3/T DVR snimač za 8 kamera
Na lageru - isporuka 2-5 dana
29,800.00рсд| Podržano HDD | 1xSATA HDD |
|---|---|
| Rezolucija snimanja | 5MP |
| Kapacitet HDD | 16TB |
| Proizvođač | DAHUA TECHNOLOGY |
| Broj podržanih kamera | 8 kamera |
Dahua XVR1B08-I/T DVR snimač za 8 kamera
Na lageru - isporuka 2-5 dana
15,260.00рсд| Podržano HDD | 1xSATA HDD |
|---|---|
| Rezolucija snimanja | 2MP |
| Kapacitet HDD | 6TB |
| Proizvođač | DAHUA TECHNOLOGY |
| Broj podržanih kamera | 8 kamera |
Hikvision iDS-7208HQHI-M1/E AcuSense
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 21,312.00рсд.17,050.00рсдТренутна цена је: 17,050.00рсд.| Tehnologija | HD-TVI/AHD |
|---|---|
| Rezolucija snimanja | 2MP, 5MP Lite |
| Podržano HDD | 1xSATA HDD |
| Kapacitet HDD | 10TB |
| Proizvođač | HIKVISION |
| Broj podržanih kamera | 8 kamera |
Hikvision iDS-7208HUHI-M1/XT AcuSense
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 42,336.00рсд.33,870.00рсдТренутна цена је: 33,870.00рсд.| Rezolucija snimanja | 4K za prvi kanal, 5MP |
|---|---|
| Podržano HDD | 1xSATA HDD |
| Tehnologija | HD-TVI/AHD |
| Kapacitet HDD | 12TB |
| Proizvođač | HIKVISION |
| Broj podržanih kamera | 8 kamera |
Hikvison DS-7608NXI-K1 AcuSense
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 22,320.00рсд.17,850.00рсдТренутна цена је: 17,850.00рсд.| Podržano HDD | 1xSATA HDD |
|---|---|
| Rezolucija snimanja | 12MP |
| Kapacitet HDD | 10TB |
| Proizvođač | HIKVISION |
| Broj podržanih kamera | 8 kamera |
Hikvision iDS-7208HTHI-M2/XT AcuSense
Na lageru - isporuka 2-5 dana
Оригинална цена је била: 85,824.00рсд.68,660.00рсдТренутна цена је: 68,660.00рсд.| Podržano HDD | 2xSATA HDD |
|---|---|
| Rezolucija snimanja | 8MP (4K) |
| Tehnologija | HD-TVI/AHD |
| Kapacitet HDD | 10TB |
| Proizvođač | HIKVISION |
| Broj podržanih kamera | 8 kamera |
Hikvision iDS-7208HUHI-M1/T AcuSense
Na lageru - isporuka 2-5 dana
32,400.00рсд| Podržano HDD | 1xSATA HDD, 2xSATA HDD |
|---|---|
| Rezolucija snimanja | 8MP (4K) |
| Tehnologija | HD-TVI/AHD |
| Kapacitet HDD | 10TB |
| Proizvođač | HIKVISION |
| Broj podržanih kamera | 8 kamera |
Hikvision iDS-7108HUHI-M1/S AcuSense
Trenutno nema na lageru
| Podržano HDD | 1xSATA HDD |
|---|---|
| Rezolucija snimanja | 5MP |
| Kapacitet HDD | 10TB |
| Proizvođač | HIKVISION |
| Broj podržanih kamera | 8 kamera |











AKCIONE KAMERE
OPREMA ZA AKCIONE KAMERE

